Vykdomoji MBA - Tarptautinė akredituota programa Romoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

3 priežastys, dėl kurių turite kreiptis dėl savo SSM MBA šiandien

 1. Mūsų MBA laipsnis yra akredituotas JAV ir ES.
 2. Baigkite savo MBA per 1 metus!
 3. Studijos gražiame istoriniame Romos centre, Italijoje!

Akreditacijos

 • INSEEC yra universitetas, akredituotas pagal Prancūzijos ir ES Visuomenės švietimo ministerijos įstatymus.
 • SSM yra UNESCO / Tarptautinės universitetų asociacijos patvirtinta mokykla
 • SSM yra akredituotas per IACBE
 • SSM yra kokybės sertifikuota aukštojo mokslo įstaiga, sertifikuota „EduQua“
 • SSM yra JAV veteranų reikalų departamento akredituota įstaiga

Vykdomosios MBA programa Šveicarijos vadybos mokykloje yra specialiai skirta aukšto lygio verslo žmonėms, norintiems tęsti tolesnį mokslą. Programos novatoriškas mokymo planas ir bendradarbiaujanti mokymosi aplinka padeda pritaikyti savo žinias ir įgūdžius problemoms, su kuriomis susiduriate šiandienos rinkoje. Neįvykdyti dėstytojai atskleidžia pažangiausias idėjas ir praktiką.

Programa remiasi bendra pagrindine mokymo programa, susidedančia iš 12 bendrųjų vadybos kursų, 3 specializacijos kursų ir baigiamojo darbo projekto ar verslo plano. Jis skirtas suteikti specialistams kompetencijų, reikalingų sėkmingai karjerai vadybiniame lygmenyje ir už jo ribų.

Bendroji pagrindinė programa

 • Lyderystė ir organizacinis elgesys
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Tarptautinių derybų įgūdžiai
 • Strateginis finansų valdymas
 • Peržiūrėkite visą pagrindinių klasių sąrašą mūsų svetainėje!

Studentai baigs verslo administravimo magistro laipsnį. Galite pasirinkti vieną iš šių specializacijų:

Visuotinis valdymas

Patekimo reikalavimai

Norint kandidatuoti į mūsų vykdomosios MBA programą, jums reikia bakalauro laipsnio ir ne trumpesnės kaip 3 metų patirties vadovaujančio darbo vietoje. Jei neturite bakalauro laipsnio, mes taip pat galime padėti jums jį gauti per mūsų integruotą bakalauro / magistro programą, jei tik turite tinkamą darbo patirtį.

Programos suvartojimas

Programa trunka 12 mėnesių, jos suvartojamos kiekvieno mėnesio pradžioje.

Atsiliepimai

"Aš esu dirbantis žmogus ir įstojau į SSM kaip suaugęs studentas, nes norėjau užsiimti verslo administracija. SSM teikia tokius mokymus, kokių man reikia. Užsiėmimai vyksta mažomis grupėmis šeimos atmosferoje, kur studentai ir dėstytojai bendrauja su Turiu padėkoti dėstytojams už dėmesį, skiriamą kiekvienam iš mūsų klasėje. Tai padėjo sukurti pasitikėjimą savimi. Tikiuosi tęsti savo profesinį tobulėjimą SSM. "

Jazzi F. G
SSM DBA studentas


"BA (Hons) programa Šveicarijos vadybos mokykloje yra puiki. Dėstytojai perduoda visas reikalingas žinias ir dalijasi patirtimi, kurios reikia norint sėkmingai dirbti konkurencinėje aplinkoje. Jei sunkiai mokotės klasėje, o laisvalaikiu Jūs nuolatos kreipiatės dėl įdomių darbų, jums nebus sunku susirasti darbą. Studijų metu man buvo pasiūlytos dvi pareigos. Aš nusprendžiau priimti naują iššūkį JK. Nepaisant pasikeitusios šalies, aš ir toliau studijuoju Šveicarijos mokykloje. Valdymas, Roma per nuotolinį mokymąsi. Aš rekomenduočiau bakalauro laipsnį (SS).

Ricardo Gotthilfas
SSM bakalauras


"Aš nuvykau į Šveicarijos vadybos mokyklą Romoje, siekdamas dvigubo bakalauro laipsnio programos, ir esu tikras, kad džiaugiuosi, kad tai padariau! Klasių dydis buvo puikus, mokytojai paslaugūs ir įsidarbinau dar prieš baigdamas mokslus. Dabar esu karjera, kurią myliu ir negalėčiau būti laimingesnė “.

Joanas Chemironas
Pasaulinės maisto programos HRM konsultantas - SSM absolventas


"Kaip studentas, ilgą laiką studijavęs Amerikoje, pastebėjau, kad yra daugybė studentų, kurie jau gali padaryti tai, ką jau darau. SSM man suteikia tą papildomą žingsnį į priekį mano gyvenime ir mano karjeroje, ko aš negalėjau paprašyti. niekur kitur!"

Masaharu Kakumoto

SSM BA (Hons) studentas


Prašymą ar bet kokius klausimus, kuriuos turite, pateikite šiuo el. Pašto adresu: info@ssm.swiss. Galite atsisiųsti mūsų paraiškos formą ir rasti visas paraiškų teikimo procedūras mūsų svetainėje adresu https://ssm.swiss/exe tagasi-mba-degree/.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Skaityti daugiau

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Skaityti mažiau