Keystone logo
Jungtiniai Arabų Emyratai

Studijuoti MBA į Jungtiniai Arabų Emyratai 2024

Studijuoti Jungtiniai Arabų Emyratai

Pelningiausi verslo laipsnį Jungtinių Arabų Emyratų bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius verslo ir verslo specialybių yra JAE ne viešųjų ir privačių universitetų. Akademinė akreditacijos Komisija buvo įsteigta aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos užtikrinti tinkamą ia taikomas aukštojo mokslo įstaigų, taip pat jų studijų programas. Be universitetų, JAE, taip pat yra tarptautinių universitetų vadinamas pasaulines partnerystes, esančių specialių zonų, vadinamų Akademinė Miestas ir Dubajus Žinios Kaimas. Bendrosios partnerystė kelių universitetų kompleksai, kad prisitaikyti prie zonos studentams, kurie dėl kokių nors priežasčių negali studijuoti užsienyje, bet norintiems įgyti mokymosi patirtį, panašų į studijas užsienyje.Mokestis už mokslą ir ilgis studijų programų studijų programa ilgio yra lygiavertės Europos programų ilgio, su Dailės bakalauras atsižvelgiant trys keturi metai ir magistras 's atsižvelgiant dar vienerius ar dvejus metus. Užbaigimas laikas daktaro laipsnių priklauso nuo specializacijos srityje, kad studentas vykdo su kai kuriose srityse reikia daugiau akademinių tyrimų, nei kiti. Mokestis už mokslą yra daug didesnės JAE nei daugelyje kitų šalių. Nors finansinė parama studentams, kurie atitinka reikalavimus, daugelis neatitinka tik todėl, kad vienam gyventojui pajamos yra gerokai viršija vidurkį ir dujų / energijos kainos yra mažos. Kodėl Uždirbkite verslo laipsnį JAE? Aukštojo mokslo sistema JAE išsiplėtė ir gerokai pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį, o dabar siūlo platų verslo laipsnių, iš taikomosios verslo ir pasaulinės ekonomikos BA Meistras 's laipsnį Tarptautinio verslo ar rinkodaros ir finansų.Įsidarbinimo galimybės egzistuoja, bet konkurencija yra aštri tarp bendrovės ieško išsinuomoti tik geriausius ir gabiausius JAE laipsnio turėtojus.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  673
 • Komunalinių paslaugų dalis

  53
 • Interneto prenumerata

  91
 • Vietinis transportas

  68

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  11
 • Pusė vietinio alaus

  9

Apie Jungtiniai Arabų Emyratai

Dalijimasis sausumos sienas su Saudo Arabija ir Omanas ir jūros sienų su Pakistano, Irano ir Kataro, Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) yra gana naujas šalis (1971. Lit) susideda iš septynių Emyratai (kunigaikštystės) kiekviena reglamentuojama emyras, kurie, kaip grupė, sudaro JAE 'ai Federalinis Aukščiausioji Taryba. Abu Dabis yra JAE sostinė, arabų yra jos oficiali kalba ir islamas yra oficiali religija. Dėl savo masyvi naftos ir dujų atsargų, JAE turi aukštą pajamų ekonomiką ir didelę prekybos perteklių. Dubajus yra JAE 'ai tankiausiai miestas ir taip pat laikomas verslo vartai į Afrikos ir Vakarų Azijoje, kursto ekonomiką nusileidžia tik Saudo Arabija, su daugiau nei $ 370 per metus mlrd BVP. Be to, UAW buvo suskirstytos į 20 geriausių geriausių tautų daryti verslą su, remiantis jos reguliavimo aplinkos ir augančios ekonomikos.

Vizų reikalavimai

Studentai, norintys studijuoti JAE, turi kreiptis dėl JAE studento vizos. Studentų vizos siūlomos dieninėms programoms. Yra trumpalaikės ir ilgalaikės vizos.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

JAE studentų viza

Kaina ir valiuta

Leidimo gyventi studentui kaina priklauso nuo rėmėjo (tėvo ar universiteto), rėmėjo jurisdikcijos (universiteto atveju), ar pareiškėjas yra JAE ar už jų ribų ir ar prašymas nagrinėjamas įprastoje ar pagreitintas būdas.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jungtinių Arabų Emyratų įstatymai reikalauja, kad visi ne piliečiai (išskyrus Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos šalių piliečius) studentai gautų „studento leidimą atvykti“, o po to – „studentų gyvenimo vizą“ studijų laikotarpiui. Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos (GCC) valstybės narės yra Bahreinas, Kuveitas, Omanas, Kataras, Saudo Arabija ir Jungtiniai Arabų Emyratai.

Kur galite pateikti paraišką?

JAE universitetai

JAE studentų vizą tarptautiniams studentams palengvina patys JAE universitetai. Studentai dokumentus gali siųsti tiesiai į universitetą.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Kai universitetas išsiųs jums programos pasiūlymo laišką ir jūs jį priimsite, jis pradės prašymo išduoti vizą procesą. JAE studentų viza nereikalauja, kad tarptautiniai studentai atvyktų į atskirą pokalbį su viza.

Nors dokumentacijos procesas įvairiuose universitetuose gali skirtis, kai kurie dažniausiai reikalingi JAE studentų vizai dokumentai yra šie:

 • Spalvota paso kopija, galiojanti mažiausiai septynis mėnesius.
 • Spalvota paso dydžio nuotrauka
 • Užpildytos universiteto formos
 • Mokesčio už mokslą ir vizos kvito kopija
 • Užpildyti medicininio draudimo dokumentai

Kada turėtumėte kreiptis?

Idealiu atveju studento vizų išdavimo procesas turėtų prasidėti likus bent 1–2 mėnesiams iki semestro pradžios, kad jie galėtų pasirūpinti kitais išvykimo kontrolinio sąrašo aspektais. Paprastai viza apdorojama per 15–20 dienų, tačiau tai skiriasi priklausomai nuo universiteto. Užsienio studentai taip pat turi galimybę pasirinkti greitąjį apdorojimą, kuris kainuoja daugiau nei įprastas apdorojimas. Pagal greitąjį apdorojimą studentai gali gauti JAE studentų vizą per 10 dienų.

JAE studentų vizos galioja 12 mėnesių. Užsienio studentai turi atnaujinti savo studento vizą 12 mėnesių laikotarpio pabaigoje, jei jų programa yra ilgesnė nei šis laikotarpis. Už pratęsimą studentams bus taikomas vizos pratęsimo ir sveikatos draudimo mokestis. Užsienio studentai vizos atnaujinimo dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip prieš mėnesį iki vizos galiojimo pabaigos.

Apdorojimo laikas

20 Days

Darbo galimybes

Jungtinių Arabų Emyratų tarptautiniai studentai gali dirbti universiteto miestelyje ir už jos ribų. Tačiau tam jie turėtų gauti savo universiteto leidimą. Jei studentai remia universitetą, jie gali kreiptis į JAE darbo skyrių, kad gautų leidimą dirbti ne visą darbo dieną JAE.

Apytikslė studento leidimo gyventi kaina yra 2500 Dh, neįskaitant užstato (jei taikoma), bylos atidarymo mokesčių (jei taikoma), dokumentų legalizavimo ir vertimo (jei reikia). Už studento darbo leidimą bus taikomi papildomi 500 Dh mokesčiai.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Paprastai yra trys priežastys, kodėl jūsų JAE studento viza gali būti atmesta:

 1. Imigracijos tarnyba gali tai paneigti.
 2. Universiteto registratorius gali jį atmesti.
 3. Studentas gali neatlikti medicininio patikrinimo (būtina pagal studento vizos prašymo procesą).