Vykdomosios magistro verslo administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai yra pagrindinė programa IPMI Business School. Programa, su nuolatinio tobulinimo, veikia jau dvidešimt metų ir gaminami profesionalių vadybininkų ir vadovų skaičių. Pagrindiniai programos yra:

Harvardo verslo mokyklos Byla-mokymosi metodai

IPMI Business School mokymo buvo įpratę greitai į sąvokas ir praktiką verslo pokyčius. Kaip Harvard Business School, IPMI verslo mokykla yra pirmiausia teismo tyrimas verslo mokykla, atvejų tyrimus iš Harvardo, INSEAD ir IPMI Verslo pati mokykla. Atvejų naudojimas arba tarp atvejų ir koncepcijos santykis kinta priklausomai nuo kurso temomis ir programomis.

Master of Business Administration (MBA) programos fiksuoja sunkumus ir neaiškumus, neatskiriamais nuo realaus pasaulio sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo klasėje per atvejų tyrimus, o ne tik per paskaitas. Diskusija realiuoju gyvenimas verslo situacijų klasės vadovus studentams surasti problemas iš skirtingų kampų ir duoti gerai suapvalinti perspektyvą. Be to, ji leidžia studentams plėtoti tvirtą analitinį ir problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius. Be to, ji taip pat suteikia su taikomų įgūdžių studentams suprasti verslo dinamiką.

Anglų Pristatymas

IPMI Business School užsiėmimai vyksta anglų kalba, kuri suteikia studentams taikomų įgūdžių ir skatinti pasitikėjimą tarptautinėje verslo aplinkoje.

Puikus Gyvenimo

IPMI Business School mokymo buvo įpratę greitai į sąvokas ir praktiką verslo pokyčius. Kaip Harvard Business School, IPMI verslo mokykla yra pirmiausia teismo tyrimas verslo mokykla naudojant atvejo studijas Harvardo, INSEAD ir IPMI Verslo pati mokykla.

Mokymasis grupėse

Mokymosi tyrimo grupėse, taip pat mokymo programos dalis. Idėjos ir patirtis bus keičiamasi ir dalijamasi per klasę. Studentai išmoks formuoti savo argumentus išreikšti save su aiškumo ir lankstumo link požiūrius ir nuomones kitiems - neįkainojama rengiantis susidoroti su situacijomis, į kurias savo ateities karjerą.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2015