Keystone logo
Italija

Studijuoti MBA į Italija 2024

Studijuoti Italija

Pelningiausi verslo laipsnį Italijoje kaip Europos Sąjungos narė, Italija turi aukštojo mokslo sistemą, kad taip visų ES mokyklų standartus ir apima Bolonijos procesą. Visų pirma, susidedantis iš valstybės valdomų ir valstybinių universitetų, Italija 's aukštojo mokslo sistema taip pat siūlo Aukštesniosios mokyklos studentams, pageidaujantiems profesinio, o ne akademinio išsilavinimo. Po užsidirbti magistro 's laipsnį Italijoje, studentai gali stoti į Grandes Ecoles arba "Geresnis Graduate School ", kad apdovanojimai pripažintas tarptautines ir nacionalines pavadinimai, tokie kaip diploma di Perfezionamento (daktaro) arba daktaras Philosophiae (Ph. D). Įsidarbinimo galimybės turėtojams postdoctorate verslo laipsnių paprastai apima dirbti universitete, kaip mokslo ar instruktorius.Bakalauro studijų programos orientuotos į verslo ir finansų paprastai vainikuos studentai baigia capstone kursą, kuris apima tiria verslo sąvokas ir principus, išmoko ankstesnėse kursus ir integruoti juos į teismo tyrimą mokslinių tyrimų projektą. Ilgis Programos ir mokesčių už mokslą už mokslą skirtis tarp universitetų. Priklausomai nuo studento 's finansinę būklę, mokesčiai už mokslą gali būti atšauktas, ar stipendija gali būti suteiktas. Verslas bakalauras gali užtrukti apie tris ar keturis metus baigti. Labiau pageidautina verslo administravimo magistras (MBA), reikia papildomai metus ar du kursinių prieš laipsnis suteikiamas. Kodėl studija Verslo laipsnis Italijoje? Kaip ES narė, Italija turi daug perspektyvių užimtumo galimybes verslo didžiųjų uždirba laipsnių tarptautinio verslo, verslo administravimo ir Europos ekonomikai.Be to, klesti turizmo pramonė siūlo pelningas verslumo galimybes verslo didžiųjų, siekiantiems pradėti savo verslą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  408
 • Komunalinių paslaugų dalis

  66
 • Interneto prenumerata

  28
 • Vietinis transportas

  35

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  9
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Italija

Oficialiai žinomas kaip Italijos Respublika, Italija yra pietinėje didžiąją dalį Europoje ir ribojasi Austrija, Šveicarija, Slovėnija ir Prancūzija. Sardinija ir Sicilija yra dvi Viduržemio jūros salose laikoma dalis Italijos Respublikai. Italija yra namo dviejų suverenių valstybių - Vatikano ir San Marino, kurie politiškai žinomas kaip "anklavuose " Italijos šalies viduje. Vienas pasaulis "labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių šalių, Italija taip pat yra pagrindinė atrakcija turistams tarp kitų Europos šalių ir naudojasi gerovę tapo įmanoma šios rūšies pramonei. Be patrauklių miesto Roma, Italija taip pat pritraukia milijonus lankytojų kasmet teikiant prieigą prie tokių istoriškai reikšmingų vietų, kaip ir Pompėjos, Koliziejus griuvėsiai Romoje Pizos bokštas ir San Callisto katakombos.

Vizų reikalavimai

 1. C tipo viza: trumpalaikė viza arba kelionės viza, galiojanti vienam ar keliems atvykimams ir ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui.
 2. D tipo viza: ilgalaikė viza, galiojanti ilgiau nei 90 dienų.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C tipo viza; D tipo viza

Kaina ir valiuta

USD 70

Studento vizos į Italiją mokestis paprastai yra apie 50–70 USD. Mokestis gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES / EEE studentai gali atvykti į Italiją turėdami galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę ir turi teisę baigti studijas Italijoje be vizos tiek laiko, kiek nori. Tačiau šie studentai turi užsiregistruoti Questura (policijos nuovadoje) per 8 dienas nuo atvykimo, kad gautų leidimą gyventi.

Ne ES studentai prieš atvykdami į Italiją privalo gauti studento vizą. Jei studijuojate ilgiau nei 90 dienų, per pirmąsias 8 dienas nuo atvykimo į Italiją turėsite kreiptis dėl rezidentūros kortelės (permesso di soggiorno) vietiniame pašte. Tai kartu su viza leis jums pasilikti Italijoje visą studijų laiką. Su rezidentūros kortele yra taikomas mokestis.

Kai kurių ES nepriklausančių šalių piliečiams nereikia vizos, kad galėtų likti ir studijuoti Italijoje iki 90 dienų.

Šių šalių apžvalgą rasite čia: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

Kur galite pateikti paraišką?

Italijos ambasada arba konsulatas

Jūs turite kreiptis dėl studento vizos Italijos ambasadoje arba konsulate savo šalyje. Jums taip pat reikės pokalbio ambasadoje arba konsulate.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Gavę sutikimo arba priėmimo į numatytą studijų kursą laišką, galite patikrinti savo tinkamumą gauti Italijos studento vizą ir tęsti prašymo išduoti vizą procedūrą. Turėsite pateikti šiuos dokumentus:

 • Prašymo išduoti vizą forma; galite rasti adresu
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • Naujausia paso dydžio nuotrauka;
 • Kelionės dokumentas, galiojantis mažiausiai tris mėnesius po vizos;
 • Registracija arba išankstinė registracija į universiteto kursą;
 • Įrodymas, kad turite apgyvendinimą Italijoje;
 • Įrodymas, kad turite finansinę paramą (ne mažiau kaip 448,07 € per mėnesį mokslo metais, iš viso 5824,91 € per metus);
 • Tinkama medicininio gydymo ir hospitalizacijos draudimo apsauga;
 • Repatriacijai reikalingų finansinių išteklių prieinamumo įrodymas;
 • Tinkamų italų arba anglų kalbos žinių pagal programos kalbą įrodymas;
 • Jei studentas yra nepilnametis, jis turi turėti sutikimą dėl ekspatriacijos, pasirašytą kiekvienos iš tėvų valdžios, o jei jų nėra, teisėto globėjo.

Kada turėtumėte kreiptis?

Turėtumėte kreiptis dėl Italijos studento vizos likus mažiausiai trims mėnesiams iki planuojamo atvykimo į Italiją. Prašymo išduoti vizą nagrinėjimas gali užtrukti nuo 1 iki 3 savaičių. Pokalbį dėl vizos turėtumėte suplanuoti maždaug prieš keturias–šešias savaites.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų kurso trukmės.

Apdorojimo laikas

3 Weeks

Darbo galimybes

Jei esate iš ES, jums leidžiama dirbti Italijoje be darbo leidimo. Darbo laikas per semestrą neturi viršyti 20 valandų per savaitę. Visą darbo dieną galite dirbti tik per atostogas tarp semestrų.

Užsienio studentai iš ne ES šalių turės kreiptis dėl leidimo dirbti vietinėje imigracijos tarnyboje Italijoje. Pirmiausia turite turėti pasirašytą darbo sutartį ir parodyti jos kopiją imigracijos biure.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.