Keystone logo
Kirgizija

Geriausi universitetai MBA Programos į Kirgizija 2024

Įstaigų skaičius: 9
  • Bishkek, Kirgizija

  ALA-TOO TARPTAUTINIS UNIVERSITETAS susideda iš penkių blokų, klasėse ir laboratorijose įrengtas internetas ir modernios interaktyvios lentos. AIU yra keturi fakultetai, trys institutai ir 16 katedrų. Pagrindinė mokymo kalba yra anglų. Rusų, kirgizų ir turkų kalbos yra pagalbinės kalbos.

  • Jalal-Abad, Kirgizija

  Jalal-Abad valstybinis universitetas yra viešoji įstaiga, skirta teikti aukštąjį išsilavinimą šiose srityse: elektronika, energetika; statybos; švietimas; agropramoninis kompleksas. Universitetas labai vertina dorų idealų ir viso asmens ugdymo sampratos propagavimą.

  • Bishkek, Kirgizija

  Kyrgyz National University pavadintas Jusupo Balasagyno (KNU) vardu, yra viešoji aukštojo mokslo įstaiga Kirgizijoje. Tai yra seniausia ir didžiausia Kirgizijos Respublikos aukštojo mokslo įstaiga. Pagrindinis universiteto miestelis yra Biškeke - Kirgizijos sostinėje.

  • Bishkek, Kirgizija

  Kyrgyz National Agrarian University , pavadintas KISkriabin vardu, yra viešoji aukštojo mokslo įstaiga Kirgizijoje. Pagrindinis miestelis yra Kirgizijos sostinės Biškeko centre. Kyrgyz National Agrarian University , pavadintas KISkriabino vardu, užtikrintai užima vietą tarp 20 geriausių Kirgizijos universitetų.

  • Bishkek, Kirgizija

  Nuo pat įkūrimo Kirgizijos Turkijos Mano universitetas svarsto galimybę atlikti kvalifikuotas edukacines studijas Turkijos respublikose tarp pagrindinių savo pareigų. Mūsų universitetas siekia padėti Turkijos jaunimui, turinčiam modernią ir šiuolaikišką švietimo sistemą, turinčią bendrą supratimą, ugdyti sąmoningus, savarankiškus, atsakingus asmenis.

  • Bishkek, Kirgizija

  Kyrgyz State Technical University , pavadintas po I. Razzakov ( KSTU ), yra inžinerijos mokslo Kirgizijos flagmanas. Universitetas rengia aukštos kvalifikacijos įvairių sričių specialistus mūsų respublikai, artimiems ir tolimiems užsieniams.

  • Bishkek, Kirgizija

  Kyrgyz Economic University , pavadintas M. Ryskulbekovo vardu, yra vienintelė švietimo įstaiga mūsų šalyje, kuri nuo FTSST (Frunze tarybinės prekybos technikos mokyklos) virto universitetu. Mūsų universitetas yra vienas iš modernėjančios Kirgizijos Respublikos aukštojo mokslo sistemos lyderių.

  • Bishkek, Kirgizija

  University Of Central Asia ( UCA ) yra privatus pasaulietinis ne pelno siekiantis universitetas. University Of Central Asia misija yra skatinti socialinę ir ekonominę Centrinės Azijos plėtrą.

  • Bishkek, Kirgizija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...