Keystone logo
Šveicarija

Geriausi universitetai MBA Programos į Šveicarija 2023

Įstaigų skaičius: 121
  • Barcelona, Ispanija
  • Zürich, Šveicarija

  Swiss School of Business Research siūlo Šveicarijos kokybės akademinę kompetenciją mūsų studentams, besikreipiantiems iš viso pasaulio siekti naujoviškų bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnių. Dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje, kurioje studentai gali švęsti tarpkultūrinę įvairovę ir naujoviškus mokymo stilius, teikiame daug naudos ir galimybių augti ir tobulėti.

  • Geneva, Šveicarija

  ESACS mes ruošiame jus pradėti savo karjerą suteikdami palankią, kūrybingą ir profesionalią aplinką, kurioje galėsite mokytis praktinių įgūdžių, kurti pramonės ryšių tinklą ir įgyti realios patirties. Turėsite galimybę kurti novatoriškus dizaino ir verslo sprendimus.

  • Neuchâtel, Šveicarija
  • Leicester, Jungtinė Karalystė
  • + 1 Daugiau

  CIES – Tarptautinis sporto studijų centras – nepriklausomas studijų centras, įsikūręs Nešatelyje, Šveicarijoje. Jis buvo įkurtas 1995 m. kaip Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA), Nešatelio universiteto, Nešatelio miesto ir valstijos fondas.

  • Geneva, Šveicarija

  UBIS yra dinamiška institucija verslo ir tarptautinių santykių srityse. UBIS DNR sudaro trys pagrindiniai veiksniai: realaus pasaulio patirtis, individualus dėmesys ir tarptautinė perspektyva. UBIS atidžiai stebi besikeičiančius rinkos poreikius ir nuolat pritaiko savo kursų turinį bei metodikas, siekdama užtikrinti, kad mūsų absolventai turėtų reikiamų žinių ir perkeliamų įgūdžių, kad galėtų sėkmingai dirbti sparčiai besikeičiančiame darbo pasaulyje.

  • Brig, Šveicarija

  Šveicarijos taikomųjų mokslų nuotolinis universitetas (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) yra nacionaliniu mastu pripažintas universitetas. Nuo 1998 metų ji siūlo neakivaizdines bakalauro ir magistro studijas bei tęstinio mokymosi programas. Turėdamas daugiau nei 20 metų nuotolinio mokymosi patirtį, tai yra pirmaujantis el. mokymosi universitetas Šveicarijoje ir yra alternatyva studentams, norintiems derinti darbą, šeimą ir studijas.

  • Port-Valais, Šveicarija
  • Brig, Šveicarija

  Esame laikomi geriausiomis Šveicarijos kulinarijos mokyklomis ir viena geriausių pasaulyje dėl mūsų išsamios mokymo programos, kurioje geriausiai vertinamas kulinarinio meno išsilavinimas derinamas su praktine verslo teorija. Puoselėkite savo talentą, maitinkite smalsumą ir kurkite tvirtus pagrindus, kad pasisektumėte kulinarinio meno pasaulyje. Culinary Arts Academy Switzerland jūs ne tik įgyjate pasaulinio lygio išsilavinimą – jūs taip pat įgyjate kvalifikaciją, patvirtinančią jį.

  • Lausanne, Šveicarija
  • Singapore, Singapūras
  • + 1 Daugiau

  EHL Hospitality Business School , įkurta 1893 m. kaip Ecole Hôtelière de Lausanne, yra Šveicarijos svetingumo ugdymo metodų pionierė ir nustato meistriškumo standartus. Šiandien EHL sujungia šveicariškas akademinio griežtumo ir pramonės praktikos vertybes su kūrybiškumu ir naujovėmis, siekdama į klientą orientuoto svetingumo vadybos laipsnio, kuris paruošia absolventus vadovauti ateičiai ir valdyti pagarbą bei empatiją.

  • Lucerne, Šveicarija
  • Risch-Rotkreuz, Šveicarija

  Liucernos verslo mokykla yra Centrinės Šveicarijos kompetencijos centras ekonomiškai ir socialiai svarbiose verslo ir regioninės ekonomikos, bankininkystės ir finansų, ryšių ir rinkodaros, taip pat turizmo ir mobilumo srityse. Mūsų siūlomos reiklios, praktiškai aktualios ir moksliniais tyrimais pagrįstos bakalauro ir magistro studijų programos padeda išugdyti kvalifikuotus darbuotojus įmonėms, viešosioms įstaigoms ir ne pelno organizacijoms.

  • Basel, Šveicarija

  Bazelio universitetas, įkurtas 1460 m., yra seniausias universitetas Šveicarijoje. Verslo ir ekonomikos fakultetas buvo įkurtas 1995 m. ir yra antras jauniausias iš septynių Bazelio universiteto fakultetų. Tačiau ekonomikos dalykas Bazelyje jau dėstomas beveik 150 metų.

  • Geneva, Šveicarija

  ESDST yra „Rushford Business School“ duomenų mokykla, akredituota Jameso Lindo instituto. Mokykla siūlo aukštesnes duomenų mokslo ir technologijų studijų programas, kurių laipsnį suteikia Rushfordo verslo mokykla. Mūsų fakultetas ir mentoriai yra duomenų mokslininkai ir dirba žinomose pramonės šakose. Mes mokome taikydami taikomą metodiką su realiais duomenų rinkiniais, o laipsnis baigiamas konsultaciniu pagrindiniu projektu. Tai daroma siekiant paskatinti mūsų studentus tapti pasaulinio lygio aukščiausio lygio vadovais ir duomenų mokslininkais.

  • Geneva, Šveicarija

  Šveicarijoje 1978 m. Įsteigtas „Webster University Geneva“ yra akredituotas Amerikos universitetų miestelis, siūlantis aukštos kokybės programas anglų kalba bakalauro (bakalauro) ir magistrantūros (magistro) lygiu. „Webster“ siūlo platų liberaliųjų menų požiūrį į mokymą kultūriškai turtingoje Šveicarijos aplinkoje, o universitetas tapo svarbiu „Genève Internationale“ bendruomenės ir dvasios nariu.

  • Geneva, Šveicarija

  Mes siūlome anglų kalbos mokomas pagrindų, bakalauro, magistro ir MBA programas dalykams, kurie skatina verslumą, naujoves ir lyderystę ir yra labai reikalingi įmonėms. Tai apima verslo administravimą, komunikaciją ir viešuosius ryšius, tarptautinį verslą, skaitmeninį verslą, sporto valdymą, rinkodarą, finansus ir verslą.

  • Zürich, Šveicarija

  University Of Zurich (UZH) yra didžiausias Šveicarijos universitetas, kuriame studijuoja beveik 30 000 studentų. Universitetas, sudarytas iš septynių fakultetų, apimančių apie 100 skirtingų dalykų, siūlo platų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų spektrą. programas. Daugybė skirtumų išryškina universiteto tarptautinį žinomumą medicinos, imunologijos, genetikos, neurologijos ir struktūrinės biologijos bei ekonomikos srityse.

  • Ilanz, Šveicarija
  • London, Jungtinė Karalystė

  Įkurta 1962 m., Mes esame tvirtai įsitvirtinę tarp geriausių pasaulyje švietimo įstaigų, kurios specializuojasi svetingumo ir prabangos valdymo srityje. Mes siūlome taikomąjį verslo išsilavinimą, derinant akademinį griežtumą, praktinius praktinius įgūdžius ir profesinę praktiką - visa tai sutelkiant dėmesį į minkštųjų įgūdžių, kurie yra būtina šiuolaikinės pasaulinės ekonomikos sąlyga, ugdymą.

  • Crans-Montana, Šveicarija
  • Marbella, Ispanija
  • + 1 Daugiau

  Trys tarptautiniai miesteliai, daugiau nei šimtas tautybių studijuoja kartu su mumis - sakydami „Visuotinis svetingumo ugdymas“, mes tai tikrai turime omenyje. Nesvarbu, ar ieškote bakalauro ar magistro studijų programų, „ Les Roches teikia akademinį griežtumą, pasitelkdamas naujoves ir verslumą.