Keystone logo
Ispanija

Studijuoti MBA į Ispanija 2024

Studijuoti Ispanija

Ispanijos absolventas lygio verslo laipsnių yra skirtos tiems, kurie neseniai baigė su verslo mokymo ar kurie dirbo verslo pasaulyje, o ir ieškote karjeros pažangos galimybes. Akademiniai metai suskaidytas į du semestrus. Pirmieji veikia nuo spalio iki vasario, o antroji veikia nuo vasario iki birželio. Kiekvienas universitetas skirsis savo konkretaus grafiko, tačiau dauguma laikytis šio pagrindinio grafiko. Ispanija naudoja viešąjį universitetų sistemą, kuri leidžia tarptautiniai studentai gauna tą patį mažos mokslą tarifus Ispanijos studentams. Dėl antrosios pakopos mokymo, kaina priklausys nuo kreditų programos numerį. Kaina yra nuo 960 ir 1800 eurų, priklausomai nuo kreditų skaičiaus, ir tai nustato Vyriausybė. Studentai gali naudotis nemokama sveikatos, o mokytis Ispanijoje, kuri yra pasirinkti šią šalį MBA studijų nauda.Nuo MBA programos trukmė Ispanijoje gali skirtis priklausomai nuo studento 's tvarkaraštis. Studentai, kurie gali mokytis visą gyvenimą gali baigti programą per vienerius metus, tačiau kiti, kuriems reikia išretinti savo studijas dirbti ar mėgautis Ispanijos kultūrą gali užtrukti dvi ar daugiau metų, kad užbaigtų savo MBA laipsnį. Nepaisant to, kai laipsnis yra baigtas, ispanų MBA laipsnį yra puikus turtas tiems, kurie nori dirbti verslo visame ispaniškai kalbančių pasaulio ir daug Europoje. Šis laipsnis atveria į aukštesnio lygmens vadovų postuose duris. Taip pat vertinga laipsnis verslininkams, kurie ieško krašto, kaip kurti savo verslą. Po universiteto baigimo, mokiniai dažnai svarstoma akcijas ir darbo užmokesčio didinimo, ir tie, kurie šiuo metu nėra darbo ras geresnes darbo perspektyvas, nes jų papildomas mokymas.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  416
 • Komunalinių paslaugų dalis

  42
 • Interneto prenumerata

  33
 • Vietinis transportas

  34

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  8
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Ispanija

Ispanija, kuri sėdi ant Iberijos pusiasalio Viduržemio jūros, yra viena iš Europoje 's iš populiariausių turistinių vietų. Turtinga istorija ir energingas kultūra Ispanijoje legendų dalykų. Tačiau tai ne tik turistų praleisti laiką žiūrėti bulių kovų ir ilsėdamiesi paplūdimyje vieta. Ispanija taip pat yra lyderė plėtojant atsinaujinančius energijos šaltinius ir siūlo kultūrą ir kosmopolitišką gyvenimo būdą, kad yra daug Europos pavydą. Šalis 's švietimo sistema taip pat yra gerai gavo, ir žmonės, kurie rengiasi studijuoti verslą ras daug galimybių užsienio studentams pagrindinių Ispanijos miestus.

Vizų reikalavimai

Studentams už ES / EEE ar Šveicarijos ribų, kurie nori dalyvauti studentų mainuose, atlikti mokslinius tyrimus ar mokymus arba dirbti nemokamu praktikantu ar savanoriu Ispanijoje ilgiau nei tris mėnesius.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (D tipas)

Kaina ir valiuta

EUR 160

Studento vizos į Ispaniją kainos yra apie 160 EUR. Mokestis dėl vizos gali keistis bet kuriuo metu.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES/EEE arba Šveicarijos piliečiams studento vizos nereikia, nepaisant jų buvimo Ispanijoje trukmės. ES / EEE / Šveicarijos studentams nereikia vizos, kad galėtų gyventi Ispanijoje, tačiau jie turės užsiregistruoti vietos valdžios institucijose ir gauti gyvenamosios vietos pažymėjimą.

Visų kitų šalių piliečiams reikalinga studento viza, jei jie planuoja Ispanijoje likti ir mokytis ilgiau nei 90 dienų. Ši viza išduodama tiems studentams, kuriuos jau priėmė pripažintas Ispanijos švietimo institutas.

Kur galite pateikti paraišką?

Ispanijos konsulatas arba ambasada

Galite kreiptis dėl studijų vizos Ispanijos konsulate arba ambasadoje savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

Kaip padaryti paraišką?

Prieš kreipdamiesi dėl studijų vizos, turite rasti kursą ar programą oficialiai pripažintoje Ispanijos institucijoje. Tada turėsite gauti oficialų organizacijos patvirtinimą, kuriame nurodoma, kad buvote priimtas į kursą ar programą, sertifikato arba priėmimo laiško forma. Kai tai turėsite, galite susisiekti su Ispanijos ambasada arba konsulatu savo šalyje ir pateikti prašymą studento vizai gauti.

Tai, ko tiksliai reikalaujama, gali skirtis priklausomai nuo konsulato, bet paprastai turėsite parodyti savo pasą ir šiuos dalykus:

 • išsami informacija apie studijas, mokymus ar tyrimus, kuriuos atliksite Ispanijoje, įskaitant studijų valandas per savaitę (ne mažiau kaip 20);
 • įrodymas, kad turite sveikatos draudimą;
 • medicininė pažyma, patvirtinanti, kad nesergate ligomis, dėl kurių reikėtų būti karantine;
 • įrodymas, kad turite lėšų, reikalingų jums išlaikyti jūsų buvimo Ispanijoje laiką (pvz., išsami informacija apie stipendiją, Ispanijos bankas, rodantis pakankamai lėšų, arba tėvų / globėjų laiškas, kuriame prisiimama visa finansinė atsakomybė);
 • informacija apie tai, kur gyvensite;
 • teistumo pažymėjimą, kurį per pastaruosius penkerius metus išdavė atitinkamos jūsų gimtosios šalies institucijos.

Jei studijuojate Ispanijoje ilgiau nei šešis mėnesius, per 30 dienų nuo atvykimo į Ispaniją turite kreiptis dėl studento leidimo gyventi. Dėl jo galite kreiptis į vietinį užsieniečių biurą (Oficina de Extranjeros) arba policijos nuovadą. Kortelė galioja metus, ją galite pratęsti kasmet penkeriems metams tol, kol tęsiate studijas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prieš ketindami keliauti į Ispaniją, turėsite pateikti prašymą dėl vizos nuo dviejų iki trijų mėnesių, kad turėtumėte laiko apdoroti prašymą.

Paprastai studento viza Ispanijoje išduodama visam studijų laikui. Galite atnaujinti studento vizą, kad toliau pratęstumėte studijas arba pradėtumėte naują studijų kursą Ispanijoje. Nebandykite pateikti savo studento vizos prašymo likus daugiau nei keturiems mėnesiams iki išvykimo datos arba likus mažiau nei 7 savaitėms iki išvykimo datos, kitaip prašymas nebus priimtas.

Jei jūsų studijos Ispanijoje trunka ilgiau nei šešis mėnesius, turite kreiptis dėl studento leidimo gyventi, kuris galioja vienerius metus. Studento leidimas gyventi turi būti atnaujinamas kiekvienais metais.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Leidimas gyventi Ispanijoje suteikia teisę dirbti ne visą darbo dieną arba laikinai, jei nenaudojate uždirbtų pinigų savo išlaikymui, kol esate Ispanijoje. Kol studijuojate, galite dirbti iki 20 valandų per savaitę, jei tai netrukdo studijuoti. Įmonė, kuri jus įdarbina, turės gauti leidimą dirbti iš Užsieniečių tarnybos. Jūsų darbo sutartis negali viršyti studijų vizos trukmės.

Jei atliksite stažuotę kurso, kuriam buvo suteiktas leidimas gyventi, dalį, jums nereikia leidimo dirbti.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Štai keletas priežasčių, kodėl studento viza į Ispaniją gali būti atsisakyta išduoti:

 • Buvę ar esami nusikalstami veiksmai
 • Nepakankamai paaiškintas planuojamos viešnagės tikslas ir aplinkybės
 • Nepakankamų pragyvenimo lėšų
 • Negaliojantis kelionių draudimas
 • Nepateikė apgyvendinimą patvirtinančio dokumento
 • Nepalanki Šengeno vizų padėtis – Ankstesnių Šengeno vizos apribojimų nesilaikymas (ty buvimas Šengeno zonoje viršijamas, pateikto kelionės maršruto nesilaikymas – praleisti daugiausiai buvimo pagrindinėje Šengeno erdvės paskirties šalyje ir pan.).