Keystone logo
Kanada

Studijuoti MBA į Kanada 2024

Studijuoti Kanada

Studentams, kurie svarsto tarptautinę studentų verslo, Kanada siūlo platų galimybių. Vidutiniškai tarptautinių studentų mokosi bakalauro programų mokamų vidutiniškai 14.000 CAN dolerių per metus Kanados aukštojo mokslo institucijose. Tačiau šis skaičius skiriasi žymiai iš vienos mokyklos į kitą. Privačios mokyklos linkę kainuoja gerokai daugiau. Tarptautiniai studentai dažnai pasveikino ne dauguma kolegijų ir universitetų Kanadoje. Kai kurie iš didžiausių verslo mokyklų šalyje yra Monrealyje, Vancouver, Toronto, bet ir daugelio kitų universitetų. Kai kurios programos yra prancūzų kalba, kalba, kuri būna daugiausia Kvebeko srityje. Dauguma kitų programų yra dėstomi anglų kalba. Kas yra Verslo Švietimas Kaip Kanadoje? Studentai su akredituota švietimo kolegijoje lygio gali būti suteikta galimybė kreiptis dėl studijų programa uždirbti MBA.Studentai, kurie dar to nepadarėte, dažnai gali stoti į Kanada 's bakalauro verslo programas siekti bakalauro ' s laipsnį. Dauguma bakalauro programos trunka keturis metus baigti su magistro 's išsilavinimas atsižvelgiant papildomus dvejus metus. Kai kurios programos gali būti baigtas greičiau nei tai ir kiti gali užtrukti ilgiau. Kokios yra Tarptautinės studentų galimybės? Tarptautiniai studentai dažnai gali stoti į Kanada 's aukštojo mokslo paprasčiausiai taikant už per norimą mokyklą programas. Studentai linkę įsitraukti į pavasarį dalyvauti rudenį, nors kai kurios mokyklos siūlo įvairius grafikus. Jei studentas yra priimtas, jis ar ji tada gali būti reikalaujama gauti studento vizą studijuoti šalyje. Už tarptautinių studentų galimybes, kurie nusprendžia pasilikti Kanadoje gali būti gera. Daugelis studentų gali gauti darbo vizų, jei jie yra samdomi per stažuotes ir darbo programas.Yra galimybių Kanada per verslo arenoje, nors yra didelis konkurencijos iš geriausių studentų.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  624
 • Komunalinių paslaugų dalis

  47
 • Interneto prenumerata

  58
 • Vietinis transportas

  67

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Kanada

Dėl daugelio priežasčių, tarptautiniai studentai galbūt norėsite apsvarstyti mokosi verslo mokyklos Kanadoje. Šalis, įsikūrusi Šiaurės Amerikoje, yra modernus, westernized šalis su įvairiais kultūriniais aspektais į jį. Jame gyvena 35 milijonų žmonių. Tai viena iš turtingiausių pasaulio šalių, su pajamomis aukštos vienam gyventojui ir aukštu žmogaus socialinės raidos indeksas ". Studijos Kanadoje gali suteikti studentams tarptautinės patirties, kuri yra turtinga istorija ir kultūra, taip pat kai kurie iš moderniausių ir pažangiausių verslo studentų visame pasaulyje. Prieš mergaitėms, studentai turėtų apsvarstyti keletą pagrindinių dalykų apie Kanada 's verslo mokymo galimybes.

Vizų reikalavimai

Norėdami studijuoti Kanadoje ilgiau nei 6 mėnesius, turite gauti Kanados studijų leidimą, kuris yra Kanados studento viza jūsų buvimo laikotarpiui.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Kanados studijų leidimas

Kaina ir valiuta

CAD 150

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Dauguma užsieniečių turi kreiptis dėl leidimo studijuoti. Išduotas leidimas studijuoti leidžia užsieniečiui studijuoti Kanadoje patvirtintame institute nurodyto kurso ar programos laikotarpiu. Kai kuriais atvejais, norint eiti į mokyklą Kanadoje, jums nereikia studijų leidimo:

 1. Jei kursas ar programa, kurią ketinate studijuoti, trunka trumpiau nei 6 mėnesius.
 2. Jei esate užsienio atstovo Kanadoje šeimos narys arba darbuotojas.
 3. Jei esate užsienio ginkluotųjų pajėgų narys. Tačiau norint skristi į Kanadą, vis tiek reikės elektroninio kelionės leidimo (eTA).

Kur galite pateikti paraišką?

Internetinė / popierinė programa

Galite kreiptis dėl Kanados studijų leidimo internetu arba pateikdami popierinę paraišką, kurią galite gauti Kanados pilietybės ir imigracijos (CIC) svetainėje.

Interneto svetainė:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Kaip padaryti paraišką?

1. Pirmiausia turite gauti standartizuotą priėmimo laišką iš pripažinto aukštojo mokslo teikėjo.

2. Kitas etapas – gauti Kanados studento vizos prašymo paketą CIC svetainėje (http://www.cic.gc.ca) arba susisiekus su vietine vizų tarnyba arba Kanados ambasada ar konsulatu jūsų namuose. Šalis.

3. Kad gautumėte paraiškos paketą, CIC svetainėje turėsite atsakyti į kelis klausimus apie save. Šie klausimai nustatys, ar turite teisę internetu kreiptis dėl Kanados studento leidimo ir kokius dokumentus turėsite pateikti. Jei būsite tinkami, gausite asmeninį kontrolinio sąrašo kodą, galiojantį 60 dienų, kurio prireiks norint pateikti paraišką internetu. Būtinai atsispausdinkite puslapį, kuriame yra jūsų kodas, kad galėtumėte pasinaudoti ateityje. Puslapyje taip pat bus pateiktas paraiškų teikimo vadovas, numatoma studijų mokesčio suma, dokumentų, kuriuos turėsite pateikti kartu su paraiška, sąrašas ir tolesnių veiksmų gairės.

4. Kai būsite pasiruošę pateikti paraišką, susikurkite MyCIC paskyrą, kurioje įvesite savo asmeninio kontrolinio sąrašo kodą. Tada gausite savo asmeninių dokumentų kontrolinį sąrašą, kuris leis įkelti ir siųsti dokumentus į CIC.

5. Paruošę dokumentus ir paraiškos formą bei sumokėję mokesčius, galite pateikti užpildytą paraišką CIC.

6. Kai kuriems pareiškėjams gali tekti dalyvauti pokalbyje vietinėje vizų įstaigoje.

7. Kai jūsų paraiška bus patvirtinta, gausite įvadinį laišką, o studentams iš šalių, kurioms reikalingas elektroninis kelionės leidimas (eTA) ir (arba) laikinojo gyvenimo viza, prireikus jie bus išduoti. eTA bus susieta su jūsų pasu. Svarbu, kad keliautumėte su pasu, kurį naudojote kreipdamiesi dėl leidimo studijuoti. eTA galios penkerius metus arba tol, kol baigsis jūsų paso galiojimo laikas, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

8. Pateikite juos kartu su savo pasu, finansų įrodymu ir sutikimo raštu (ir visais kitais dokumentais, kuriuos jums buvo patarta pasiimti) Kanados pasienio tarnybų agentūrai (CBSA) Kanadoje, kuri išduos jūsų Kanados leidimas studijuoti ir leidžia patekti į Kanadą. Reikalingi dokumentai studento vizai Kanadoje gauti:

 • Užpildyta paraiškos forma;
 • Priėmimo iš universiteto rašto originalas;
 • Galiojantis pasas/kelionės dokumentas, kuris taip pat leidžia grįžti į savo šalį. Jei gyvenate JAV, tai nėra būtina;
 • Dvi naujausios paso dydžio nuotraukos su vardo ir gimimo data nugarėlėje;
 • Finansinės paramos studijų metu įrodymas, kuris parodo: studijų mokestis + 833 CAD per mėnesį (visose provincijose, išskyrus Kvebeką) arba studijų mokestis + 917 CAD per mėnesį (Kvebekas);
 • Paaiškinimo laiškas;
 • Jei ketinate studijuoti Kvebeke, jums taip pat reikės „Certificat d'acceptation du Québec“, jūsų dokumento vertimų į anglų ir prancūzų kalbas, vertėjo pareiškimo ir patvirtintos originalių dokumentų kopijos;
 • Įrodymas, kad sumokėjote studijų leidimo mokestį (150 CAD).

Kada turėtumėte kreiptis?

Apdorojimo laikas skiriasi. Tai priklauso nuo jūsų pateiktos paraiškos tipo ir jos apdorojimo vietos. Popierinės programos paprastai trunka maždaug dvigubai ilgiau nei internetinės. Visada rekomenduojama iš anksto patikrinti apdorojimo laiką: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Gavę Kanados studijų leidimą, galite kreiptis dėl jo atnaujinimo Kanadoje, jei nuspręsite tęsti studijas.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Universiteto semestrų metu galite dirbti universiteto miestelyje arba už jo ribų iki 20 valandų, o per pertraukas, pvz., žiemos ar vasaros atostogas, visą darbo dieną, nereikalaujant darbo leidimo. Norėdami gauti kvalifikaciją, turite turėti galiojantį studijų leidimą ir būti dieninių studijų studentas. Jums taip pat reikės socialinio draudimo numerio (SIN) iš Service Canada, kad galėtumėte dirbti Kanadoje arba gauti išmokas ir paslaugas pagal vyriausybines programas. Jūsų studijų leidimas nustos galioti praėjus 90 dienų po studijų programos baigimo, todėl turėsite įsigyti leidimą dirbti po studijų, jei norėsite pasilikti Kanadoje po studijų ir ieškoti darbo. Tai galioja trejus metus.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Kanados studento viza gali būti atsisakyta išduoti, jei vizų pareigūnas įtaria, kad pareiškėjo tikslas vykti į Kanadą buvo klaidingai nurodytas – jei studijų kursas nebuvo tikroji priežastis, dėl kurios asmuo kreipiasi. Dar labiau tikėtina, kad pateiktų lėšų įrodymų gali nepakakti numatomoms išlaidoms už mokslą, maistą, nuomą ir pan., arba gali būti neaiškiai pakankamas nurodytam studijų kursui.