Keystone logo
Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausi universitetai MBA Programos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

Įstaigų skaičius: 4001
  • Dallas, Jungtinės Amerikos Valstijos

  SMU Moody School of Graduate and Advanced Studies didžiuojasi galėdama siūlyti įvairių sričių doktorantūros ir magistro laipsnius keturiose skirtingose kolegijose ir mokyklose: Dedmano humanitarinių ir mokslų koledže, Lyle inžinerijos mokykloje, Meadows menų mokykloje, ir Simmonso švietimo ir žmogaus raidos mokykla. Šios programos padeda studentams siekti savo aistrų ir reikšmingai prisidėti prie akademinės bendruomenės ir pramonės.

  • Berkeley, Jungtinės Amerikos Valstijos

  UC Berkeley Extension, įkurta 1891 m., yra Kalifornijos universiteto Berklio tęstinio mokymo skyrius. Šiandien Extension kiekvienais metais siūlo daugiau nei 2000 kursų, įskaitant internetinius kursus, taip pat daugiau nei 75 profesinius sertifikatus ir specializuotas studijų programas. Nemokami ir nebrangūs vieši renginiai taip pat dažnai rengiami kaip Extension paslaugų vietos bendruomenei dalis.

  • Manhattan, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Fu Foundation School of Engineering and Applied Science misija yra plėsti žinias ir tobulinti technologijas atliekant mokslinius tyrimus, kartu ugdant studentus tapti lyderiais, kuriuos informuoja inžinerijos fondas. Praturtinti intelektualiniais pasaulinio universiteto Niujorke ištekliais, peržengiame disciplinų ribas, sprendžiame sudėtingas problemas ir kuriame novatoriškus sprendimus, kad galėtume spręsti didžiulius mūsų laikų iššūkius.

  • Shepherdstown, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Tiesiog Shepherd jūsų ateitis yra mūsų pagrindinis prioritetas. Ką tai reiškia tau? Mažos Shepherd klasės dydžiai ir glaudi bendruomenė yra puikūs inkubatoriai jūsų ateities siekiams. Mūsų laisvųjų menų požiūris į švietimą paruoš jus karjerai pasirinktoje srityje, bet taip pat paruoš jus būti lyderiu XXI amžiuje. Šiandien darbdaviai labiau linkę samdyti laisvųjų menų absolventus, kurie yra įvaldę tokius minkštus įgūdžius kaip kritinis mąstymas, samprotavimas, darbas komandoje, bendravimas, kūrybiškumas ir empatija. Šiuos įgūdžius tobulinsite klasėje ir universiteto miestelio organizacijose, prie kurių prisijungiate. Prie pat Potomako upės įsikūręs Shepherd University yra vaizdingas, istorinis Vakarų Virdžinijos miestelis, kuris greitai pasijus kaip namuose. Miesto centre esančios parduotuvės yra lengvai pasiekiamos pėsčiomis nuo gyvenamųjų patalpų, tačiau miestelyje rasite beveik viską, ko reikia. Shepherdstown yra lauko poilsio meka, esanti netoli Apalačų tako, C&O kanalo ir nuostabių kalnų, kurie pasveikins jus namo. Nenuostabu, kad Vakarų Virdžiniją vadiname „beveik dangumi“.

  • San Diego, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Kiekvienais metais USU absolventai pasiekia puikių pasisekimų, tačiau jie visada lieka USU šeimos dalimi.

  • Durham, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Duke universiteto Pratto inžinerijos mokykla yra aukšto rango inžinerijos mokykla, kurios mokslininkų bendruomenė teikia inžinerinį išsilavinimą ir visuomenei naudingus tyrimus.

  • Elkhorn, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Wright Graduate universitete individualizuotas mokymasis reiškia ne tik mažas klases: jūs patiriate integruotą požiūrį į švietimą, leidžiantį pritaikyti studijas svarbiausiems iššūkiams ir užsidirbti kreditų vadovaudamiesi savo gyvenimu ir verslu. Manome, kad pragmatiškas išsilavinimas yra vertingesnis už prestižinį – ir naujausi tyrimai tai patvirtina. Jei ketinate investuoti į laipsnį ar sertifikatą, turėtumėte ne tik pažymėti langelį, kad gautumėte pažymėjimą. Ji turėtų būti skirta įgūdžiams, pagal kuriuos skiriasi vidutiniai ir žvaigždės atlikėjai bei trumpalaikiai pasiekimai ir tvarūs rezultatai.

  • College Park, Jungtinės Amerikos Valstijos

  UMD yra viena iš dvylikos institucijų, sudarančių Merilendo universiteto sistemą (USM). USM yra Merilendo valstijos valstybinė aukštojo mokslo sistema, kurios misija yra pagerinti Merilando gyventojų gyvenimo kokybę, suteikiant platų aukštos kokybės, prieinamų ir įperkamų švietimo galimybių spektrą. USM ir jo Kirwan akademinių inovacijų centras pradėjo USMx, kad padėtų institucijoms išnaudoti internetinio mokymosi galimybes ir suteiktų studentams lankstumo bendrauti su turiniu, dėstytojais ir mokymosi bendruomenėmis geriausiais jų poreikius atitinkančiais būdais.

  • Tempe, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Atgimimo, atkaklumo ir vientisumo simbolis Acacia koledžas Arizonoje, JAV, skirtas tam, kad mokymasis taptų ilgalaike ir jaudinančia patirtimi. Nuo 2000 m. nuotolinio mokymo pradininkas ir lyderis Acacia universitetas dabar priklauso garsiajai Westford Education Group, pirmaujančiai akredituoto tarptautinio švietimo tiekėjams besimokantiems besimokantiems visame pasaulyje. Technologijoms tobulėjant, o studentams reikalaujant lankstumo ir prieinamumo ugdymui, Acacia panaudoja skaitmeninio švietimo galią, kad sukurtų naują patirtį ir paslaugas. Per internetinį / nuotolinį mokymąsi „Acacia“ suteikia prieinamą ir kokybišką išsilavinimą daugiakultūrei pasaulinei mokymosi bendruomenei.

  • Tucson, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Pasaulio universitetų reitingų centras 2022 The University of Arizona yra įtrauktas į 1% geriausių pasaulio universitetų. Ne kartą pripažintas už puikias akademines programas ir išskirtinę vertę, UArizona yra ta vieta, kur studentai bendradarbiauja su pagrindiniais dėstytojais, kad spręstų svarbias problemas ir sukurtų pasaulį. geriau. Pasaulio lyderė mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje UArizona yra 20 geriausių viešųjų tyrimų institucijų ir pirmaujanti tyrimų 1 institucija, kurios metinės išlaidos moksliniams tyrimams atlieka 734 mln. USD. Jo miestelis yra saulėtojo Tuksono, Arizonos valstijos, širdyje – miesto, kuriame yra turtinga kultūra ir kvapą gniaužiantys Sonorano dykumos kraštovaizdžiai. Universitete mokosi daugiau nei 40 000 studentų iš visų 50 valstijų ir daugiau nei 100 šalių.

  • Saint Charles, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Lindenvudo universitetas, nacionaliniu mastu pripažinta aukštojo mokslo institucija, teikia visapusišką į studentą orientuotą mokymąsi ir bendruomenės įsitraukimą per novatoriškas, aktualias ir į ateitį orientuotas akademines ir patirtines programas.

  • Valparaiso, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Valparaiso universitetas yra aukščiausio lygio universitetas, siūlantis daugiau nei 15 studijų programų ir pritraukiantis studentus iš viso pasaulio. Sutelkdami dėmesį į profesinės karjeros plėtrą, mūsų „Valpo“ misija yra sukurti lyderius, kurie tarnautų savo bendruomenėms, kad sukurtų geresnį pasaulį. Kiekviena mūsų programa skirta įgūdžiams, kurių reikia norint tapti lyderiu, ir pabrėžiama, kaip svarbu tarnauti kitiems kuriant geresnį pasaulį.

  • New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Newark, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • + 2 Daugiau

  Berklio koledžas, įsikūręs Niujorke, Naujajame Džersyje ir internete, siūlo tarptautiniams studentams galimybę patirti į karjerą orientuotą išsilavinimą su asmeniniu dėmesiu. Berklio koledže viskas, ką mes darome, yra skirta padėti mūsų studentams išnaudoti visą savo potencialą ir paruošti juos profesinei ir asmeninei sėkmei. Bakalauro studijas studentai gali baigti per trejus metus, asocijuotą – per 16 mėnesių; ir MBA per vienerius metus. Praktikos galimybės yra visame Niujorke.

  • Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

  „Illinois Tech“ užima 1 vietą Ilinojaus valstijoje tarp privačių kolegijų pagal investicijų grąžą (po pagalbos, „PayScale“) ir yra 44-oje vietoje geriausios kainos ir kokybės santykio mokykla Jungtinėse Valstijose (US News & World Report). Illinois Tech absolventai pasiekia 92,8% užimtumo lygį per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (2021 m. klasėje). Tarp jos absolventų yra mobiliojo telefono išradėjas, brūkšninių kodų technologijos pradininkas ir „Amazon Alexa“ vyriausiasis mokslininkas, be kitų lyderių.

  • Royalton, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Ugdyti studentus įvairialypėje bendruomenėje, kuri skatina asmeninį augimą ir leidžia jiems įgyti puikių profesinių įgūdžių ir aukštų etinių vertybių, kurių dėka gali dirbti teisininkais, aplinkosaugos ir kitais specialistais vis labiau technologinėje ir tarpusavyje priklausomoje globalioje visuomenėje.