Yale mba vadovams

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Yale MBA vadovams:
Lyderystė sveikatos priežiūros srityje

Programa

" Yale MBA" vadovams: "Leadership in Healthcare" programa yra intensyvi, 22 mėnesių trukmės vykdomosios magistro programos programa, vedanti į Yale MBA laipsnį. Ši speciali programa skirta specialistams, kurie siekia vadovauti pokyčiams sveikatos priežiūros srityje. Ši MBA programa moko studentus lyderystę ir verslo įgūdžius, reikalingus spręsti aktualiausius klausimus nuolat besikeičiančioje sveikatos priežiūros srityje.

Vykdomosios formos programa leidžia specialistams, dirbantiems dirbant specialistus, užsidirbti "Yale MBA", toliau tobulindama savo karjerą savo atitinkamose srityse. Mūsų studentai yra iš įvairių profesijų, o aplinka skatina bendradarbiavimą, siekiant išplėsti perspektyvas ir leidžia geriau įvertinti unikalius sveikatos priežiūros uždavinius. Todėl mūsų studentai yra labiau įsitikinę, kad priimami kritiniai sprendimai, reikalingi pokyčiams.

Pagrindiniai programos elementai:

  • Yale School of Management novatoriškos, integruotos pagrindinės mokymo programos
  • MBA mokymo programa, kurios specializacija - sveikatos priežiūra
  • Prieiga prie pasaulinio lygio išteklių Yale universitete
  • Mažų klasių dydžių ir intymių koortų bendruomenių profesionalai, kurių lyderė yra verslo ir visuomenės sankirta
  • Platus absolventų tinklas visuotinės sveikatos priežiūros ir verslo lyderių
  • Vykdomojo išsilavinimo forma, skirta palengvinti nuolatinį darbą visą darbo dieną
  • Yale MBA laipsnis


Kruopštus kursų kūrimas realaus pasaulio kontekste yra įtrauktas "Kolokviumas sveikatos priežiūros lyderystėje" ir praktiškai taikomas lauko studijų programoje. "Colloquia" serija atneša žymius specialistus iš visų sveikatos priežiūros sričių į universiteto miestai, kad susitiktų su mažų grupių studentais ir kalbėtų apie jų perspektyvas, susijusias su dabartiniais sveikatos priežiūros klausimais, jų organizacijomis, jų darbu ir karjera. "Field Studies" yra vienerių metų projektinė programa, apimanti žinias ir įgūdžius, įgytus kursinių darbų ir kolokviumų, veikiančioje sveikatos priežiūros įstaigoje.

Klasės yra numatytos penktadieniais ir šeštadieniais kas antrą savaitę, intensyvios gyvenimo trukmės - dvi savaites pirmojoje vasaros ir antrosios savaitės. Pagal šį tvarkaraštį, studentai gali baigti Yale MBA reikalavimus dvidešimt du mėnesius. Baigimas baigtas kartu su dieninių MBA kursu.

Kas pasirenka "Yale Leadership in Healthcare MBA"

Vadovų MBA programos ir švietimo projektas atspindi mūsų įsipareigojimą ugdyti lyderius vaidmenims, kurie yra tiek integruojami, tiek strateginiai, ir kurie padės jiems nustatyti jų organizacijų kryptį. Mes taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad studentai, kurių profesinė įvairovė leidžia mokytis vieni iš kitų, tuo pačiu metu, kai mokosi iš savo dėstytojų, yra labai svarbus. Tai reiškia, kad visų sveikatos priežiūros organizacijų tipų profesionalai ir net sveikatos priežiūros įstaigos, kurios teikia sveikatos priežiūros paslaugas teikiantiems klientams ar klientams, nustato, kad "Leadership in Healthcare MBA" yra neįkainojamas turtas, nes siekiama asmeninių ir profesinių tikslų.

Kodėl turėtumėte apsvarstyti Yale MBA vadovams

MOKYMO PLANAS

Per "Yale" inovacinę integruotą MBA studijų programą, jūs išmoksite pagrindinius verslo įgūdžius turtingoje aplinkoje. Išplėstiniai kursai su Yale fakultetu suteiks jums gilų supratimą apie didžiausias problemas, su kuriomis susiduria sveikatos priežiūros pramonė.


KALENDORIUS

Tvarkaraštis leidžia jums gauti griežtą profesinį išsilavinimą nepraleidžiant jūsų karjeros ar išnaikinti savo gyvenimą. Mūsų internetinė darbo aplinka leidžia susitikti su projekto komandomis ir profesoriais, net jei nesate įsikūrę miesteliu. Ir mūsų klasės baigsis pagal tvarkaraštį, kuris leidžia jums baigti likusį universiteto.

Kolegos

Jūsų klasės draugai ir profesoriai taps profesionaliu visą gyvenimą palaikančiu tinklu; Kitų metų lyderystė sveikatos priežiūros alumose išplės šį tinklą; ir būsite "Yale Healthcare Leadership" bendruomenės nariu, įskaitant Yale koledžo, Yale medicinos mokyklos, Yale visuomenės sveikatos mokyklos, Yale slaugos mokyklos ir Yale pažangiųjų mokslų programų absolventus bei "School of Management" absolventus. visą darbo programą, kurią visus galima rasti pagrindinėse pozicijose kiekviename sveikatos priežiūros sektoriaus kampe.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Yale SOM misiją ugdyti lyderius verslui ir visuomenei yra praktiškai kiekvieną dieną mūsų absolventai, kurie įkūnija mūsų vizija juos kaip įkvepianti, iš esmės užsiima, vertybėmis pagrįstas lyderių, k ... Skaityti daugiau

Yale SOM misiją ugdyti lyderius verslui ir visuomenei yra praktiškai kiekvieną dieną mūsų absolventai, kurie įkūnija mūsų vizija juos kaip įkvepianti, iš esmės užsiima, vertybėmis pagrįstas lyderių, kurie savo ir išspręsti sunku problemas šiuo klausimu. Jeilio vadybos integruotą mokymo programa yra skirta skatinti ir plėtoti savitas savybes, kurios padarė Yale SOM absolventų lyderių tiek daugelyje sričių. &nbsp Vedantis ir valdymas Visoje ribų. &nbsp Su fondai daugiasektorinės paveldo mokyklą, plataus dalyvavimo ir platesnės perspektyvos sąvokos dabar fiksuojami sričių pristatymo mūsų integruotą programą, taip pat kelio pažeidžiantiems reikalinga tarptautinė komponentai mūsų MBA programą. Taip pat užfiksuotas daugelis mūsų absolventų, kurie yra žinomi dėl aukšto lygio bendradarbiavimą karjerą; ir kurie dirba, paleisti, ir kurti organizacijas, kurios reaguotų į pasaulinės organizacinės tikrovės šiuolaikinio pasaulio. &nbsp&nbsp Paversti Teigiami reikšmės į asmenines, profesines ir institucinius įsipareigojimus. &nbsp Tuo SOM šiandien, per mūsų vadovybės plėtros programą ir kitus mokymo programų ir bendradarbiavimo ugdymo veikloje, mes skatiname mūsų studentus mąstyti giliai apie savo asmenines vertybes ir kokios vertes, rodo jų būsimo asmeninio bei profesinio pasirinkimo ir veiksmų. Be to, mūsų pagrindinė mokymo programa, nes kursai vyksta ne aplink akademinių disciplinų, bet aplink organizacinė apygardose, mes galime sutelkti svarstymą dėl etinių sumetimų, kaip kad tradicinio MBA negali. Tačiau šis įsipareigojimas vertės nėra šalutinis produktas mūsų naujos mokymo programos: tai yra pagrindinė savybė Yale School of Management nuo jos įkūrimo. Kaip rezultatas, "Yale SOM absolventai yra žinomi dėl jų vientisumą ir atskaitomybę, ne tik savo veiksmus, bet ir organizacijoms, kuriose jie sukurti, kurios tikslai yra tiek sukurti pridėtinę vertę ir pridėti vertę visuomenei. &nbsp&nbsp Ieškinio kūrybiškumo ir disciplinos sudėtingas valdymo problemas. &nbsp De-pabrėžiant atmintinai taikymo sistemas ir formulių, kurios yra neatskiriama mokslo disciplina pagrįstas studijų turinys, mūsų integruotą programą pristato studentams valdymo problemų, kurios nėra "fasuotas" lengvai analizę, tokiu būdu skatinant kūrybiškumą savo požiūrį į problemas. Tuo pačiu metu, pateikiant kritinę valdymo žinių organizacinį kontekstą, mūsų mokiniams plėtoti drausmingas įpročius omenyje, kad jie galėtų kuo labiau padidinti jų valdymo sprendimų priėmimo veiksmingumas. Be to, "Yale SOM absolventų, ypač tų, verslumo arba tarpsektorinio pastangų, jau seniai pripažintas jų unikalios" švelnių "ir" kietą "įgūdžiai - kombinacija, kuri yra palankesnės pripažinti - ir sėkmingai veikiantis - galimybes, kaip jie save pateikia. Skaityti mažiau
Naujas rojus , Niujorkas + 1 Daugiau Mažiau