Vykdomoji MBA, Havajų universitetas, Vietnamas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Havajų universiteto Šidlerio verslo kolegija pristatė savo pirmąją vietą vykdomosios programos "MBA" programą, kuri rengia, vadovauja ir rengia geriausius Vietnamo vadovus, kurie nori pakelti savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius. Jis yra žinomas kaip "VEMBA" ("Vietnam Executive MBA"). VEMBA Hanojus pradėjo savo pirmąją koorciją 2001 m. Ir išsiplėtė iki HCMC 2007 m.

Svetainė: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Ši 21 mėnesių trukmės vykdomosios formos programa leidžia dalyviams, gyvenantiems Hanojuje ar Ho Chi Minh mieste, Vietname, kad išlaikytų visą darbo dieną dirbančias pareigas, tuo pačiu uždirbant savo laipsnį. Studentai mokysis iš integruotos, modernios mokymo programos, apimančios pagrindines verslo disciplinas su naujausia verslo praktika, įskaitant inovacijas ir verslumą, informacinių technologijų valdymą ir e. Verslą, tiekimo grandinės valdymą, turto valdymą ir prekės ženklą. Visos užsiėmimai vyksta Vietname su pasirinktu vasaros studija Havajai universitete Manoa, Honolulu, Havajai, JAV. Pagrindinis programos bruožas yra "Business Practicum" projektas, leidžiantis studentams dalyvauti realiame konsultacijose.

Vietnamo programos "Vadovai MBA" jau įrodė, kad per pastaruosius 18 metų Vietname buvo labai sėkmingai plėtojama daugelio absolventų karjera. Su daugiau nei 700 absolventų, turinčių pagrindines verslo pozicijas visuose ekonomikos sektoriuose Vietname ir visame pasaulyje, "MBA" vadovams Vietname siūlo vieną iš labiausiai vertingų verslo tinklų.

Taigi, turėdami aukštąjį išsilavinimą iš Havajų universiteto, "Executive MBA" Vietnamo absolventams galės parodyti, kad jie turi pasitikėjimą ir įgūdžius konkuruoti aukščiausių vadovų pareigose ne tik Vietname, bet ir visame pasaulyje.

Kai kurie faktai:

 • Tai vienintelė AACSB akredituota programa, siūloma Vietname. AACSB buvo įkurta 1916 m. JAV, kad suteiktų akreditaciją verslo mokykloms. Jos steigėjai yra Kolumbijos universitetas, Kornelio universitetas, Harvardo universitetas, Čikagos universitetas, Ilinojaus universitetas, Pensilvanijos universitetas, Jale universitetas ir kiti prestižiniai JAV universitetai. Yra žinoma, kad mažiau kaip 5% verslo mokyklų visame pasaulyje turi šią elito akreditaciją. Ne visi asociacijos nariai yra akredituojami.
 • 2018 m. JAV naujienos
 • Havajų universitete "Manoa" didžiausias pasaulyje universitetų, kuriuos Pasaulio universiteto reitingų centras atliko 2018-2019 m., Skaičius buvo 306 iš 18 000 universitetų visame pasaulyje. Šis nuostabus reitingas suteikia UH-Manoa 1,7% universitetų visame pasaulyje. Harvardo universitetas užėmė 1 vietą pasaulyje, po to - Stanfordo universiteto Nr. 2 ir Masačusetso technologijos instituto Nr. 3.

Du Vietnamo mokymo vietos yra Hanojus ir Ho Chi Minas. Taip pat galite pasirinkti studijuoti du vasaros kursus Honolulu, Havajuose, JAV.

Klasės adresas: Suite 312, 3rd floor, Office Center, Tower C, N04 - UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street, Thanh Xuan District, Hanojus, Vietnamas

El. Paštas: embaha@hawaii.edu | Tel: 84 24 7304 2688 | Mobilus: 84 (0) 947 552 688

Mokymosi tikslai MBA

 • Demonstruoti ir pritaikyti žinias apie funkcines verslo sritis (geriausia verslo praktika)
 • Efektyviai bendrauti raštu, žodžiu ir komandiniam darbui
 • Suprasti ir taikyti valdymo įgūdžius Azijos ir Ramiojo vandenyno verslo aplinką
 • Nustatyti ir analizuoti sudėtingus etinius ir teisinius klausimus
 • Pademonstruokite technologijos poveikio verslui supratimą

Programos ypatybės

 • Labai vertinama - Havajų universiteto "Shidler College of Business" universitetas yra žinomas dėl savo tarptautinio valdymo patirties ir yra tarp 25 geriausių tarptautinių verslo mokyklų JAV
 • AACSB akredituotos - vienintelė AACSB akredituota MBA programa Vietname, kuri užtikrina aukštos kokybės, atitinkamą ir tarptautiniu mastu pripažintą MBA.
 • Aukščiausiasis fakultetas. Visų klasių dėsto Vietname universiteto Havajų dėstytojai, kurie keliauja į Vietnamą, kad pristatytų savo instrukcijas ir kursų medžiagą akis į akį. Fakultetas naudoja įvairius interaktyvius mokymo formatus ir metodus, skirtus patyrusiems verslo lyderiams užmegzti ir iššūkius.
 • "Asia-Pacific Focus" - vienas iš pirmaujančiųjų tarp JAV verslo mokyklų tarptautiniame versle, Havajų universitetas išsiskiria savo dėmesio centre Azijos-Ramiojo vandenyno regione. "Shidler School of Business" fakulteto moksliniai tyrimai skirti išsamioms Azijos ir Ramiojo vandenyno problemoms spręsti ir praktikos.
 • Platus absolventų tinklas - yra beveik 30 000 Havajų verslo mokyklos absolventų universiteto, gyvenančio 40 pasaulio šalių. Vietnamo vykdomosios magistrantūros programa nuo Hanojus 2002 m. Vyko Hanojus, nuo 2007 m. Ho Chi Minh mieste, ir sukūrė įsteigtą vyresniojo absolventų tinklą visame Vietname.
 • Lankstus grafikas - "Executive MBA" klases yra patogiai suplanuotos naktį ir savaitgaliais, kad leisti užsiėmę profesionalai galėtų lankyti klasę ir toliau dirbti visą darbo dieną, o 21 mėnesį įgiję MBA laipsnį.
 • Patogi vieta - klasės vyksta šiuolaikiškais patogumais Ho Chi Minh mieste ir Hanojus, pagrindiniais prekybos, finansų, kultūros ir turizmo centrais Vietname.
 • Griežtas ugdymo turinys - fakultetas ir mokymo programa, iššūkiai studentams spręsti sudėtingas verslo problemas pasaulio aplinkoje, taikyti stiprią analitinį ir strateginį mąstymą į daugialypes verslo problemas ir kurti sudėtingus valdymo įgūdžius.
 • Įvairūs vykdomieji studentai - Vietnamo piliečiai arba užsienio piliečiai, gyvenantys Vietname, gali dalyvauti klasėse, kuriose paprastai dirba 35-40 studentų iš viso pasaulio, kurių darbo stažas nuo 5 iki 10 metų.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Executive MBA University of Hawaii Study in Hanoi or Ho Chi Minh City, Vietnam

Executive MBA University of Hawaii Study in Hanoi or Ho Chi Minh City, Vietnam Skaityti mažiau