Keystone logo

Geriausi universitetai MBA Programos į Ispanija 2023

Įstaigų skaičius: 281
  • Zürich
  • Barcelona

  Swiss School of Business Research siūlo Šveicarijos kokybės akademinę kompetenciją mūsų studentams, besikreipiantiems iš viso pasaulio siekti naujoviškų bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnių. Dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje, kurioje studentai gali švęsti tarpkultūrinę įvairovę ir naujoviškus mokymo stilius, teikiame daug naudos ir galimybių augti ir tobulėti.

  • Madrid

  CUNEF yra privatus universitetas, pripažintas Madrido bendruomenės įstatyme Nr. 6/2019, kovo 27 d. Pagrindiniai įkvepiantys CUNEF Universidad elementai yra mokymo ir tyrimų specializacija, kompetencija ir internacionalizacija.

  • Madrid
  • Barcelona

  Pirmiau minėtos metodikos derinys su renginių, susijusių su mokymo programa, pavyzdžiui, transliacijų per TwitchTv arba praktikų pristatymu GitHub, organizavimu sujungia dvi pagrindines ir išskirtines ITTI ypatybes: galimybę būti oficialiai sertifikuotam Gamintojas dėka mūsų „Bootcamps“ ir, atitinkamai, mokytojų komandos, kurią akreditavo ir patvirtino minėti gamintojai, be puikios profesinės patirties šiame sektoriuje.

  • Salamanca

  UPSA, gimęs 1940 m., yra Ispanijos vyskupų konferencijos universitetas. Ji nesiekia pelno, o jos kultūrinis pašaukimas ir tarnavimas socialinei pažangai sudaro jos kasdienės veiklos, kuri visada vykdoma atvira ir įtraukia dvasia, esmę.

  • Madrid

  ESIE yra įsteigta kaip išskirtinio CES Cardenal Cisneros verslo mokykla, įkurta siekiant iš naujo išrasti švietimo modelį naudojant lanksčią ir novatorišką metodiką, kad jis būtų dar labiau prieinamas išteklių ir laiko atžvilgiu.

  • Madrid

  Pasiruoškite maloniai patirti, kurią prisiminsite amžinai. Studijos EAE yra transformacinė kelionė, kuria daliniesi su klasės draugais iš viso pasaulio, dalyvaudamas įvairiose veiklose už klasės ribų, apsuptas nuolatinių dirgiklių.

  • Madrid

  UNED yra didžiausias Ispanijos valstybinis universitetas tiek studentų skaičiumi, tiek akademiniu pasiūla, taip pat didžiausias universitetas Europoje ir jau 50 metų yra skirtas kokybiškam aukštajam mokslui universalizuoti pasitelkiant internetinio ir mišraus mokymo modelį. savo sektoriaus lyderė.

  • Madrid

  Pasiekite savo pardavimo tikslus neteikdami nuolaidų ar nepersekiodami klientų. Sužinokite, kokias klaidas galite daryti, ir 7 žingsnius pardavimo metodikoje, kurią naudoja tūkstančiai verslininkų ir pardavėjų visame pasaulyje.

  • Majadahonda

  „ Formato Educativo Business School “ yra uždaroji akcinė bendrovė, organizuojanti anglų kalbos „Executive MBA“. Ji teikia internetinę platformą, savo metodiką ir mokymo personalą. Švietimo formatas komercializuoja el. mokymosi veiksmus ir dėsto MBA ir magistrantūros seminarus aukštojo mokslo sistemoje.

  • Miami
  • Madrid

  Verslo kolegija yra viena iš 5 procentų elitinių verslo mokyklų visame pasaulyje, akredituotų AACSB International – asociacijos, skatinančios kolegialus verslo mokyklas. Kolegija taip pat gauna aukštus įvertinimus už savo bakalauro ir magistrantūros studijų programas, taip pat fakulteto mokslinių tyrimų produktyvumą iš įtakingų reitingavimo organizacijų visame pasaulyje.

  • Barcelona
  • Kuala Lumpur

  CodeOp “ yra technologijų mokykla, siūlanti kursus moterims, transseksualams ir nebinariniams žmonėms (moterys+). Esame pasiryžę keisti technologijų kultūrą ir sutelkti dėmesį į tai, kad mūsų bendruomenei būtų suteikta pagalba ir mokymai, kurių jai reikia norint tapti savo srities lyderiais.

  • Barcelona

  Pere Tarrés Socialinio ugdymo ir socialinio darbo fakultetas kartu su dešimčia kitų institucijų yra integruotas į Ramono Llull universitetą. Ramon Llull universitetas (URL), įsikūręs Barselonoje, yra privatus ne pelno siekiantis universitetas, įkvėptas humanistinių ir krikščioniškų vertybių, siekiantis atlikti viešąją paslaugą. Pagrindinė URL misija – teikti kokybišką, į asmenį orientuotą švietimą, atitinkantį visuomenės poreikius.

  • Godella

  „MArch Valencia“ yra antrosios pakopos mokykla, susijusi su Europos universitetu, siūlanti įvairias architektūros ir dizaino programas. Dėstomas mokymo metodas yra pagrįstas akademinio ir profesinio pasaulio santykiais, siekiant nutiesti tiltus tarp jų, siekiant padidinti mūsų studentų profesinės sėkmės galimybes.

  • Madrid

  Atsižvelgiant į Advantere remiančių institucijų tvirtumą ir prestižą, jos tikslas yra permąstyti ir apibrėžti vadovavimą ir lyderių išsilavinimą, kurio organizacijoms ir visuomenei reikia šiandien ir rytoj. Jos tikslas – padėti jaunuoliams ir profesionalams tobulėti kaip asmenybėms ir kaip geriausiems žmonėms kitiems ir pasauliui. Pasaulis, iš esmės kitoks nei mums pažįstamas, kuriame pokyčiai viršija žmogaus gebėjimą prisitaikyti, su naujomis taisyklėmis, kurios dar turi būti parašytos, pasaulis, kuriame visi privalome būti įsipareigoję padaryti jį teisingesnį, tvaresnį ir netgi generuoti jį iš naujo.

  • Santander
  • Paris

  Sakoma, praktika daro tobulą. CESINE siūlome Jums kokybišką edukacinę patirtį, pasižyminčią profesionalumu ir aktyvaus mokytojo akompanavimu. Mūsų pragmatiška pedagogika užtikrina sklandų ir sėkmingą perėjimą į darbo pasaulį. Štai kodėl CESINE metodas išsiskiria savo efektyvumu rengiant jaunus specialistus. Tai yra ir visada bus mūsų filosofijos dalis.