Keystone logo
Šveicarija

Studijuoti MBA į Šveicarija 2024

Studijuoti Šveicarija

Studentai, kurie nori stoti į verslo studijas Šveicarijoje, gali tai padaryti per šalį 's MBA programas. Egzistuoja daug variantų, įskaitant programų valdymo, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, bankų, ir daug daugiau. Dauguma studentų studijuoja Šveicarijoje pradėti mokosi kaip bakalauro. Dauguma gaus bakalauro 's lygio laipsnį, kaip pirmą žingsnį šiame procese. Iš ten, daug asmenų patekti į darbo rinką, darbo pameistrystės programas. Tačiau yra auganti paklausa ir palūkanų siekti aukštesnio mokslo. Tai kur MBA programos tapo vertinga. Ką galite tikėtis iš verslo studijų Šveicarijoje kaip Tarptautinė studentų? Tarptautiniai studentai dažnai pasveikino tuo Šveicarijoje universitetuose. Turėkite omenyje, kad dauguma mokyklų čia pasiūlyti verslo studijas, išimtį profesines mokyklas su labai ypatingą dėmesį.Studentai, kurie įrašyti į MBA programą bus išleisti tarp dviejų ir keturių metų gauti išsilavinimą, priklausomai nuo to, jie eiti visą ar ne visą darbo laiką. Šių programų išlaidų linkęs skirtis, tačiau tai taip pat brangesnis nei daugelyje kitų universitetų to paties kalibro visoje Europoje. Norėdami registruotis į šias programas, studentai turės pirmiausia reikia kreiptis į vieną iš daugelio programų ir universitetų turimų, įskaitant galimybes, pavyzdžiui, Berno universiteto Taikomųjų mokslų, Europos universiteto ir Bazelio universitete. Kai asmuo buvo suteikta patvirtinimo lankyti mokyklą, jis ar ji gali kreiptis dėl vizos. Kas gali Tarptautinė studentų Tikėtis Baigęs? Baigęs verslo studijų programų Šveicarijoje, top studentai gali tikėtis rasti verslo susijusių darbo vietų šalyje , Tai gali apimti dirba tradicinių verslo aplinkose, o taip pat, kaip ir sektoriaus pozicijas finansų sektoriuje.Konkurencija dėl šių darbo vietų gali būti reikšmingas, nors, todėl šiek tiek sunkiau studentams susirasti darbą šioje srityje jie nori.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  1030
 • Komunalinių paslaugų dalis

  81
 • Interneto prenumerata

  52
 • Vietinis transportas

  84

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  16
 • Kino bilietas

  21
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Šveicarija

Šveicarija yra įvairi šalis, su daug galimybių užsienio studentams. Šalis, įsikūrusi vakarinėje ir centrinėje Europoje, yra netoli Italijos, Prancūzijos, Austrijos ir Vokietijos. Su daugiau nei 8 milijonų gyventojų, ši šalis yra svarbi dėl daugelio priežasčių, įskaitant savo unikalia kultūra ir laisvos gyvensenos gyvenimo. Ji taip pat turi didžiausią nominaliąją turto už suaugusiųjų pasaulyje, todėl vienas iš brangiausių pasaulio šalių gyventi, taip pat vienas iš labiausiai turtingų vietose. Tiems studentams, kurie nori būti šalies dalis 's neįtikėtinas verslo ir ekonomikos augimas, mokosi MBA programos gali būti idealus pirmasis žingsnis.

Vizų reikalavimai

 1. C viza – trumpiems kursams (vasaros mokyklos, kalbų mokyklos), trunkantiems iki trijų mėnesių.
 2. D viza – kursams, kurie trunka ilgiau nei tris mėnesius.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C viza; D viza

Kaina ir valiuta

EUR 0

Studento vizai gauti prašymas yra nemokamas; tačiau gali būti keletas išimčių.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Nors Šveicarija nėra ES narė, ji leidžia ES piliečiams lankyti šalies universitetus. Studentai, kurie neturi ES/EEE pilietybės, prieš atvykdami į šalį turi kreiptis į Šveicarijos ambasadą arba konsulatą savo šalyje, kad pateiktų prašymą išduoti vizą.

Kursams iki trijų mėnesių – vasaros kursams, kalbų mokykloms – gali prireikti trumpalaikės Šengeno C vizos; ilgesniems nei trijų mėnesių kursams gali prireikti ilgalaikės nacionalinės D vizos.

Negalite atvykti į Šveicariją turėdami trijų mėnesių turistinę vizą ir pakeisti jos į studento leidimą gyventi po to, kai atvykote į Šveicariją. Taigi, net jei esate atleisti nuo įvažiavimo vizos reikalavimo, pavyzdžiui, Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Japonijos, Malaizijos ar Singapūro piliečiams, vis tiek turėsite pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi prieš atvykdami, jei planuojate pasilikti ilgiau nei 90 dienų.

Visi tarptautiniai studentai, įskaitant ES/ELPA piliečius, per 14 dienų nuo atvykimo į Šveicariją turės kreiptis dėl leidimo gyventi rezidentų registracijos biure.

Kur galite pateikti paraišką?

Šveicarijos ambasada arba konsulatas

Turėsite kreiptis dėl vizos per Šveicarijos ambasadą arba konsulatą savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Gavę Šveicarijos universiteto ar privačios mokyklos patvirtinimą, kad priėmėte, turėsite susisiekti su Šveicarijos ambasada savo šalyje dėl informacijos apie atvykimo į Šveicariją formalumus. Turėsite įrodyti, kad turite pakankamai finansinių galimybių išlaikyti save studijų metu.

Turėsite užpildyti paraiškos formą ir pateikti patvirtinamuosius dokumentus prancūzų, vokiečių arba anglų kalbomis, todėl gali tekti išversti dokumentus.

Trumpalaikių Šengeno C vizų dokumentai apima:

 • galiojantis pasas/kelionės ID;
 • įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių jūsų išlaidoms, kol esate Šveicarijoje, padengti;
 • sveikatos priežiūros/nelaimingų atsitikimų draudimas;
 • užsakytų kursų patvirtinimas, įskaitant sumokėtus mokesčius;

jei esate jaunesnis nei 18 metų, gimimo liudijimas ir leidimas keliauti, jei atvykstate į Šveicariją vienas, arba tėvų vizų kopijas, jei jie bus lydimi.

Norint gauti ilgalaikę D vizą, dokumentuose bus:

 • galiojantis pasas/kelionės ID;
 • įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių jūsų išlaidoms padengti, kol esate Šveicarijoje, nesvarbu, ar jūs pats, ar rėmėjas, pvz., banko ataskaitų kopijos arba banko laiškas;
 • sveikatos draudimo, kuris apima draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, įrodymas;
 • motyvacinis laiškas, nurodantis, kodėl norite atvykti į Šveicariją studijuoti ir kaip tai bus naudinga jūsų karjerai;
 • patvirtinimas apie priėmimą į pripažintą Šveicarijos mokymo įstaigą;
 • sumokėtų kursų mokesčių patvirtinimas;
 • savo CV;
 • ankstesnio išsilavinimo pažymėjimų ir diplomų kopijos;
 • pasirašytą laišką, patvirtinantį, kad kurso pabaigoje išvyksite iš Šveicarijos.

Taip pat gali būti paprašyta išlaikyti kalbos testą, kad įsitikintumėte, jog galėsite sekti pamokas.

Jei norite pradėti magistrantūros studijas, turėsite pateikti įrodymą, kad esate priimtas į magistrantūros studijas ir turite atitinkamą kvalifikaciją, pakankamai finansinių išteklių ir kur gyventi.

Kada turėtumėte kreiptis?

Turėtumėte susitarti dėl susitikimo Šveicarijos ambasadoje arba konsulate jūsų vietovėje, kai tik gausite priėmimo laišką iš Šveicarijos švietimo įstaigos. Pokalbį dėl vizos turėtumėte planuoti likus 6 mėnesiams iki studijų pradžios, bet ne vėliau kaip 10 savaičių iki išvykimo.

Trumpalaikės vizos prašymų nagrinėjimo laikas yra 10–15 dienų; ir 8–10 savaičių ilgalaikėms vizoms.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų kurso trukmės. Leidimas gyventi išduodamas vieneriems metams ir gali būti pratęstas.

Apdorojimo laikas

10 Weeks

Darbo galimybes

Galite dirbti ne visą darbo dieną iki 15 valandų per savaitę, o per atostogas - visą darbo dieną, tačiau tik po to, kai Šveicarijoje pragyvenote šešis mėnesius.

Jei jau turite magistro laipsnį užsienio universitete ir dirbate Šveicarijoje savo universitete ar institute, jums nereikia laukti šešių mėnesių, bet galite pradėti dirbti iš karto. Jūsų darbdavys turės gauti leidimą dirbti. Turėsite išlaikyti savo dieninio studento statusą ir parodyti, kad toliau darote pažangą studijose.

Baigę studijas užsienio studentai gali likti Šveicarijoje šešiems mėnesiams ieškoti darbo.

Valandos per savaitę

15

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.