Keystone logo
Jungtiniai Arabų Emyratai

Geriausi universitetai MBA Programos į Jungtiniai Arabų Emyratai 2023

Įstaigų skaičius: 107
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Įgykite magistro laipsnį iš Harisburgo universiteto mūsų nuostabioje Dubajaus vietoje, patogiu mišriu formatu su integruotu praktiku, į kurį įeina privaloma sesija vietoje 3 šeštadienius per semestrą. Likusį laiką bendrausite su dėstytojais ir klasės draugais internetu. Taip pat dalyvausite praktikoje, kuri leis pritaikyti tai, ko mokotės klasėje, realiame profesiniame mokyme.

  • Madrid, Ispanija
  • Amsterdam, Olandija
  • + 8 Daugiau

  IE universitetas yra geriausias tarptautinis universitetas Ispanijoje, kurio miesteliai yra Madride ir Segovijoje. Pripažinta kaip viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų pasaulyje, IE formuoja lyderius, skatinančius inovacijas ir pokyčius organizacijose, suteikdama mokymosi aplinką, kurioje technologijos ir įvairovė vaidina pagrindinį vaidmenį skatinant pasaulinę viziją, verslumo mąstymą ir humanistinį požiūrį.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  „Emirates Academy of Hospitality Management“ (EAHM) Dubajuje yra viena pirmaujančių pasaulyje svetingumo verslo vadybos mokyklų ir neatsiejama pasaulinės prabangių viešbučių bendrovės „Jumeirah Group“ dalis. Tai yra pirmaujanti universiteto lygio svetingumo verslo švietimo teikėja ir siūlo bakalauro laipsnį, skirtą ugdyti būsimus svetingumo lyderius. Laipsnis yra visiškai akredituotas Jungtinių Arabų Emyratų Aukštojo mokslo ministerijos, Jungtinės Karalystės Svetingumo instituto ir THE-ICE (Tarptautinis turizmo ir svetingumo ugdymo kompetencijos centras) Australijoje. EAHM užėmė 1 vietą QS svetingumo ir laisvalaikio dalykų reitinge Artimųjų Rytų ir Afrikos regione ir 13 vietą visame pasaulyje 2023 m., vienas iš 10 geriausių universitetų, studijuojančių viešbučių valdymą 2023 m. pagal Educations.com ir #1 reitingą. i-Graduate Student Satisfaction Global Index 2022, kurį sukūrė THE-ICE.

  • Paris, Prancūzija
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 1 Daugiau

  Įkurtas 1970 m., Université Paris Pantheon-Assas yra „La Sorbonne“, buvusio Paryžiaus ekonomikos fakulteto nuo XIII a., paveldėtojas. Universitetas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintas kaip pirmaujantis Prancūzijos teisės universitetas, įsipareigojęs užtikrinti aukščiausią kompetencijos lygį visose teisės srityse.

  • Boston, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • San Francisco, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • + 4 Daugiau

  Daugiau nei pelno nesiekianti verslo mokykla Hult yra dinamiška daugiakultūrė bendruomenė, kuri ugdo, įkvepia ir jungia kai kuriuos į ateitį žiūrinčius verslo talentus. Mes pakeičiame tradicinį požiūrį į švietimą, naudodami mokymosi veikiant patirtį, kad studentų įgūdžiai nuo tada, kai jie prisijungia prie mūsų, taptų išskirtiniu verslininku, nuo tada, kai jie baigia mokslus.

  • North Ras Al Khaimah, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Nortvudo Northwood University , Tarptautinis programų centras (IPC) – Ras Al Khaimah, JAE yra daugianacionalinės „Knowledgucate“ institucijų grupės, kurios būstinė yra JAE, dalis. „Knowledgucate“ valdo ir valdo žaidimų mokyklų, vidurinių mokyklų, iki universitetinių kolegijų, bakalauro ir antrosios pakopos studijų koledžų tinklą ir Indijos universitetą. Ji taip pat valdo ir valdo švietimo įstaigas JAE ir Jungtinėje Karalystėje, be programų internetinėje erdvėje.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Canadian University Dubai (CUD) siūlo bakalauro ir magistrantūros studijų programas, pagrįstas pasaulyje pirmaujančia tarptautine mokymo programa. Įsikūręs gyvybingame miesto verslo rajone, CUD suteikia studentams unikalią galimybę įgyti pirmos klasės Kanados išsilavinimą, kartu išgyvenant dinamišką Dubajaus, Jungtinių Arabų Emyratų, gyvenimo būdą.

  • Jumeirah, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • Guadalajara, Meksika
  • + 1 Daugiau

  Profesionali, akredituota kino mokykla, turinti nepriklausomą dvasią, Raindance nuo 1992 m. moko pradedančius ir patyrusius kino kūrėjus. Mūsų etosas yra orientuotas į nepriklausomybę, o mūsų kursai yra skirti jums tobulinti savo įgūdžius savo būdu ir stiliumi.

  • Al Jazirah Al Hamra, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 8 Daugiau

  Ascencia Business School suteikia studentams galimybę studijuoti tarptautinių universitetų programas gyvenant JAE. Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti visiems mūsų studentams kokybišką ir ekonomiškai efektyvų išsilavinimą, ir mes didžiuojamės tuo, kad išlaikome aukščiausius akademinius standartus. Ascencia Business School gerai supranta vietinę rinką ir turi didžiulę švietimo valdymo patirtį nuo 2006 m. Mes ištyrėme Artimųjų Rytų rinką ir radome būdų, kaip sėkmingai parduoti visiškai akredituotą, patvirtintą ir pripažintą mokymo programą. Mūsų kursus veda Vakarų kvalifikuoti dėstytojai, turintys daktaro laipsnį ir parengti iš akademikų bei turintys atitinkamos pramonės patirties.

  • Lusaka, Zambija
  • Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 3 Daugiau

  Texila American University jau daugiau nei dešimtmetį kuriami puikūs protai medicinos srityje. Atstovaujami inovacijų ir mokslinių tyrimų tradicijos, mes pažeidžiame naujus pagrindus, išjudiname žinių ribas ir darome įtaką savo studentų gyvenimui. Linkime tęsti šią tradiciją ateityje, kuri apibrėžs mūsų darbą ir pripažinimą tarptautinėje arenoje.

  • Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Tarptautiniu mastu pripažintas Khalifa University yra vienas iš JAE universitetų, kuriame vykdomos mokslinių tyrimų ir akademinės programos, skirtos spręsti visus strateginius, mokslinius ir pramoninius iššūkius, su kuriais susiduria JAE žinių ekonomikos pertvarka ir mūsų sparčiai besivystantis pasaulis. Jo pasaulinės klasės fakultetas ir moderniausios mokslinių tyrimų patalpos suteikia neprilygstamą mokymosi patirtį JAE ir užsienio studentams. Universitetas vienija geriausius JAE mokslo, inžinerijos ir medicinos mokslus, norėdamas pasiūlyti specializuotus laipsnius, galinčius kelti perspektyvius aukštųjų mokyklų absolventus į aukščiausius doktorantūros laipsnius.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  „MDX Dubai“ yra pirmasis garsaus Midlsekso universiteto užjūrio miestelis, įsikūręs Londone (JK). Miestelis buvo atidarytas 2005 m., Jame mokosi daugiau kaip 3800 studentų iš daugiau nei 118 tautybių. Pasaulio lygio Didžiosios Britanijos universitetas, turintis 5 žvaigždučių įvertinimą iš Dubajaus žinių ir žmogaus plėtros tarnybos, „MDX Dubai“ yra viena iš pirmaujančių institucijų, siūlančių kokybišką JK išsilavinimą JAE.

  • Ras Al-Khaimah, Jungtiniai Arabų Emyratai

  University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah pirmą kartą buvo įsteigtas 2008 m. Ir yra licencijuotas Ras Al Khaimah vyriausybės. Mes siūlome kelių disciplinų bakalauro ir magistro programas.

  • Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Mohamedo bin Zajedo dirbtinio intelekto universitetas (MBZUAI) Abu Dabyje yra absolventų lygio, moksliniais tyrimais pagrįsta akademinė institucija, siūlanti specializuotas studijų programas vietiniams ir tarptautiniams studentams dirbtinio intelekto srityje. MBZUAI tikslas - remti dirbtinio intelekto mokslinių tyrimų plėtrą, plėtrą, perdavimą ir naudojimą įvedant magistrantūros ir daktaro laipsnius. programos, leidžiančios studentams išnaudoti intelektinį potencialą šiuolaikinėje aplinkoje. MBZUAI tikslas yra pasiekti aukštą akademinį ir mokslinių tyrimų lygį vietos, regioniniu ir tarptautiniu lygiu, padėti savo studentams sėkmingai siekti karjeros ir pasitelkti įgytas žinias, kad būtų galima spręsti kai kuriuos didžiausių mūsų laikų iššūkius.

  • Academic City, Jungtiniai Arabų Emyratai

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...