Keystone logo
Lenkija

Studijuoti MBA į Lenkija 2023

Studijuoti Lenkija

Kokio tipo verslo tyrimai yra Lenkijoje? Lenkija siūlo verslo studijų kursus, įskaitant bent bakalauro ar bakalauro lygio ir magistro laipsnių programų įvairovė. Dažniausiai pasitaikantys Antrosios pakopos programos MBA ir vykdomosios MBA studijų kursai. Švietimo sistema čia yra laikomas aukštos kokybės ir dažnai pripažįstama visoje Europoje ir Vakarų kultūrų. Kai kurie iš šių programų yra mokoma visiškai anglų kalba, ne tik lenkiškai. Tai suteikia tarptautinėms studentams galimybę stoti į vieną iš universitetų nereikia žinoti kalbą. Kokie yra MBA laipsnių Lenkijoje, skirtas užsienio studentams galimybės? Yra daug priežasčių, stoti į Lenkijos verslo mokyklų. Pirma, yra daug aukštos kokybės mokyklose pasirinkti. Dauguma programų čia yra dvejų metų magistro laipsnį lygio. Kai kurios programos yra ilgesnis, ir greitas tempas, vienerių metų programos taip pat yra prieinama.Tarptautiniai studentai gali pasirinkti iš plataus asortimento verslo studijų specializacijas. Tai apima programas, tokias kaip tie, kurie sutelkti dėmesį į verslo technologijų, reklamos ir rinkodaros, tarptautinės / pasaulio verslo ir žmogiškųjų išteklių. Kiek tai kainuoja stoti į verslo studijų Lenkijoje? Kaip tarptautinė studentas, jums bus sumokėti daugiau gauti jūsų švietimo Lenkijoje, nei jei buvo pilietis, įskaitant viešųjų ir privačių mokyklų ten. Tačiau švietimas Lenkijoje linkęs būti labiau prieinamos nei kitose Europos šalyse, JAV ir Kanada. Mokyklos ir ilgis studijų poveikį dažniausiai šias išlaidas. Kokie parinktys po baigimo? Baigęs magistro studijų programą, asmenys tada galės imtis pozicijas nors iš šalies viduje įmonėms. Tai gali padėti žmonėms gauti valdymo lygio pozicijas.Yra galimybių visoje šalyje, nes jos ekonomika ir toliau tobulinti. Gerai mokėsi studentai visada reikia srityse strateginį derybų ir pasaulio ekonomika.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  292
 • Komunalinių paslaugų dalis

  63
 • Interneto prenumerata

  12
 • Vietinis transportas

  21

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  5
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Lenkija

Lenkijos Respublika yra šalis, įsikūrusi Centrinėje Europoje netoli Čekijoje ir Vokietijoje. Šalis gyvena iki 38,5 milijonų žmonių ir tai yra Europos Sąjungos narė. Kartą per komunistinės šalies teritorija turi ilgą istoriją ir unikalią kultūrą. Nuo savo paveldo remiantis krikščionybės jo gerinti ekonomikos ir šiuolaikinio gyvenimo būdo, Lenkija turi daug ką pasiūlyti bet kokį studentą, įskaitant tarptautines studijas. Tiems, kurie nori verstis verslo studijų laipsnį čia dažnai galima padaryti su keletą patarimų.

Visa Requirements

 • C type visa – a short-term Schengen visa.
 • D type visa – a long-term national visa issued for up to one year.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C type visa; D type visa

Kaina ir valiuta

USD 160

The application fee for a student visa to Poland is around $160. The fees are subject to change.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Students from European Union countries do not need a visa to study in Poland. However, when you have arrived in Poland, you do need to apply for a temporary study visa at the local Voivod’s office.

Students from outside the European Union typically need to apply for a student visa before entering Poland. There are, however, a number of countries that are free of this requirement. You can check if your country is on the list here: http://www.msz.gov.pl

Kur galite pateikti paraišką?

Polish embassy or consulate

You should apply for a student visa at the Polish embassy or consulate in your current country of residence.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Once you get admission to your selected university they will send you proper documents that you will use to get your student visa. You should apply for a student visa at your nearest Polish embassy or consulate. These are the documents you may typically be asked to provide:

 • A signed and complete filled Visa Application of Poland for students.
 • Passport that must be valid for at least three months after you plan to leave Poland.
 • Photocopy of National ID card.
 • Official letter from the university or college in Poland where you plan to study.
 • A brief CV or resume.
 • All your previous certificates and diplomas.
 • Proof that you have proficiency in the language in which you wish to study.
 • Proof that you are financially strong enough to bear your educational and living expenses in Poland.
 • Health insurance certificate that is accepted in Europe.
 • Two passport-sized photos.
 • Pay the Visa Application Fee
 • Proof of Accommodation in Poland.

All students have to legalize their stay in Poland by applying for a temporary residence permit. This has to be done a short time after arrival in Poland. Universities will help you with the application procedures. A temporary residence permit entitles you to stay and work in Poland.

Kada turėtumėte kreiptis?

It can typically take around 15 days to process your student visa application. However, the processing times vary depending on the country and the type of visa you are applying for. Make sure to apply as soon as possible.

The length of the student visa depends on the length of your course.

Apdorojimo laikas

15 Days

Darbo galimybes

International students have the right to work while studying in Poland as long as they are enrolled in an educational Institution. 20 hours of work are permitted during studies, as well as 3 months of full-time work during holidays. Full time work is permitted for Residence Card holders.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.