Vykdomosios Magistro Laipsnį Verslo vadyba (MBA)

Master102

Oficialios Vykdomosios Magistro Laipsnį Verslo vadyba (MBA) siūlo ICADE verslo mokykla, specialų skyrių pagal Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto, specializuojasi magistrantūros studijų Ekonomikos ir verslo administravimo. Su bėgių įrašo, kurį sudaro daugiau nei 23 kartų studijų vadovų ir akademinės kompetencijos lygį, kuris yra antra, nė, tai yra septintasis metų (2017-2018 mokslo metais), kad magistro programa yra siūlomi kaip oficialaus laipsnis pritaikyta reikalavimai Europos aukštojo mokslo erdvėje.

Priėmimas

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

 • Oficialus universitetinis Licentiate arba bakalauro kvalifikacinį laipsnį absolventai, turintys ne mažiau kaip trejų metų profesinę darbo patirtį pozicijas su MIDDLE / aukšto lygio atsakomybę.
 • Oficialus diplomas absolventai, kurie gali įrodyti, kad ne mažiau kaip penkerių metų profesinę patirtį pagrindinių pozicijų.

Metodai ir tikslai

Tikslai

 • Įgyti strateginę ir visapusišką perspektyvą verslui, kuri leidžia studentams derinti strateginius tikslus ir funkcinius tikslus, o suprasti verslo esmę.
 • Įtvirtinti žinias ir įgūdžius, būtinus, kad verslo sprendimus ir įgyvendinant naujas valdymo modelius.
 • Kurioje valdymo ir informacines priemones, siekiant išspręsti konkrečias problemas kiekvienos funkcinės zonos.
 • Kuriant ir stiprinant savo tarpasmeninio bendravimo įgūdžių pasiekti paaukštintą jausmą komandinis darbas, lankstumas ir vadovavimo veiksmingai ir efektyviai.
 • Rasti pageidaujamą karjeros kelią ir skatinant verslumą versle.

Metodika

Mokymo metodika grindžiama itin praktiškas, dinamiškas ir interaktyvus (dėstytojo ir studento) mokymosi modelį, kuris yra skirtas pritaikyti švietimo tikslai, turinys ir mokymosi strategijas į mokinių profilio. Norėdami tai padaryti, šie metodai yra naudojami:

 • Byla metodas, pristatymai projektų ir kitų praktinių modelių, kurie imituoja realaus gyvenimo valdymo scenarijus ir leisti jiems palyginti požiūrius įvairiais sprendimų priėmimo procesus.
 • Problemų sprendimo pratimus.
 • Analizė, diskusijos ir diskusijos dėl geriausio verslo stažuotės ir modelių.
 • Patirtis pagrindu pristatymai dėstytojų ir studentų. Ekskursijos Diskusijos palyginti lektoriaus ir kitų klasės draugų patirtimi.
 • Tarpdisciplininiai veikla.

Komandinis darbas MBA yra naudojamas kaip priemonė, kuri Ekstrapoliavusi įmonių diena iš dienos operacijas klasėje, reikalaujantis kelių tarpasmeninis, planavimo ir bendravimo įgūdžių raidą šioje srityje.

Vertinimo būdai

Glaudus kontaktas tarp studentų ir akademinio personalo leidžia už jų nuolatinę stebėseną, taip pat suteikiant galimybę sekti jų vystymąsi ir pažangą objektyviai.

Kiekvienas iš dalykų yra vertinamas atsižvelgiant į pažymius už testą raštu, grupinis darbas, individualus darbas, aktyvus dalyvavimas ir lankymas.

Studentai privalo baigti magistro projektas kaip programos dalis, kurią sudaro priėmimo grupės pristatymą ir ginti verslo ar konsultavimo projektą.

Kiekvienas studentas gaus galutinį bendrą pažymį už MBA, kuri yra pagrįsta dėl konkrečių klasių sudaromoms kiekvieno dalyko ir galutinis magistro projekto lyginamąjį svorį.

Studentams, kurių bendras lankomumas nepavyksta pasiekti 80%, kurie nesugeba Baigiamajame magistro projektas bus išbraukti iš programos ir negali būti apdovanotas magistro laipsnį.

Dotacijos ir finansinė pagalba

Universitetas, kaip Katalikų Bažnyčios institucija, skirta visiems visuomenės nariams, siūlo stipendijas ir finansinę paramą savo studentams asortimentą, padėti su studijų išlaidas ir užtikrinti lygias galimybes, pagrįstas individualių poreikių kiekvienam studentui.

Ši pagalba ateina tiesiai iš universiteto, nuo įnašų į Comillas-ICAI universiteto fondo, Bažnyčios Dotacijos fondo, nesavarankiškų pamatų kandidatų į kunigystę ir iš kitų organizacijų ir asmenų.

Studentai Universitete yra tinkamos nauda tokia pat kaip kitų Ispanijos universitetų studentams, susijusius su mokyklos draudimas, oficialių dotacijų ir kitų dotacijų.

Programa mokoma:
 • Ispanų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Universidad Pontificia Comillas »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
10 - 14 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
Week-day application: October 1, 2017; Weekend application: October 5, 2017
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Week-day application: October 1, 2017; Weekend application: October 5, 2017

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Week-day application: October 1, 2017; Weekend application: October 5, 2017
End Date