Vykdomosios magistro verslo administravimo

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

MBA

Executive MBA programa ne Jungtinių Amerikos Valstijų universitete sujungia teoriją ir praktiką, leidžianti studentams taikyti tai, ką jie išmoko. Studentai taip pat gali dirbti stažuotės ar darbo, susijusio su jų studijų srities, o mokykloje, naudojant savo CPT. Ši programa jungia daugiausia tarptautinių studentų gyventojus su vidaus studentai leidžia abiejų studentų grupių, galimybę pasidalinti savo įvairių darbo patirtimi.

JAV universitetas yra įsikūręs gražioje San Diegas, Kalifornija. USU yra pasaulinio lygio universitetų, siūlanti tiek internete klases ir on-campus mokymąsi. Yra šimtai vietinių įmonių ir įmonių, kurios siūlo studentams ir absolventams galimybes realaus pasaulio patirtį, mokslinių tyrimų, o mokytis arba įsidarbinti baigus studijas. Mes parodyti savo atsidavimą mūsų studentai per mažos klasės dydžių, kurios užtikrina ne studentas užmirštas. Mes nuolat prieinamą mokslą normas, kad švietimo prieinama. San Diegas gyvena įvairios studentų organizacijos, kuri skatina įtrauktį ir supratimą klasėje, bendruomenės, ir pasaulyje. JAV universitetas yra kelios minutės nuo gražių paplūdimių ir turi beveik tobulas klimato ištisus metus. Pirmieji savo laipsnį gali būti malonus ne JAV universitete.

Studentai įgis platesnį funkcinių sričių verslo (Finansų ir apskaitos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, informacinių technologijų), taip pat plėtoti savo vadovavimo įgūdžius kursuose organizacinės elgsenos, verslo teisės ir etikos, tarptautinės / pasaulio valdymo, Strateginis planavimas ir organizaciniai pokyčiai ir inovacijos.

Dirba: Hibridas: internete su du kartus per mėnesį rezidentūrą

Vidutinis klasės dydis: 8 - 10 mokiniai

Laikas baigti: 36 semestro kreditų / 4 semestrai / 18 mėn

Perdavimas: Ne daugiau kaip 6 vienetus

Kaina:

 • Tarptautiniai studentai: 675,00 $ už kreditą
  • Maždaug $ 6,075.00 per semestrą + taikomų mokesčių

Programos Reikalavimai:

Studentai, kurie nėra baigę bakalauro laipsnį verslo turi užpildyti MAGISTRALĖS 440. MAGISTRALĖS 440 Duomenų analizė ir sprendimų priėmimas vadovams (Anksčiau MGT 301)

Kurso struktūra:

36 kreditai; 12 pagrindiniai kursai, kurie apima galutinį Capstone kursą.

Priėmimo sąlygos

 • Užpildyta paraiškos forma
 • $ 100, mokestis
 • Kopijuoti oficialius protokolus; išversta ir įvertinta patvirtintą NACES agentūra
 • Įrodymas anglų kalba; IELTS minimalus 6.0+; TOEFL minimalus 61+
 • Finansinė parama deklaracija ir dokumentai
 • Paso kopija su nuotrauka
 • Pareiškimas tikslo
 • 2,5 minimalus VPS

Neprivaloma CPT Kursas: MGMT 999

CPT yra apibrėžiamas kaip "alternatyvaus darbo / studijų, stažuotės, kooperatinės švietimo, ar bet kokio kito tipo reikalaujama stažuotės ar praktikumą kurį siūlo remia darbdavius ​​per bendradarbiavimo susitarimus su mokykla." Taigi, CPT už F-1 Studentų skirtas teikti darbo patirtis JAV tais atvejais, kai darbas tarnauja kaip neatskiriama studento akademinės programos. CPT turi būti užimtumo kad negali atidėti akademinės programos baigimą.

CPT yra siūlomi kaip 0,5 kredito kursą per savaitę 8 sesijoje. Už MGT 999 žinoma per sesiją kaina yra $ 337,50 ar 675 $$ per semestrą. Studentas turi kreiptis dėl CPT iki sesijos pradžios.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personali ... Skaityti daugiau

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personalized and flexible student services as well as a quality education at an affordable price. Skaityti mažiau
JAV internete , Šveicarija internete , San Diego , Vašingtonas , Londonas , Ženeva + 5 Daugiau Mažiau