Keystone logo
Airijos sala

Studijuoti MBA į Airijos sala 2024

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  833
 • Komunalinių paslaugų dalis

  70
 • Interneto prenumerata

  49
 • Vietinis transportas

  100

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  6

Vizų reikalavimai

 • C studijų viza – jei norite studijuoti Airijoje trumpiau nei 3 mėnesius
 • D studijų viza – jei jūsų kursas trunka ilgiau nei 3 mėnesius

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (C studijų viza; D studijų viza)

Kaina ir valiuta

Airijos studento vizos mokesčiai skiriasi priklausomai nuo jūsų kilmės šalies. Standartiniai prašymo išduoti vizą apdorojimo mokesčiai yra 60 EUR (80 USD) už vienkartinę vizą ir 100 EUR (135 USD) už daugkartinę vizą.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate ES arba EEE (įskaitant Islandiją, Norvegiją ir Lichtenšteiną) pilietis, jums nereikia studento vizos į Airiją, kad galėtumėte studijuoti Airijoje. Yra keletas kitų šalių, kurioms nereikia Airijos studentų vizų ar įvažiavimo vizų, ir jos yra išvardytos čia: http://www.citizensinformation.ie/en/moving_country/moving_to_ireland/coming_to_live_in_ireland/visa_requirements_for_entering_ireland.html

EEE nepriklausančių šalių piliečiai, atvykstantys studijuoti į Airiją, turi būti įtraukti į dieninių studijų kursą pagal studijų programą (aukštajam mokslui) arba Airijos kalbų ir ne studijų programą.

Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga studento viza į Airiją, jei esate studentas iš ne EEE šalies, atvykę į Airiją turite pranešti imigracijos pareigūnui, kad jums būtų suteiktas leidimas atvykti. Tai turite padaryti rajone, kuriame ketinate gyventi.

Atkreipkite dėmesį: Airija nėra Šengeno sutarties narė. Todėl vis tiek turėsite kreiptis dėl Airijos vizos, net jei turite vizą į Šengeno šalį.

Kur galite pateikti paraišką?

AVATS internetinė priemonė

Prašymą išduoti vizą turite pateikti internetu, naudodami AVATS internetinę priemonę. Internetinė prašymų išduoti vizą sistema yra prieinama visame pasaulyje ir ja turi naudotis visi pareiškėjai.

Interneto svetainė:https://www.visas.inis.gov.ie/avats/OnlineHome.aspx

Kaip padaryti paraišką?

Dėl vizos turite kreiptis internetu. Užbaigę internetinės paraiškos teikimo procesą, turite vadovautis instrukcijomis, pateiktomis suvestinėje paraiškos formoje, kurią sukuria internetinė sistema. Santraukos formoje bus pateikta informacija apie tai, kur turite pateikti patvirtinamuosius dokumentus. Suvestinė forma, kurią turite atsispausdinti, pasirašyti ir nurodyti datą, turi būti pateikta kartu su patvirtinamaisiais dokumentais.

Kartu su prašymu išduoti vizą turėsite pateikti šiuos dokumentus (būtini dokumentų originalai, kurie turi būti anglų kalba arba kartu su notaro patvirtintu vertimu):

 • Pripažintos Airijos mokyklos/kolegijos/universiteto laiškas, patvirtinantis, kad buvote priimtas į studijų kursą. Šis studijų kursas turi būti dieninis (tęsti akademinius metus) ir turėti ne mažiau kaip 15 valandų per savaitę studijų laiko.
 • Jūsų akademinių gebėjimų mokytis anglų kalba (nebent tai yra anglų kalbos kursas) įrodymas.
 • Įrodymai, kad mokesčiai už kursą buvo sumokėti visiškai.
 • Įrodymas, kad turite pakankamai lėšų (7 000 EUR), kad išsilaikytumėte pirmąją viešnagės dalį.
 • Įrodymas, kad jūs arba rėmėjas turi galimybę gauti bent 7 000 EUR už kiekvienus paskesnius studijų metus, be kurso mokesčių už kiekvienus tuos metus.
 • Įrodymas, kad turite privatų sveikatos draudimą.
 • Bet kokių jūsų mokymosi istorijos spragų paaiškinimas.
 • Patvirtinimas, kad ketinate grįžti į savo nuolatinės gyvenamosios vietos šalį, kai išvykstate iš Airijos.

Kada turėtumėte kreiptis?

Galite kreiptis dėl studijų vizos likus 3 mėnesiams iki kelionės į Airiją datos. Studento vizos prašymą turėsite pateikti likus bent keliems mėnesiams iki kelionės į Airiją.

Studentai iš ne EEE šalies, kurie ketina studijuoti Airijoje ilgiau nei 3 mėnesius, atvykę turi užsiregistruoti rajono, kuriame jie gyvena, vietiniame imigracijos pareigūne. Jų pase bus įrašytos sąlygos ir laikotarpis, kurį jie turi leidimą pasilikti. Studentai, kuriems nereikia vizos, pirmą kartą registruodamiesi turi turėti 3000 eurų.

Turėkite omenyje, kad Airijos studento viza automatiškai neleidžia atvykti į šalį kelis kartus. Jei manote, kad studijų metu turėsite išvykti iš šalies ir grįžti, turėsite kreiptis dėl pakartotinio atvykimo vizos.

Apdorojimo laikas

3 Months

Darbo galimybes

Jei lankotės laikinojo tinkamų programų sąrašo (ILEP) kursuose, registruodamiesi pas vietinį imigracijos pareigūną pase bus įrašytas 2 antspaudas. Jums bus leista dirbti atsitiktinį darbą iki 20 valandų ne visą darbo dieną per savaitę terminuotu laiku arba iki 40 valandų per savaitę kolegijos atostogų laikotarpiu, tai yra nuo birželio iki rugsėjo imtinai ir nuo gruodžio 15 d. iki sausio 15 d. .

Jei nelankote tokių kursų, neturėsite teisės dirbti ne visą darbo dieną arba užsiimti jokia veikla ar profesija. Tada savo pase gausite antspaudą Nr. 2A.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Kai kurios priežastys, dėl kurių gali būti atsisakyta išduoti studento vizą į Airiją, yra šios:

 • Jei nėra pakankamai lėšų visam vizitui/studijai Airijoje padengti.
 • Jei siūlomas tyrimas neturėjo loginio kelio.
 • Jei yra neatitikimų, klaidinančios informacijos arba apgaulingų dokumentų.