Keystone logo
Lenkija

Studijuoti MBA į Lenkija 2024

Studijuoti Lenkija

Kokio tipo verslo tyrimai yra Lenkijoje? Lenkija siūlo verslo studijų kursus, įskaitant bent bakalauro ar bakalauro lygio ir magistro laipsnių programų įvairovė. Dažniausiai pasitaikantys Antrosios pakopos programos MBA ir vykdomosios MBA studijų kursai. Švietimo sistema čia yra laikomas aukštos kokybės ir dažnai pripažįstama visoje Europoje ir Vakarų kultūrų. Kai kurie iš šių programų yra mokoma visiškai anglų kalba, ne tik lenkiškai. Tai suteikia tarptautinėms studentams galimybę stoti į vieną iš universitetų nereikia žinoti kalbą. Kokie yra MBA laipsnių Lenkijoje, skirtas užsienio studentams galimybės? Yra daug priežasčių, stoti į Lenkijos verslo mokyklų. Pirma, yra daug aukštos kokybės mokyklose pasirinkti. Dauguma programų čia yra dvejų metų magistro laipsnį lygio. Kai kurios programos yra ilgesnis, ir greitas tempas, vienerių metų programos taip pat yra prieinama.Tarptautiniai studentai gali pasirinkti iš plataus asortimento verslo studijų specializacijas. Tai apima programas, tokias kaip tie, kurie sutelkti dėmesį į verslo technologijų, reklamos ir rinkodaros, tarptautinės / pasaulio verslo ir žmogiškųjų išteklių. Kiek tai kainuoja stoti į verslo studijų Lenkijoje? Kaip tarptautinė studentas, jums bus sumokėti daugiau gauti jūsų švietimo Lenkijoje, nei jei buvo pilietis, įskaitant viešųjų ir privačių mokyklų ten. Tačiau švietimas Lenkijoje linkęs būti labiau prieinamos nei kitose Europos šalyse, JAV ir Kanada. Mokyklos ir ilgis studijų poveikį dažniausiai šias išlaidas. Kokie parinktys po baigimo? Baigęs magistro studijų programą, asmenys tada galės imtis pozicijas nors iš šalies viduje įmonėms. Tai gali padėti žmonėms gauti valdymo lygio pozicijas.Yra galimybių visoje šalyje, nes jos ekonomika ir toliau tobulinti. Gerai mokėsi studentai visada reikia srityse strateginį derybų ir pasaulio ekonomika.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  363
 • Komunalinių paslaugų dalis

  79
 • Interneto prenumerata

  13
 • Vietinis transportas

  27

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  6
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Lenkija

Lenkijos Respublika yra šalis, įsikūrusi Centrinėje Europoje netoli Čekijoje ir Vokietijoje. Šalis gyvena iki 38,5 milijonų žmonių ir tai yra Europos Sąjungos narė. Kartą per komunistinės šalies teritorija turi ilgą istoriją ir unikalią kultūrą. Nuo savo paveldo remiantis krikščionybės jo gerinti ekonomikos ir šiuolaikinio gyvenimo būdo, Lenkija turi daug ką pasiūlyti bet kokį studentą, įskaitant tarptautines studijas. Tiems, kurie nori verstis verslo studijų laipsnį čia dažnai galima padaryti su keletą patarimų.

Vizų reikalavimai

 • C tipo viza – trumpalaikė Šengeno viza.
 • D tipo viza – ilgalaikė nacionalinė viza, išduodama iki vienerių metų.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C tipo viza; D tipo viza

Kaina ir valiuta

USD 160

Mokestis už studento vizą į Lenkiją yra apie 160 USD. Mokesčiai gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Studentams iš Europos Sąjungos šalių norint studijuoti Lenkijoje vizos nereikia. Tačiau atvykę į Lenkiją turite kreiptis dėl laikinos studijų vizos vietos vaivados biure.

Studentai iš ne Europos Sąjungos šalių paprastai turi pateikti prašymą studento vizai gauti prieš atvykdami į Lenkiją. Tačiau yra keletas šalių, kurioms šis reikalavimas netaikomas. Galite patikrinti, ar jūsų šalis yra sąraše: http://www.msz.gov.pl

Kur galite pateikti paraišką?

Lenkijos ambasada arba konsulatas

Dėl studento vizos turėtumėte kreiptis į Lenkijos ambasadą arba konsulatą savo dabartinėje gyvenamojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Kai įstojote į pasirinktą universitetą, jie atsiųs jums tinkamus dokumentus, kuriuos naudosite studento vizai gauti. Dėl studento vizos turėtumėte kreiptis artimiausioje Lenkijos ambasadoje arba konsulate. Tai yra dokumentai, kurių paprastai gali būti paprašyta pateikti:

 • Pasirašyta ir užpildyta Lenkijos vizos paraiška studentams.
 • Pasas, kuris turi galioti mažiausiai tris mėnesius po to, kai planuojate išvykti iš Lenkijos.
 • Nacionalinės asmens tapatybės kortelės kopija.
 • Oficialus laiškas iš universiteto ar kolegijos Lenkijoje, kuriame planuojate studijuoti.
 • Trumpas CV arba gyvenimo aprašymas.
 • Visi jūsų ankstesni pažymėjimai ir diplomai.
 • Įrodymas, kad mokate kalbą, kuria norite mokytis.
 • Įrodymas, kad esate pakankamai finansiškai pajėgus padengti savo mokymosi ir pragyvenimo Lenkijoje išlaidas.
 • Sveikatos draudimo pažymėjimas, priimtas Europoje.
 • Dvi paso dydžio nuotraukos.
 • Sumokėkite vizos paraiškos mokestį
 • Apgyvendinimo Lenkijoje įrodymas.

Visi studentai turi įteisinti savo buvimą Lenkijoje pateikdami prašymą išduoti leidimą laikinai gyventi. Tai turi būti padaryta netrukus po atvykimo į Lenkiją. Universitetai padės jums atlikti paraiškų teikimo procedūras. Leidimas laikinai gyventi suteikia teisę būti ir dirbti Lenkijoje.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paprastai studento vizos prašymo nagrinėjimas gali užtrukti apie 15 dienų. Tačiau apdorojimo laikas skiriasi priklausomai nuo šalies ir vizos, dėl kurios prašote, tipo. Būtinai kreipkitės kuo greičiau.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų kurso trukmės.

Apdorojimo laikas

15 Days

Darbo galimybes

Užsienio studentai turi teisę dirbti studijuodami Lenkijoje tol, kol jie yra įtraukti į mokymo įstaigą. Studijų metu leidžiama dirbti 20 valandų, o per atostogas – 3 mėnesius visu etatu. Gyvenimo kortelės turėtojams leidžiama dirbti visą darbo dieną.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.