Vykdomosios MBA - Pasaulinis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Praktinis. Visuotinis. Magistro laipsnis.

Mūsų pasaulinis vykdomasis MBA yra skirtas užimtiems ir patyrusiems vadovams, turintiems ambicijų tobulinti jų vadovavimo ir vadybos įgūdžius.

Vykdomosios MBA (EMBA) - Pasaulinis

Šiandien globaliai susijęs verslo pasaulis reikalauja platesnės perspektyvos, naujų įgūdžių ir skirtingų mąstymo būdų. „ Henley Executive MBA“ (EMBA) - „Global “ skirta ugdyti iškilius verslo lyderius, pasirengusius priimti iššūkius ir galimybes veikti šiuolaikinėje sudėtingoje ir greitai kintančioje pasaulio ekonomikoje. Tai ugdo stiprius, atsakingus ir prisitaikančius vadovus.

Prijungus savo mokymąsi prie esamų globalių ir aktualių organizacinių problemų, galima aiškiai įvertinti „Henley“ pasaulinės EMBA pranašumus, siūlant nemažą IG asmeniškai jums ir, plačiau kalbant, jūsų įmonei.

Henley EMBA - Global struktūra yra sudaryta taip, kad būtų galima tęsti visą darbo dieną ir studijuoti ne visą darbo dieną. Idealu, jei negalite skirti daug laiko mokydamiesi iš darbo vietos ir norite daugiau lankstumo, kaip, kada ir kur įgyti savo MBA laipsnį. Per 21 programos mėnesį jums bus mokytis ir dalintis patirtimi su bendraminčiais profesionalais iš įvairių vadybinių sluoksnių ir verslo industrijų.

Henley EMBA - Global šiuo metu yra vienintelė EMBA programa Suomijoje, siūlanti universiteto lygio magistro laipsnį. Todėl Henley EMBA atleidžiama nuo PVM pagal Suomijos PVM įstatymo 39 ir 40 skirsnius.

Prisijunkite prie „Henley EMBA - Global“, kad įgytumėte turtingos patirties, kuri sujungs jus su pasauliniu verslu ir pasauliniu tinklu. Pamatysite, kad tai viena vertingiausių investicijų į save, kurią galite padaryti.

Pasaulinė Henley EMBA yra trigubai akredituota AMBA, EQUIS ir AACSB ir yra viena garsiausių magistrų pasaulyje. Pagal naujausius reitingus, Henley verslo mokykla yra aukščiausia EMBA programų teikėja Suomijoje.


„Henley EMBA“ - trumpai tariant

 • Pradžia: kovo ir spalio mėn
 • Trukmė: 21 arba 27 mėnesiai (su galimybe pratęsti iki 7 metų)
 • Seminarai: 57 dienos
 • Dirbtuvių vietos: Dažniausiai Suomijoje, pasirinktos dirbtuvės Danijoje, Vokietijoje ir JK
 • Pažintiniai vizitai: Pietų Afrikoje, Kinijoje ar JAV
 • Užduotys: 11 praktinių užduočių baigiamasis tyrimo projektas
 • e-ištekliai: el. mokymosi internetinės duomenų bazės
 • ECTS: 90
 • Kalba: Anglų
 • Fakultetas: JK tarptautinis
 • Dėstytojai: Dalykinės srities profesoriai
 • Mokestis (Suomija): 45 000 EUR (PVM 0%), neįskaitant kelionės išlaidų

EMBA - globalios programos apžvalga

„Henley Executive MBA“ (EMBA) - „Global“ yra neakivaizdinė magistro studijų programa, teikianti tikrai tarptautinę patirtį, pasaulinį dėmesį skiriant mokymo programoms ir tyrimams, visame Henley tarptautiniuose miesteliuose pristatomiems moduliams, praturtinantiems studijų keliones ir daugianacionalinei grupei. iš įvairių sektorių ir pramonės šakų.

„Henley EMBA - Global“ sudaro trys pagrindiniai etapai (90 ECTS) su pasirenkama apdovanojimų struktūra sėkmingai užbaigus kiekvieną etapą:

1 etapas: Pagrindiniai verslo pagrindai (pažymėjimas)

Sužinosite apie pagrindinius organizacijos valdymo verslo aspektus, tokius kaip žmonių, operacijų ir finansų valdymas. Šis etapas yra skirtas sukurti tvirtą pagrindą įvairioms verslo funkcijoms.

2 etapas: Strategija

Šiame etape įgysite daugiau žinių apie suinteresuotųjų šalių valdymą ir verslo pasirinkimo aplinkybes, reikalingas tvirtai strategijai formuoti.

3 etapas: lyderystės perėmimas į aukštesnį lygį (magistro laipsnis)

Jūs išnagrinėsite pokyčių organizacijose sudėtingumą ir kaip per jas daryti įtaką ir vadovauti įmonei.

Asmeninis tobulėjimas, karjera, lyderystė ir profesinis tobulėjimas vyksta visais Henley EMBA etapais, leidžiant integruotam asmeninio ir profesinio augimo procesui.

Studijų metu parašysite 11 praktinių užduočių, taikydami iš programos įgytas žinias ir įgūdžius. Užduotys grindžiamos aktualiais aktualiais klausimais, parodant jūsų galimybes ir sukuriant vertingą indėlį į jūsų organizaciją.

„Henley EMBA - Global“ yra išdėstyta maždaug 14 pagrindinių studijų modulių, kurie suteikia išsamią ir plačią jūsų studijų sistemą. Be to, į programą įeina keletas pasirenkamųjų modulių, leidžiančių specializuotis, ir tyrimais paremto projekto.

Henley EMBA - pasaulinė nauda

„Henley Executive MBA“ (EMBA) - „Global“ yra skirta ugdyti išskirtinius verslo lyderius, kurie yra stiprūs, atsakingi, prisitaikantys ir geba nustatyti skirtingas situacijos perspektyvas, kad galėtų imtis tinkamų veiksmų.

Henley išsilavinę verslo vadovai taip pat vertina tai, kad verslas yra sudėtingas - nėra vieno varianto, kuris tinka visiems. Jie tampa įsitikinę, kad dirba sudėtingai, ir lieka ramūs bei patikimi patirdami spaudimą.

Mūsų programa teikia daugybę privalumų jums ir jūsų įmonei:

 • Universiteto magistro laipsnis iš tarptautiniu mastu pripažintos verslo mokyklos, turinčios trigubai akredituotą statusą
 • Gyvenimą keičianti patirtis dėl didelio susitelkimo tiek į asmeninę lyderystę, tiek į valdymo galimybes
 • Didelė tarptautinė patirtis, įskaitant studijų turinį, dėstytojus ir studentus
 • Tikrai naudinga mokymosi kelionė kartu su kitais patyrusiais vadovais
 • Labai praktiška programa, leidžianti įgytas žinias ir įgūdžius pritaikyti darbo vietoje
 • Atitinkamos užduotys, parodykite savo galimybes ir sukurkite vertingą indėlį į jūsų organizaciją nuo pirmosios studijų dienos
 • Internetinė prieiga prie dešimtys tūkstančių akademinių ir pramonės studijų šaltinių, palaikančių jūsų verslą ir studijas
 • Patobulintas anglų kalbos sklandumas (akademinis ir verslo)
 • Pakaitiniai seminarai kituose užjūrio biuruose
 • Studijų pertraukėlės leidžiamos, jei pasikeičia kiti įsipareigojimai gyvenime
 • Prieiga prie pasaulinio absolventų tinklo, kuriame nuo pirmosios studijų dienos yra daugiau nei 75 000 žmonių daugiau nei 170 šalių

EMBA - visuotiniai studijų mokesčiai

Mokestis už mokslą yra 45 000 € (PVM 0%) * , įskaitant seminaro kursą, studijų medžiagą ir internetines paslaugas.

* 0% PVM, Suomijos PVM įstatymo 39 ir 40 skyriai, neapmokestinama PVM paslauga.

Kaip kreiptis į Henley EMBA - Global

Patekimo reikalavimai

Norėdami prisijungti prie programos, jums reikia:

 • Trejų metų atitinkama patirtis vadovaujančio ar vyresniojo specialisto pareigose
 • Bakalauro ar magistro laipsnis arba lygiavertė profesinė ar tarptautinė kvalifikacija *
 • Anglų kalbos kompetencijos įrodymas, jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba
Paraiškų teikimo procesas

Pradėkite savo paraiškos procesą susisiekdami su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos apie „Henley Executive MBA“ (EMBA) - globalią programą ir aptartumėte savo karjeros plėtros planus.

Jūsų paraiškos pakete turi būti:

 • Užpildyta paraiškos forma
 • Naujausia CV
 • Laipsnio pažymėjimų patvirtintos kopijos
 • Dvi profesinės nuorodos
 • Kompetencijos įrodymas anglų kalba **

Asmeninis susitikimas yra privalomas visų paraiškų reikalavimas.

Henley EMBA - pasaulinė programa prasideda du kartus per metus, kovo ir spalio mėn.

EMBA patirtis iš mūsų absolventų

Ar jums įdomu, kaip iš tikrųjų yra studijuoti Henley Executive MBA (EMBA) - globaliai? Ar norite keleto realių žmonių, kurie iš tikrųjų išgyveno programą nuo A iki Z, pavyzdžių?

Anssi, Heikki ir Marika papasakos jums savo pačių MBA istorijas, kuriose dalijasi ne tik džiaugsmais, bet ir iššūkiais atlikti Henley EMBA.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 busines ... Skaityti daugiau

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 business schools by the Financial Times and The Economist. We are also among the very few business schools – the top 1% in the world – to be triple-accredited for the quality and capability of our faculty and output. Skaityti mažiau