Yale mba vadovams

Yale School of Management

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Yale mba vadovams

Yale School of Management

Yale MBA vadovams:
Lyderystė sveikatos priežiūros srityje

Programa

" Yale MBA" vadovams: "Leadership in Healthcare" programa yra intensyvi, 22 mėnesių trukmės vykdomosios magistro programos programa, vedanti į Yale MBA laipsnį. Ši speciali programa skirta specialistams, kurie siekia vadovauti pokyčiams sveikatos priežiūros srityje. Ši MBA programa moko studentus lyderystę ir verslo įgūdžius, reikalingus spręsti aktualiausius klausimus nuolat besikeičiančioje sveikatos priežiūros srityje.

Vykdomosios formos programa leidžia specialistams, dirbantiems dirbant specialistus, užsidirbti "Yale MBA", toliau tobulindama savo karjerą savo atitinkamose srityse. Mūsų studentai yra iš įvairių profesijų, o aplinka skatina bendradarbiavimą, siekiant išplėsti perspektyvas ir leidžia geriau įvertinti unikalius sveikatos priežiūros uždavinius. Todėl mūsų studentai yra labiau įsitikinę, kad priimami kritiniai sprendimai, reikalingi pokyčiams.

Pagrindiniai programos elementai:

  • Yale School of Management novatoriškos, integruotos pagrindinės mokymo programos
  • MBA mokymo programa, kurios specializacija - sveikatos priežiūra
  • Prieiga prie pasaulinio lygio išteklių Yale universitete
  • Mažų klasių dydžių ir intymių koortų bendruomenių profesionalai, kurių lyderė yra verslo ir visuomenės sankirta
  • Platus absolventų tinklas visuotinės sveikatos priežiūros ir verslo lyderių
  • Vykdomojo išsilavinimo forma, skirta palengvinti nuolatinį darbą visą darbo dieną
  • Yale MBA laipsnis


Kruopštus kursų kūrimas realaus pasaulio kontekste yra įtrauktas "Kolokviumas sveikatos priežiūros lyderystėje" ir praktiškai taikomas lauko studijų programoje. "Colloquia" serija atneša žymius specialistus iš visų sveikatos priežiūros sričių į universiteto miestai, kad susitiktų su mažų grupių studentais ir kalbėtų apie jų perspektyvas, susijusias su dabartiniais sveikatos priežiūros klausimais, jų organizacijomis, jų darbu ir karjera. "Field Studies" yra vienerių metų projektinė programa, apimanti žinias ir įgūdžius, įgytus kursinių darbų ir kolokviumų, veikiančioje sveikatos priežiūros įstaigoje.

Klasės yra numatytos penktadieniais ir šeštadieniais kas antrą savaitę, intensyvios gyvenimo trukmės - dvi savaites pirmojoje vasaros ir antrosios savaitės. Pagal šį tvarkaraštį, studentai gali baigti Yale MBA reikalavimus dvidešimt du mėnesius. Baigimas baigtas kartu su dieninių MBA kursu.

Kas pasirenka "Yale Leadership in Healthcare MBA"

Vadovų MBA programos ir švietimo projektas atspindi mūsų įsipareigojimą ugdyti lyderius vaidmenims, kurie yra tiek integruojami, tiek strateginiai, ir kurie padės jiems nustatyti jų organizacijų kryptį. Mes taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad studentai, kurių profesinė įvairovė leidžia mokytis vieni iš kitų, tuo pačiu metu, kai mokosi iš savo dėstytojų, yra labai svarbus. Tai reiškia, kad visų sveikatos priežiūros organizacijų tipų profesionalai ir net sveikatos priežiūros įstaigos, kurios teikia sveikatos priežiūros paslaugas teikiantiems klientams ar klientams, nustato, kad "Leadership in Healthcare MBA" yra neįkainojamas turtas, nes siekiama asmeninių ir profesinių tikslų.

Kodėl turėtumėte apsvarstyti Yale MBA vadovams

MOKYMO PLANAS

Per "Yale" inovacinę integruotą MBA studijų programą, jūs išmoksite pagrindinius verslo įgūdžius turtingoje aplinkoje. Išplėstiniai kursai su Yale fakultetu suteiks jums gilų supratimą apie didžiausias problemas, su kuriomis susiduria sveikatos priežiūros pramonė.


KALENDORIUS

Tvarkaraštis leidžia jums gauti griežtą profesinį išsilavinimą nepraleidžiant jūsų karjeros ar išnaikinti savo gyvenimą. Mūsų internetinė darbo aplinka leidžia susitikti su projekto komandomis ir profesoriais, net jei nesate įsikūrę miesteliu. Ir mūsų klasės baigsis pagal tvarkaraštį, kuris leidžia jums baigti likusį universiteto.

Kolegos

Jūsų klasės draugai ir profesoriai taps profesionaliu visą gyvenimą palaikančiu tinklu; Kitų metų lyderystė sveikatos priežiūros alumose išplės šį tinklą; ir būsite "Yale Healthcare Leadership" bendruomenės nariu, įskaitant Yale koledžo, Yale medicinos mokyklos, Yale visuomenės sveikatos mokyklos, Yale slaugos mokyklos ir Yale pažangiųjų mokslų programų absolventus bei "School of Management" absolventus. visą darbo programą, kurią visus galima rasti pagrindinėse pozicijose kiekviename sveikatos priežiūros sektoriaus kampe.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
22 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
129,000 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - New Haven, Connecticut
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York, New York
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - New Haven, Connecticut
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York, New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla