MBA programa yra skirta suprasti pagrindines vadybos sritis ir gilinti žinias pasirinktoje srityje, siekiant parengti absolventus bendrosioms valdymo funkcijoms. Programa yra skirta integruoti teoriją ir praktiką, susijusius su Afrikos aplinka globalizacijos kontekste.

Patekimo reikalavimai

 1. Geras aukštas universiteto pripažintas universiteto laipsnis arba profesinė kvalifikacija, gauta formalaus tyrimo ir egzamino metu ir pripažįstama ASU lygiu
 2. Bent 4 metų darbo patirtis po kvalifikacijos vadovaujančiose pareigose
 3. Pagrindinės matematikos kompetencija ne žemesnė už GCE "O" lygį
 4. Išskirtiniais atvejais studentams, turintiems aukštąjį išsilavinimą, be aukščiau nurodytų ir turinčių gerą vadovavimo arba verslumo patirtį, gali būti svarstoma galimybė dalyvauti programoje.

Programos struktūra


Metai Vienas Pusmetis/>

 1. MEC501 ekonomika (3 kreditai)
 2. MAC501 Finansų ir vadybos apskaita (3 kreditai)
 3. MBA501 tyrimo metodai
 4. MBA502 informacinės technologijos (2 kreditai)
 5. MMS 502 valdymas
 6. MKT501 rinkodaros vadyba (3 kreditai)

Bendros kredito valandos: 15

Metai vienas semestras du

 1. MMS501 valdymo informacinė sistema (3 kreditai)
 2. MBA503 kiekybiniai metodai (3 kreditai)
 3. MFN501 finansų valdymas (3 kreditai)
 4. MMS511 Strateginis valdymas (3 kreditai)
 5. MPA501 viešosios politikos analizė (3 kreditai)

Bendros kredito valandos: 15

Metai du semestras vienas

 1. MMS505 HRM ir darbo santykiai (3 kreditai)
 2. MBA510 projekto ataskaita (3 kreditai)
 3. Specializacija (iš viso 9 kreditų valandos)

Bendros kredito valandos: 15

Metai du semestras du

 1. MBA511 disertacijos pasiūlymas ir gynyba (3 kreditai)
 2. MBA512 disertacijos pranešimo rašymas (6 kreditai)

Bendros kredito valandos: 9

Finansinė pagalba


Afrikos universitetas, siekdamas, kad aukštasis mokslas būtų prieinamas jaunimui Afrikoje ir kad būtų žinoma, kad vidutinė Afrikos šeima turi mažas pajamas, siūlo finansavimą nusipelniusiems studentams, kurie padėtų mokėti savo universiteto mokesčius. Universiteto finansinės pagalbos komitetas yra atsakingas už šios pagalbos suteikimą. Pagalba skiriama atsižvelgiant į nuopelnus, poreikius ir pobūdį, ir ji susideda iš dviejų kategorijų: finansinė pagalba ir stipendijos./>

Finansinė pagalba

Paprastai tai yra skirta padėti apmokėti mokesčius už mokslą, o studentams ji suteikiama nuo antrųjų metų. Studento poreikis vertinamas remiantis jų paraiška, patvirtinamaisiais dokumentais ir informacija iš bet kurių teisėjų. Studento akademinis našumas, kaip nurodė jo CGPA, taip pat naudojamas nustatant pagalbos lygį. Tie studentai, kurie atlieka labai gerą darbą, apdovanojami daugiau nei savo kolegomis kaip būdas apdovanoti savo pastangas ir motyvuoti juos siekti aukštojo akademinio meistriškumo. Studentams, kurie pateks į dekanato sąrašą, taip pat bus padedama mokėti už mokslą, o tie, kurių darbas nukris žemiau CGPA, kurio reikia baigti, negaus pagalbos.

Stipendijos

Studentai turi kreiptis dėl stipendijų per Finansinės pagalbos biurą. Įvairios organizacijos, bažnyčios ir asmenys steigia stipendijas, kurios skiriamos nusipelniusiems pareiškėjams, taip pat turi atitikti bet kokius specialius kriterijus, kuriuos gali nustatyti geradarys (pvz., Gali būti reikalaujama, kad gavėjas būtų nurodytas lytis arba nurodytas Fakultetas arba iš nurodytos šalies.) Suteikiamos stipendijos gali apimti visus gavėjo mokesčius arba gali būti dalinės, apimančios tik nurodytus mokesčius. Kai studentas gauna apdovanojimus iš daugiau nei vieno šaltinio ir bendra apdovanojimų suma viršija visus mokėtinus mokesčius, paramos gavėjui nebus grąžinama. Bet koks toks perviršis susigrąžinamas iš finansinės pagalbos ir skiriamas kitam trūkstamam studentui.

Darbo studija

Tikimasi, kad visi studentai, gaunantys finansinę paramą, dirbs bet kuriame universiteto padalinyje tam tikrą valandų per savaitę skaičiumi kaip apdovanojimų įvertinimo ženklas. Manoma, kad šiuo metu lauke dirbantys asmenys dirba dvi valandas per savaitę, o dirbantiems namuose dirba keturias valandas per savaitę.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Africa University - Zimbabwe »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Rgs. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
135 USD
Studijų mokesčiai už kredito valandą: 135 JAV doleriai. Kiti mokesčiai ir išlaidos.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020, Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020, Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date