Keystone logo
Šveicarija

Geriausi universitetai MBA Programos į Šveicarija 2023

Įstaigų skaičius: 122
  • Zürich, Šveicarija

  Ciuricho Elite Business School (ZEBS), pasaulyje pirmaujantis vadybos butikas, įsikūręs Ciuriche, Šveicarijoje, yra įsipareigojęs teikti pritaikytą ir novatorišką pasaulinio lygio verslo išsilavinimą, kad padėtų studentams siekti tobulumo savo akademinėje ir profesinėje karjeroje, o įmonėms vystytis ir tobulėti. sustiprinti savo vertingą turtą: žmones. Ciurich Elite Business School siūlo Šveicarijos pasaulinio lygio, tarptautiniu mastu akredituotus bakalauro, MBA / ExecMBA ir DBA / Ph.D. laipsniai ir labai pritaikytos vykdomosios verslo programos.

  • Geneva, Šveicarija

  SWISS UMEF a été fondée en 1984 à Genève, conformément au droit suisse, en tant qu'établissement d'enseignement supérieur privé à Genève et est accréditée par le Conseil suisse d'accréditation (suisseiignement à accréditation, loenseiigmentà) . SWISS UMEF est fière d'avoir été la Premier Institute privée accréditée au niveau fédéral en tant qu'institut universitaire de sciences appliquées dans le Canton de Genève.

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  Europos universitetų konsorciumas sukūrė naują ir novatorišką visos Europos programą EUMaster4HPC, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo sprendimams. EUMaster4HPC suburia pagrindinius HPC švietimo dalyvius Europoje, kad parengtų naujos kartos aukštos kvalifikacijos ir talentingus HPC ekspertus, kurie paskatintų Europos skaitmeninę transformaciją. EUMaster4HPC remiasi naujoviškomis mokymo programomis ir mokymo paradigmomis, akademiniu meistriškumu, pasaulinio lygio HPC ekspertais, prieiga prie superkompiuterių centrų ir stipria pramonės parama.

  • Basel, Šveicarija

  Šiuolaikinio dizaino praktikos instituto „Masterstudio Design“ (ICDP) sudaro trys studijos: „Masterstudio Industrial Design“, „Masterstudio Scenography“, „Masterstudio Fashion Design“. Kiekviena studija turi disciplininį dėmesį. Be to, ICDP mokslinių tyrimų diskurse pagrindinis dėmesys skiriamas skaitmeninei integracijai, dizaino kultūroms ir žiediniam dizainui, atspindimas ir perduodamas daugialypiai. Mūsų taikomųjų tyrimų ir projektinio darbo pagrindas yra projektavimo terminas „Pažangus dizainas“. Vietoj dabartinės ekonominės maksimizavimo praktikos, mokyme ir projektuojant priimame nedirbančiojo vaidmenį, kuris reiškia bendradarbiavimą ir sisteminius veiksmus: aptariamos ir toliau plėtojamos aktualios pasaulinių krizių, klimato kaitos ir socialinės nelygybės problemos. Tvarumas ir ekologija, įtrauktis ir technologijos, sąveika ir medžiagiškumas – tai sritys, kuriose abejojama dizaino vaidmeniu ir apibrėžiamos naujos žmonių sambūvio ir ekonominės veiklos vizijos. „Masterstudio Design“ siūlo nuodugnius profesinės, į ateitį orientuotos dizaino praktikos ir taikomųjų tyrimų mokymus. Identifikuojami ir apibrėžiami aktualūs tyrimo klausimai, sugalvojami tinkami ir sudėtingi projektavimo procesai, kuriami ir įgyvendinami projektai. Komunikacija, projektų valdymas, tarpdisciplininis ir į tyrimus orientuotas komandinis darbas yra mokymų sudedamosios dalys.

  • Madrid, Ispanija
  • Amsterdam, Olandija
  • + 8 Daugiau

  IE universitetas yra geriausias tarptautinis universitetas Ispanijoje, kurio miesteliai yra Madride ir Segovijoje. Pripažinta kaip viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų pasaulyje, IE formuoja lyderius, skatinančius inovacijas ir pokyčius organizacijose, suteikdama mokymosi aplinką, kurioje technologijos ir įvairovė vaidina pagrindinį vaidmenį skatinant pasaulinę viziją, verslumo mąstymą ir humanistinį požiūrį.

  • Barcelona, Ispanija
  • Zürich, Šveicarija

  Swiss School of Business Research siūlo Šveicarijos kokybės akademinę kompetenciją mūsų studentams, besikreipiantiems iš viso pasaulio siekti naujoviškų bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnių. Dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje, kurioje studentai gali švęsti tarpkultūrinę įvairovę ir naujoviškus mokymo stilius, teikiame daug naudos ir galimybių augti ir tobulėti.

  • Neuchâtel, Šveicarija
  • Leicester, Jungtinė Karalystė
  • + 1 Daugiau

  CIES – Tarptautinis sporto studijų centras – nepriklausomas studijų centras, įsikūręs Nešatelyje, Šveicarijoje. Jis buvo įkurtas 1995 m. kaip Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA), Nešatelio universiteto, Nešatelio miesto ir valstijos fondas.

  • Port-Valais, Šveicarija
  • Brig, Šveicarija

  Esame laikomi geriausiomis Šveicarijos kulinarijos mokyklomis ir viena geriausių pasaulyje dėl mūsų išsamios mokymo programos, kurioje geriausiai vertinamas kulinarinio meno išsilavinimas derinamas su praktine verslo teorija. Puoselėkite savo talentą, maitinkite smalsumą ir kurkite tvirtus pagrindus, kad pasisektumėte kulinarinio meno pasaulyje. Culinary Arts Academy Switzerland jūs ne tik įgyjate pasaulinio lygio išsilavinimą – jūs taip pat įgyjate kvalifikaciją, patvirtinančią jį.

  • Lausanne, Šveicarija
  • Singapore, Singapūras
  • + 1 Daugiau

  EHL Hospitality Business School, įkurta 1893 m. kaip Ecole Hôtelière de Lausanne, yra Šveicarijos svetingumo ugdymo metodų pionierė ir nustato meistriškumo standartus. Šiandien EHL sujungia šveicariškas akademinio griežtumo ir pramonės praktikos vertybes su kūrybiškumu ir naujovėmis, siekdama į klientą orientuoto svetingumo vadybos laipsnio, kuris paruošia absolventus vadovauti ateičiai ir valdyti pagarbą bei empatiją.

  • Lucerne, Šveicarija
  • Risch-Rotkreuz, Šveicarija

  Liucernos verslo mokykla yra Centrinės Šveicarijos kompetencijos centras ekonomiškai ir socialiai svarbiose verslo ir regioninės ekonomikos, bankininkystės ir finansų, ryšių ir rinkodaros, taip pat turizmo ir mobilumo srityse. Mūsų siūlomos reiklios, praktiškai aktualios ir moksliniais tyrimais pagrįstos bakalauro ir magistro studijų programos yra labai svarbios, norint išugdyti kvalifikuotus darbuotojus įmonėms, viešosioms įstaigoms ir ne pelno organizacijoms.

  • Basel, Šveicarija

  Bazelio universitetas, įkurtas 1460 m., yra seniausias universitetas Šveicarijoje. Verslo ir ekonomikos fakultetas buvo įkurtas 1995 m. ir yra antras jauniausias iš septynių Bazelio universiteto fakultetų. Tačiau ekonomikos dalykas Bazelyje jau dėstomas beveik 150 metų.

  • Geneva, Šveicarija

  ESDST yra Rushfordo verslo mokyklos duomenų mokykla, akredituota James Lind instituto. Mokykla siūlo aukštojo laipsnio duomenų mokslo ir technologijų programas, kurių laipsnį suteikia Rushford Business School. Mūsų dėstytojai ir mentoriai yra duomenų mokslininkai ir dirba garsiose pramonės šakose. Mes mokome taikydami taikomąją metodiką su realiu duomenų rinkiniu, o laipsnis baigiamas konsultaciniu kertiniu projektu. Tai daroma siekiant paskatinti mūsų studentus tapti pasaulinio lygio aukščiausio lygio vadovais ir duomenų mokslininkais.

  • Geneva, Šveicarija

  1978 m. Šveicarijoje įkurtas Webster University Geneva yra akredituotas Amerikos universiteto miestelis, siūlantis aukštos kokybės programas anglų kalba bakalauro (bakalauro) ir magistro (magistrantūros) lygmeniu. Websteris siūlo platų laisvųjų menų požiūrį į mokymą kultūriškai turtingame Šveicarijos kontekste, o universitetas tapo svarbiu bendruomenės ir dvasios, kurią sudaro „Genève Internationale“, nariu.

  • Geneva, Šveicarija

  Mes siūlome anglų kalbos mokomas pagrindų, bakalauro, magistro ir MBA programas dalykams, kurie skatina verslumą, naujoves ir lyderystę ir yra labai reikalingi įmonėms. Tai apima verslo administravimą, komunikaciją ir viešuosius ryšius, tarptautinį verslą, skaitmeninį verslą, sporto valdymą, rinkodarą, finansus ir verslą.

  • Zürich, Šveicarija

  University Of Zurich (UZH) yra didžiausias Šveicarijos universitetas, kuriame studijuoja beveik 30 000 studentų. Universitetas, sudarytas iš septynių fakultetų, apimančių apie 100 skirtingų dalykų, siūlo platų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų spektrą. programas. Daugybė skirtumų išryškina universiteto tarptautinį žinomumą medicinos, imunologijos, genetikos, neurologijos ir struktūrinės biologijos bei ekonomikos srityse.