Keystone logo
Airijos sala

Geriausi universitetai MBA Programos į Airijos sala 2023

Įstaigų skaičius: 79
  • Cork, Airijos sala

  Pirmaujantis universitetas, skirtas mokymo meistriškumui ir moksliniams tyrimams. Pateko į 1,1 % geriausių universitetų visame pasaulyje* ir pirmoje vietoje Europoje pagal IMPACT*. Saugi, draugiška ir vienintelė angliškai kalbanti šalis ES. 2 metų „stay back“ darbo viza ne ES studentams ir nuostabios darbo praktikos galimybės visiems!

  • Limerick, Airijos sala

  University of Limerick yra išskirtinis, novatoriškas ir susietas universitetas, formuojantis ateitį mokant ir suteikiant žmonėms galimybę įveikti tikrus rytojaus iššūkius.

  • Dublin, Airijos sala

  Yra tiek daug priežasčių, kodėl tarptautinis magistrantas norėtų studijuoti Airijoje ir University College Dublin (UCD). Airija yra ideali vieta tarptautiniam studentui, norinčiam pasaulinio lygio išsilavinimo pažangioje, novatoriškoje šalyje, kurioje yra daug žadančių karjeros galimybių. Tai taip pat puikiai tinka studentams, besidomintiems nuostabiu kraštovaizdžiu, nuostabiais pasivaikščiojimais pakrantėje ir kalnuose, senovės kultūra ir architektūra.

  • Dublin, Airijos sala

  Independent College yra puikioje vietoje studentų gyvenimui Dubline: esame pačiame miesto centre, apsupti kultūrinių, akademinių ir laisvalaikio pramogų. Pagrindinis Nepriklausomos kolegijos tikslas yra įtraukti mūsų studentus per mokymosi programas, kurios yra aktualios, liktų su jumis amžinai, būtų jūsų ateities sėkmės pagrindas ir įgytų kvalifikaciją, kuri yra labai gerbiama jūsų pasirinktoje srityje. Baigę jūsų bakalauro, magistrantūros ar profesinės kvalifikacijos apdovanojimus įvairiose disciplinose bus pripažinti, kad ir kur eitumėte, tiek Airijoje, tiek užsienyje. Esame į tikslą orientuota, į karjerą orientuota kolegija. Didžiuojamės individualizuotu mokymu, kurį interaktyvioje mokymosi aplinkoje teikia aukštos kvalifikacijos ir draugiški dėstytojai pagal aukščiausius akademinius standartus.

  • Perth, Jungtinė Karalystė
  • Shetland, Jungtinė Karalystė
  • + 11 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Grand Canal Dock, Airijos sala
  • Dublin, Airijos sala

  Pulse College įkurta 1990 m., Siūlo aukščiausius garso, muzikos, kino, žaidimų ir animacijos profesinio mokymo kursus. Su kursais, kuriuos sukūrė ir veda patyrę profesionalai, „Pulse“ yra profesionalių pramonės mokymo kursų priešakyje. Kolegija tarptautiniu mastu pripažinta dėl pasaulinio lygio patalpų, mokymo programų standartų ir absolventų kokybės.

  • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • Budapest, Vengrija
  • + 62 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wexford, Airijos sala

  „Chevron Training“ yra pagrindinis akredituotų tolesnio ir aukštojo mokslo mokymų teikėjas sveikatos priežiūros ir ankstyvųjų metų priežiūros bei švietimo sektoriuose. Mes specializuojamės teikdami internetinius vaikų priežiūros ir sveikatos priežiūros kursus, pritaikytus mokinių poreikiams tenkinti.

  • Dublin, Airijos sala

  National Institute for Bioprocessing Research and Training (NIBRT) yra pasaulinis bioprocesoriaus mokymo ir tyrimų kompetencijos centras. NIBRT yra naujame pasaulinio lygio objekte Dubline, Airijoje. Šis įrenginys sukurtas tam, kad būtų galima tiksliai pakartoti modernią biologinio apdorojimo gamyklą su moderniausia įranga.

  • Thomas Street, Airijos sala

  National College of Art and Design užima unikalią meno ir dizaino švietimo vietą Airijoje, siūlydamas plačiausią meno ir dizaino laipsnių pasirinkimą bakalauro ir magistrantūros lygmenimis. Kolegijoje studijavo ar dėstė daugelis svarbiausių Airijos menininkų, dizainerių ir dailės mokytojų. Tai ilgą laiką buvo pagrindinė ir svarbiausia meno ir dizaino mokymo įstaiga Airijoje.

  • Dromthacker, Airijos sala

  Institute of Technology Tralee (IT Tralee) buvo įkurtas 1977 m. Kaip Tralee regioninis technikos koledžas, o 1992 m. Tapo Tralee technologijos institutu. Šiuo metu institute mokosi 3500 nuolatinių ir neakivaizdinių studijų studentų, kuriuose dirba 350 darbuotojų, ir kasmet teikia apie 60 mln.

  • Dublin, Airijos sala

  Warnborough College (Airija) yra nepriklausoma kolegija, teikianti kvalifikaciją nuotoliniu būdu. Ji buvo įkurta Airijoje 1997 m., Tačiau jos šaknys siekia Oksfordą, kur Warnborough College (JK). Šiandien „Warnborough“ prekės ženkle yra dvi nepriklausomos kolegijos, siūlančios unikalias mokymosi galimybes plačiam studentų ratui iš įvairių šalių. pasaulis.

  • Galway, Airijos sala

  Įkurta 1849 m., Airijos nacionalinis universitetas (NUI), Golvėjaus teisės mokykla, teikia novatorišką teisinį išsilavinimą dinamiškoje mokykloje, skirtoje paveiktiems, aukštos kokybės teisiniams tyrimams. Mokykloje yra 800 bakalauro ir magistrantūros studentų, daugiau nei 40 darbuotojų, įvairios bakalauro ir magistrantūros programos bei įdomios klinikinio teisinio švietimo galimybės.

  • Dublin 2, Airijos sala

  Sveiki atvykę į Trinity College Dublin The Loyola Institute , kuris yra skirtas teologijos švietimui ir tyrimams pagal plačią katalikų tradiciją. Pagrindinis mūsų rūpestis yra kūrybinė sankirta, kur susitinka teologija, bažnyčia ir visuomenė. Teologija yra patraukli ir gyvybiškai svarbi tema.

  • Dublin, Airijos sala

  Kaip vienas iš ilgiausiai Europoje įsteigtų sveikatos ir mitybos koledžų, mes sutelkiame dėmesį tik į mitybos, gyvenimo būdo valdymo ir koučingo švietimą ir mokymą - tai mūsų aistra ir norime, kad tai būtų ir jūsų. Ar jums patinka mityba ir sveikata? Mūsų komanda padės paversti jūsų aistrą įdomia, lanksčia ir naudinga karjera.