Keystone logo
Brazilija

Studijuoti MBA į Brazilija 2024

Studijuoti Brazilija

Šiandien daugelis verslo studentai kreipiasi į Braziliją, nes jie siekia verslo laipsnį iš besiformuojančios ekonomikos. Tačiau, gauti verslo laipsnį Brazilijoje duoda keletą svarbių iššūkių. Tie, atsižvelgiant meistras 's verslo iš Brazilijos reikia suprasti šias problemas. Dauguma universitetų siūlo MBA programas ant visu etatu, ne visu etatu. Aukštos palūkanų normos paskolos studentams sunku nacionalinės studentams siekti visą laiką laipsnį šioje srityje, todėl dauguma studentų yra dirbantys studentai. Tai reiškia, kad 's sunku pasakyti, kaip ilgai, ypač, programa bus eiti. Dauguma programų yra siūlomi portugalų, taip žinios Gimtąja Brazilijos būtina sėkmės šioje srityje. Brazilija yra daug universitetų, bet tik nedaugelis yra atvira užsienio studentams ir tik saujelė turi MBA programas. Ieškoti universitetą, kuris veikia tiek yra tiems, kurie nori studijuoti verslą Brazilijoje iššūkis.Direktyvų teisės ir Brazilijos švietimo pagrindai reikalauja, kad visi akademinių metų, įskaitant universitetus, turi 200 dienas. Dauguma universitetų pradėti jų mokslo metų pirmą vasario savaitę, tada baigti pirmąjį gruodžio savaitę, su dviejų savaičių pertrauka liepos žiemą. Šiauriniuose rajonuose Brazilijoje, tačiau mokslo metų gali sekti, kad Šiaurės šalių, pradedant rugsėjo ir baigiasi birželio mėnesį. Akademiniai terminai vadinami nei su laikotarpius ar semestrus Brazilijoje. Už Brazilijoje MBA išlaidų ketina skirtis, priklausomai nuo universiteto pasirinkote. Stipendijos yra prieinami. Baigęs su MBA laipsnį Brazilijoje, galite tikėtis rasti geresnių užimtumo galimybių įmonėms visoje Pietų Amerikoje.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  185
 • Komunalinių paslaugų dalis

  23
 • Interneto prenumerata

  19
 • Vietinis transportas

  41

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  7
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Brazilija

Žinomas kaip Amazonija namuose, Brazilija yra didžiausia šalis Lotynų Amerikoje. Ji taip pat yra didžiausia Portugalijos kalbančių pasaulio šalis, suteikiant jai skirtumo tarp Portugalijos kalbančių žmonių. Brazilija taip pat eina ribojasi visas Pietų Amerikos šalis, su Ekvadoro ir Čilė, išskyrus skirtumą. Kadangi Brazilija yra pasaulis 's septintą pagal dydį ekonomika tiek BVP ir perkamoji galia, ir yra viena iš pasaulyje "sparčiausiai augančios ekonomikos, verslo Brazilijoje yra perspektyvi sritis. Manoma, augančios pasaulinės galios ir yra pasiruošęs turėti galingą poziciją pasaulio ekonomikoje, kad artimiausioje ateityje.

Vizų reikalavimai

Visos studentų vizos Brazilijoje vadinamos laikinąja viza IV arba VITEM-IV.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (VITEM-IV)

Kaina ir valiuta

Studentų vizų į Braziliją kainos skiriasi priklausomai nuo pareiškėjo pilietybės. Šios išlaidos gali būti keičiamos:

 • Jungtinių Arabų Emyratų piliečiams: 95 USD
 • Prancūzijos piliečiams: 140 USD
 • Jungtinės Karalystės piliečiams, kurių viza galioja iki 180 dienų: 40 USD
 • Jungtinės Karalystės piliečiams, kurių viza galioja ilgiau nei 180 dienų: 195 USD
 • Jungtinių Valstijų piliečiams: 160 USD
 • Piliečiams iš bet kurios kitos šalies: 40 USD

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi užsieniečiai, norintys studijuoti Brazilijoje – neturėdami jokių imigracijos tikslų ar ketinimų užsiimti mokama veikla, kuri nėra stažuotė – turi kreiptis dėl studento vizos. Pagrindinis reikalavimas norint gauti studento vizą yra tas, kad esate įstojęs į Brazilijos universitetą, kuris yra registruotas Brazilijos švietimo ministerijoje.

Kur galite pateikti paraišką?

Artimiausiame generaliniame konsulate arba Brazilijos ambasadoje

Galite kreiptis dėl studento vizos į Braziliją artimiausiame generaliniame konsulate arba Brazilijos ambasadoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami gauti studento vizos prašymą, reikalavimų sąrašą ir patikrinti prašymo pateikimo procesą bei tvarkaraštį, turėtumėte apsilankyti generalinio konsulato svetainėje. Būtinai kuo greičiau susitarkite dėl susitikimo su savo konsulatu ar ambasada.

Norint kreiptis dėl VITEM-IV, būtina parengti šiuos dokumentus:

 • Pareiškėjo pasas, kurio galiojimo laikas negali baigtis per 6 mėnesius ir turi būti bent du tušti puslapiai
 • Viena prašymo išduoti vizą forma kiekvienam pareiškėjui, sukurta internetu
 • Dvi 3 cm x 4 cm dydžio nuotraukos
 • Gyvenimo ambasados Konsulinio skyriaus jurisdikcijoje įrodymas per pastaruosius 12 mėnesių
 • Neteistumo pažymėjimas, išduotas pareiškėjo vietos policijos departamento vyresniems nei 18 metų pareiškėjams, išduotas likus mažiau nei 90 dienų iki prašymo pateikimo
 • Stipendijos įrodymas, jei ne, finansinių galimybių sumokėti už visą kurso trukmę įrodymas
 • Priėmimo į įstaigą įrodymas, patvirtinantis, kad pareiškėjas lankys studijų kursą, aiškiai nurodant pamokų valandų skaičių per savaitę
 • Notaro patvirtintas gimimo liudijimas arba deklaracija
 • Ankstesnės mokymo įstaigos išduotas pažymėjimas, kuriame nurodytas pretendento išsilavinimo lygis
 • Jei pareiškėjas yra jaunesnis nei 18 metų ir nekeliauja su tėvais ar globėjais, notaro patvirtinta gimimo liudijimo kopija, išversta į portugalų arba anglų kalbą, ir leidimas išduoti Brazilijos vizą nepilnamečiams, pasirašytas abiejų tėvų arba teisėtų globėjų pas notarą.
 • Brazilijoje galiojantis sveikatos draudimas, apimantis gydymą ir hospitalizavimą, arba PB4 studentams iš Portugalijos

Kada turėtumėte kreiptis?

Apdorojimo laikas gali būti greitas ir užtrukti tik kelias dienas, tačiau tai priklauso nuo šalies.

VITEM-IV galioja iki vienerių metų, priklausomai nuo to, į kurį kursą studentas įtrauktas, ir gali būti atnaujinamas tiek kartų, kiek reikia, kad studentas galėtų baigti kursą. Prašymas pratęsti vizą turi būti pateiktas Federaliniame policijos departamente arba Teisingumo ministerijoje per 30 dienų iki dabartinės vizos galiojimo pabaigos. Norėdami pratęsti vizą po vienerių metų, turėsite pateikti universiteto dokumentus, įrodančius, kad lankotės tinkamai ir kad galėtumėte tęsti kursą.

Stažuotojams studento viza galioja vienerius metus ir negali būti atnaujinama.

Gavus studento vizą pareiškėjui, studentas turi tris mėnesius atvykti į Braziliją. Atvykęs į Braziliją studentas turi iki 30 dienų užsiregistruoti miesto, kuriame gyvens, Federaliniame policijos departamente.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Tiems, kurie atvyksta į Braziliją su VITEM-IV, neleidžiama užsiimti mokama veikla, kuri nėra stažuotė. Tačiau užsienio studentams, norintiems stažuotis Brazilijoje, leidžiama užsiimti mokama veikla. Atliekant stažuotes iki keturių mėnesių, formalaus ryšio su Brazilijos švietimo įstaiga nebūtina. Stažuotėms, kurios trunka ilgiau nei keturis mėnesius, formalus ryšys su Brazilijos švietimo įstaiga yra privalomas.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?