Keystone logo

Studijuoti MBA į Jungtiniai Arabų Emyratai 2023

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  645
 • Komunalinių paslaugų dalis

  49
 • Interneto prenumerata

  100
 • Vietinis transportas

  81

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  11
 • Pusė vietinio alaus

  9

Apie Jungtiniai Arabų Emyratai

Dalijimasis sausumos sienas su Saudo Arabija ir Omanas ir jūros sienų su Pakistano, Irano ir Kataro, Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) yra gana naujas šalis (1971. Lit) susideda iš septynių Emyratai (kunigaikštystės) kiekviena reglamentuojama emyras, kurie, kaip grupė, sudaro JAE 'ai Federalinis Aukščiausioji Taryba. Abu Dabis yra JAE sostinė, arabų yra jos oficiali kalba ir islamas yra oficiali religija. Dėl savo masyvi naftos ir dujų atsargų, JAE turi aukštą pajamų ekonomiką ir didelę prekybos perteklių. Dubajus yra JAE 'ai tankiausiai miestas ir taip pat laikomas verslo vartai į Afrikos ir Vakarų Azijoje, kursto ekonomiką nusileidžia tik Saudo Arabija, su daugiau nei $ 370 per metus mlrd BVP. Be to, UAW buvo suskirstytos į 20 geriausių geriausių tautų daryti verslą su, remiantis jos reguliavimo aplinkos ir augančios ekonomikos.

Studijuoti Jungtiniai Arabų Emyratai

Pelningiausi verslo laipsnį Jungtinių Arabų Emyratų bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius verslo ir verslo specialybių yra JAE ne viešųjų ir privačių universitetų. Akademinė akreditacijos Komisija buvo įsteigta aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos užtikrinti tinkamą ia taikomas aukštojo mokslo įstaigų, taip pat jų studijų programas. Be universitetų, JAE, taip pat yra tarptautinių universitetų vadinamas pasaulines partnerystes, esančių specialių zonų, vadinamų Akademinė Miestas ir Dubajus Žinios Kaimas. Bendrosios partnerystė kelių universitetų kompleksai, kad prisitaikyti prie zonos studentams, kurie dėl kokių nors priežasčių negali studijuoti užsienyje, bet norintiems įgyti mokymosi patirtį, panašų į studijas užsienyje.Mokestis už mokslą ir ilgis studijų programų studijų programa ilgio yra lygiavertės Europos programų ilgio, su Dailės bakalauras atsižvelgiant trys keturi metai ir magistras 's atsižvelgiant dar vienerius ar dvejus metus. Užbaigimas laikas daktaro laipsnių priklauso nuo specializacijos srityje, kad studentas vykdo su kai kuriose srityse reikia daugiau akademinių tyrimų, nei kiti. Mokestis už mokslą yra daug didesnės JAE nei daugelyje kitų šalių. Nors finansinė parama studentams, kurie atitinka reikalavimus, daugelis neatitinka tik todėl, kad vienam gyventojui pajamos yra gerokai viršija vidurkį ir dujų / energijos kainos yra mažos. Kodėl Uždirbkite verslo laipsnį JAE? Aukštojo mokslo sistema JAE išsiplėtė ir gerokai pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį, o dabar siūlo platų verslo laipsnių, iš taikomosios verslo ir pasaulinės ekonomikos BA Meistras 's laipsnį Tarptautinio verslo ar rinkodaros ir finansų.Įsidarbinimo galimybės egzistuoja, bet konkurencija yra aštri tarp bendrovės ieško išsinuomoti tik geriausius ir gabiausius JAE laipsnio turėtojus.

Visa Requirements

Students who want to study in UAE need to apply for the UAE Student Visa. Student visas are offered for full-time programs. There are short-term and long-term visas.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

UAE Student Visa

Kaina ir valiuta

The cost of a residence permit for student depends on the sponsor (parent or university), the jurisdiction of the sponsor (in case of university), if the applicant is inside or outside of the UAE and if the application is processed in a normal or expedited way.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

United Arab Emirates law requires all non-national (except GCC nationals) students to obtain a ‘Student Entry Permit’, followed by a ‘Student Residence Visa’ for the duration of their studies. The GCC (Gulf Cooperation Council) member states are Bahrain, Kuwait, Oman, Qatar, Saudi Arabia, and the United Arab Emirates.

Kur galite pateikti paraišką?

UAE universities

The UAE Student Visa for international students is facilitated by the UAE universities themselves. Students can send their documents directly to the university.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Once the university sends you the offer letter for the program and you accept it, it will initiate the visa application process. The UAE student Visa does not require international students to appear for a separate visa interview.

While the documentation process might vary from university to university, some of the commonly required documents for UAE Student Visa are:

 • Colored Passport copy valid at least for seven months.
 • Colored passport size photograph
 • Filled University forms
 • Tuition and Visa fee receipt copy
 • Completed medical insurance documentation

Kada turėtumėte kreiptis?

Ideally, the student visa process should start at least 1–2 months prior to the beginning of the semester, so that they can take care of the other aspects of the departure checklist. It usually takes around 15–20 days for the visa to be processed, however, that varies from university to university. International students also have the option of choosing Express processing, which costs more than normal processing. Under Express processing, students can get the UAE Students Visa within 10 days.

UAE student visas are valid for a period of 12 months. International students have to renew their student visa at the end of the 12 month period if their program is longer than that period. Students will be charged a visa renewal and health insurance fee for the renewal. International students have to submit their visa renewal documents at least a month prior to the date of visa expiry.

Apdorojimo laikas

20 Days

Darbo galimybes

International students in the UAE can take up on-campus, as well as off-campus work. However, they would require permission for their university for this. If students have university sponsorship, they can approach the UAE Labor department to obtain a permit to take up part-time jobs in UAE.

The approximate cost of a student residence permit is Dh2,500 excluding security deposit (if applicable), file opening fees (if applicable), legalization of documents, and translation (if required). Additional fees of Dh500 for a student work permit will apply.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

There are, usually, three reasons why your UAE Student Visa could be rejected:

 1. The immigration body might deny it.
 2. The university registrar might reject it.
 3. The student might fail to clear the medical test (required under the Student visa application process).