Keystone logo
Kipras

Studijuoti MBA į Kipras 2024

Studijuoti Kipras

Pelningiausi verslo laipsnį Kipre Pasak Kipro 'Higher Education svetainę, šalies ' s aukštojo mokslo sistema yra labai įtakojo Europos aukštojo mokslo erdvės kaip apibrėžta Bolonijos procesu. Susideda iš privačių ir valstybinių universitetų, Kipras "aukštojo mokslo programos reglamentuoja Aukštojo mokslo departamento ir tretinio mokslo, kuris taip pat nustato mokymo programos specifiką ir studijų išlaidas viešosioms įstaigoms. Studentai gali uždirbti bakalauro 's, Magistras ' s ir daktaro laipsnius verslo specializuojasi įvairių aspektų verslo ir finansų sektoriuje. Pavyzdžiai siūlomų laipsnių yra populiarus Master 's verslo administravimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, turizmo vadybos, finansų valdymas / investicijų ir prekybos strategiją. Mokestis už mokslą Metinės studijų išlaidas ne valstybinių universitetų gali skirtis iš vienos mokyklos į kitą.Stipendijos yra prieinami daugumoje viešųjų įstaigų, taip pat antrosios pakopos subsidijų studentų Nusprendę dirbti instruktorius padėjėjų, lab priežiūros ir kuratorių. Privačios universitetų mokesčiai gali būti žymiai didesnis nei visuomenės universitetinį mokslą, kad studentai svarsto privačią mokyklą, turėtų pasitarti su ypač mokykloje, kurioje jie yra suinteresuotas metinė studijų programų išlaidų. Kodėl Uždirbkite verslo laipsnį Kipre? Verslo studentai garantuoja kokybišką išsilavinimą Kipre be užsidirbti tarptautiniu mastu pripažįstamą laipsnį verslo prestižą. Kipras taip pat siūlo prieinamą gyvenimo išlaidoms ir studijų išlaidoms sumažinamas stipendijų galimybes, taip pat nemokamą medicininę draudimo kas studijuoja arba dirba Kipre.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  567
 • Komunalinių paslaugų dalis

  60
 • Interneto prenumerata

  34
 • Vietinis transportas

  40

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Kipras

Kipras yra sala valstybė apsupta Rytų Viduržemio jūros ir įsikūręs į šiaurę nuo Egipto, į pietus nuo Turkijos, į rytus nuo Graikijos ir vakarų Turkijos. Verslo studentai, besimokantys Kipre bus atrasti, kad šiaurinę Kipro dalį oficialiai vadinamas Turkų Respublika Šiaurės Kipre. Dėl šio skyriaus, Kipras sukūrė turkų ir graikų jos oficialių kalbų, su Kipro maronitų arabų ir Armėnijos mažumų kalbas. Palaikoma klestinčią turizmo pramonei, Kipras turi aukštą, pajamos vienam gyventojui ir vis išvystytą ekonomiką, kuri yra tarp top 20 pagal žmogaus socialinės raidos indeksą. Kipras įstojo į ES 2004 ir 2008 metais euro zonos Todėl euras Kipro Respublikos valiuta, bet ne Šiaurės Kipre, kur Turkijos lira vis dar naudojamas.Dėl masiško augimo Kipre 'nekilnojamojo turto rinkoje per pastarąjį dešimtmetį, studentai uždirba specializuotus verslo laipsnių orientuota aplink investuoti, kuriant, parduodant ir perkant nekilnojamąjį turtą Kipre paprastai susirasti darbo rinka imli ir lanksti Kipre.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

EUR 40

Studento vizos mokesčiai skiriasi ir gali būti apie 40 EUR. Mokesčiai gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kandidatai, kurie yra ES piliečiai, gali atvykti į Kiprą kaip svečiai. Atvykę į ugdymo įstaigą, jie turi pateikti švietimo įstaigos priėmimo skyriui nemažai dokumentų – žr. „Kaip pildyti prašymą?“.

Tarptautiniams studentams iš ne ES šalių prieš atvykstant į Kiprą reikia studento vizos. Studentų vizos išduodamos tik nuolatiniams tarptautiniams studentams. Dieninių studijų studentas yra tas, kuris per semestrą įgyja ne mažiau kaip 12 kreditų.

Kur galite pateikti paraišką?

Kipro Respublikos ambasada / vyriausioji komisija / konsulatas

Jūs turite kreiptis asmeniškai į Kipro Respublikos ambasadą / Vyriausiąją komisiją / konsulatą savo gyvenamojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Ne ES studentai:

Prašydami studento vizos turėsite pateikti šiuos dokumentus:

 • Pilnai užpildyta paraiškos forma.
 • Paraiškos mokestis yra 15–30 Kipro svarų (negrąžintinas).
 • Keturios (4) paso dydžio nuotraukos.
 • Studento akademinės kvalifikacijos patvirtintos (patvirtintos) kopijos.
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (jei įmanoma)
 • Jų paso kopija. Pasas turi galioti ne trumpiau kaip vienerius (1) metus nuo studento atvykimo dienos.

Priėmimo tarnyba perduos kandidatams išsamią informaciją apie pokalbio datas ir reikalingus dokumentus iki pokalbio.

Vizos pokalbio metu Kipro Respublikos ambasadoje / Vyriausiojoje komisijoje / Konsulate kandidatas turi pateikti:

 • Akademinių kvalifikacijų originalai ir jų patvirtintos kopijos anglų kalba arba vertimas į anglų kalbą. \
 • Jų pasas, galiojantis mažiausiai vienerius (1) metus nuo atvykimo į Kiprą dienos
 • Neseniai išduotas gero elgesio pažymėjimas, išduotas kilmės ar gyvenamosios šalies policijos.
 • Neseniai studento rėmėjo išduota finansinė garantija

Pirmą darbo dieną po atvykimo studentai turi atvykti į mokymo įstaigą, kad galėtų užsiregistruoti ir atlikti likusius formalumus, reikalingus leidimo laikinai gyventi išdavimui.
Užsienio studentai turi užsiregistruoti rajono policijos užsieniečių skyriuje per septynias dienas nuo atvykimo į Kiprą dienos.

ES studentai: atvykę į mokymo įstaigą, jie turi pateikti švietimo įstaigos priėmimo biurui:

 • Pilnai užpildyta paraiškos forma.
 • Paraiškos mokestis yra 15–30 Kipro svarų (negrąžintinas).
 • Keturios (4) paso dydžio nuotraukos.
 • Studento akademinės kvalifikacijos patvirtintos (patvirtintos) kopijos.
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (jei įmanoma)
 • Jų paso kopija. Pasas turi galioti ne trumpiau kaip vienerius (1) metus nuo studento atvykimo dienos.
 • Neseniai išduotas gero elgesio pažymėjimas, išduotas kilmės ar gyvenamosios šalies policijos.

Be to, kas išdėstyta aukščiau, kandidatai turi sumokėti registracijos mokestį, semestro studijų įmokas ir registruotis į dalykus. Tada jie turi kreiptis į Migracijos departamentą dėl leidimo laikinai gyventi.

Kada turėtumėte kreiptis?

Dėl studento vizos turėtumėte kreiptis likus bent 2-3 mėnesiams iki planuojamo atvykimo į Kiprą.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų studijų programos trukmės.

Apdorojimo laikas

3 Months

Darbo galimybes

Paprastai užsienio studentams iš ne ES šalių neleidžiama dirbti visą studijų laiką Kipre. Kipro Respublikos Vyriausybė gali nustatyti išimtis kursams, kai gali būti išduodami leidimai dirbti, kad būtų galima praktikuoti vasaros atostogų metu.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.

Atkreipkite dėmesį: studento viza išduodama konkrečiai mokymo įstaigai. Jei užsienietis studentas nusprendžia pakeisti mokymo įstaigą, jis turi gauti naują leidimą gyventi.

Programos