Keystone logo
Egiptas

Geriausi universitetai MBA Programos į Egiptas 2024

Įstaigų skaičius: 23
  • Cairo, Egiptas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Athens, Graikija
  • + 11 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Cairo, Egiptas

  Helwan University yra technologijų ir taikomųjų programų universitetas, jis turi visus skirtumų ir įvairovės veiksnius. Tai laikoma unikaliu Egipto universitetų modeliu, nes apima meno, vaizduojamojo meno, taikomosios dailės, meninio ugdymo, muzikos ugdymo ir kūno kultūros fakultetus. Būdamas pramoninės bendruomenės širdyje, Helwan University apskritai laikomas unikaliu Egipto universitetų modeliu. Ją sudaro 20 fakultetų, 50 tyrimų centrų ir gamybinių padalinių, kurie sieja universitetą su Egipto visuomenės problemomis.

  • Cairo, Egiptas

  Alexandria University siekia atkurti istorinį Alexandria University statusą ir pasiekti visapusišką kokybinį šuolį įvairiose žinių srityse kilnių žmogaus vertybių rėmuose, suteikdamas jam galimybę užimti lyderio pozicijas savo nacionalinėse, arabų, afrikietiškose, Viduržemio jūros ir pasaulio šalyse. aplinkose. Aleksandrijos universitetas yra nacionalinė, švietimo, mokslinių tyrimų ir plėtros institucija, integruota į žinių gamybą ir sklaidą. Taip pat akcentuojamas šiuolaikinio žmogaus kūrimas ir kultūrinė visuomenės reabilitacija. Ir sugebėti užimti lyderio pozicijas visuose sektoriuose.

  • قسم أول 6 أكتوبر, Egiptas

  MSA universitetas studentams suteikia pirmąjį Didžiosios Britanijos aukštąjį mokslą Egipte ir Vidurio Rytų regione. Tai taip pat padeda jiems įgyti kūrybinių gebėjimų ir įsipareigojimų mokytis visą gyvenimą. Manome, kad mūsų studentai baigia turėdami išvystytus rašymo, analitinius ir bendravimo įgūdžius. MSA absolventai klesti ne tik dirbdami pirmąjį darbą, bet ir per visą savo karjerą.

  • ثالث القاهرة الجديدة, Egiptas

  The German University In Cairo , GUC, yra Egipto privatus universitetas, įkurtas prezidento dekretu 27/2002 pagal įstatymą Nr. 101/1992 ir jo vykdomąjį reglamentą Nr. 355/1996. Vokietijos universitetas Kaire / Deutsche Universität Kaire buvo įkurtas 2002 m. Bendradarbiaujant su Ulmo ir Štutgarto valstybiniais universitetais, globojami Egipto aukštojo mokslo ministerijos, Mokslo, tyrimų ir meno ministerijos, Badeno-Viurtembergo valstijos. , Vokietija, ir remia Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD), Vokietijos ambasada Kaire, Arabų / Vokietijos pramonės ir prekybos rūmai (AHK), Federalinė švietimo ir tyrimų ministerija, Vokietija, Tiubingeno valstybinis universitetas, Valstybinis Manheimo universitetas ir Leipcigo dailės akademija.

  • Canal Mahmoudiah Street, Egiptas

  Pharos University In Alexandria yra įsipareigojęs atlikti savo vaidmenį plėtojant visuomenę, užtikrinant stabilią ir skatinančią aplinką švietimui ir moksliniams tyrimams. Universitetas siūlo išskirtines švietimo paslaugas, suteikdamas sąžiningas galimybes visiems studentams, kad jie galėtų pasiekti tvarų vystymąsi visose gyvenimo srityse, ir optimizuoti partnerystę su nacionalinėmis, regioninėmis ir tarptautinėmis bendruomenėmis lanksčioje sistemoje, leidžiančioje nuolat tobulėti ir išsaugoti bendruomenės vertybes. etika, neatsilikdama nuo mokslo ir technologijų raidos.

  • Km 22, Egiptas

  Newgiza University (NGU) yra daugiadisciplininis privatus universitetas Kaire, Egipte. Įsikūręs legendinėje Gizos plokščiakalnyje, vos kelios minutės nuo Didžiųjų piramidžių, NGU teikia pasaulinio lygio universitetinį išsilavinimą studentams vietos, regiono ir tarptautiniu mastu.

  • Gamaiet Ahmed Orabi, Egiptas

  Nuo to laiko Misr International University , esame įsipareigoję skirti akademinį skirtumą ir kokybišką išsilavinimą. Žvelgdamas į praėjusius metus, esu kupinas pasididžiavimo universiteto pasiekimais ir nuolatiniu intelektualinio, profesinio ir kūrybinio studentų tobulėjimo siekiu.

  • Beni Suef, Egiptas

  NUB buvo įkurtas Rytų Naujojo Beni Suef miesto centre, tiesiai Kairo-Beni Suefo kelyje. Akimirka, kai suvokėme, kiek dėmesio reikia švietimui, ypač Aukštutiniame Egipte, yra ta pati akimirka, kai supratome, kad mūsų svajonė sukurti NUB yra įgyvendinama. Universitetas yra vieta ugdyti jaunimą ir paruošti išsilavinusias kartas, kurioms galime patikėti savo mylimos tėvynės plėtrą.

  • Cairo, Egiptas

  Aukštasis inžinerijos technologijos ir verslo administravimo institutas yra įsipareigojęs pasiūlyti išskirtinę akademinę aplinką, padedančią studentams įgyti žinių, įgūdžių ir profesinės etikos konkuruoti vietoje, ir bendradarbiaudamas su Kanados universitetais, kad absolventai būtų kvalifikuoti dirbti regioniniu ir tarptautiniu mastu. tarptautiniu mastu. Institutas remia mokslinius tyrimus ir bendruomenės pasitikėjimo įgijimą.

  • Cairo, Egiptas

  Šiuolaikinė švietimo sistema mokinius vedė iš Korano mokyklų ir Al-Azharo, kai atsirado, nes buvo komitetų, kurie klajojo po šalį, norėdami aplankyti Korano mokyklas ir išsirinkti savitus mokinius prisijungti prie šiuolaikinių mokyklų, taip pat buvo pasirinkti prisijungti saviti Al-Azharo mokiniai. aukštųjų mokyklų, tačiau kai kuriems pasisekė prisijungti prie misijos, kurią Mohammedas išsiuntė studijuoti į Prancūziją.

  • El Shorouk City, Egiptas

  UFE siekia pristatyti savo studentams Prancūzijos švietimo ir mokymo Egipte kompetenciją. Siūlydamas tikrą daugiakultūrę patirtį, universitetas planuoja puoselėti naujos kartos ieškotojus ir neeilinius vizionierius įvairiose srityse. Praėjus dešimtmečiui nuo jo įsteigimo, universitetas siekia aktyviai prisidėti prie švietimo standartų kūrimo Egipte. UFE yra tiltas tarp Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos Kaire.

  • El-Nahda, Egiptas

  Profesorius Ibrahimas Abouleishas (1937 - 2017) 1977 m. Įkūrė SEKEM - iniciatyvą, skatinančią tvarų vystymąsi ateities link, kur kiekvienas žmogus gali atskleisti savo individualų potencialą, kur žmonija gyvena kartu socialinėmis formomis, atspindinčiomis žmogaus orumą, ir kurioje vykdoma visa ekonominė veikla. vykdoma laikantis ekologinių ir etinių principų. Vykdydamas savo viziją, prof. Abouleishas 2009 m. Įsteigė Heliopolio darnaus vystymosi universitetą; pirmasis universitetas Viduriniuose Rytuose paskelbė tvarų vystymąsi pagrindiniu vadovu.

  • Cairo, Egiptas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...