Vykdomasis mba (emba)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

" Executive MBA" iš "SMU Cox" yra plati, sparčiai besiplečianti, išsami pasaulinė vadovavimo patirtis. "Executive MBA" gyrė dalyviai, rėmėjai ir verslo pasaulio atstovai, pasiruošę jiems pasiruošti unikaliems "Executive Suite" uždaviniams. Nuolat vertinama viena iš geriausių vykdomosios magistro programos pasaulyje, mokymo programa yra į priekį suprantama ir mokoma kai kurių akivaizdžiausių profesorių.


Mūsų vykdomosios magistrantūros studentai atstovauja verslininkams iš įvairių pramonės šakų ir disciplinų. Per "koorptinį požiūrį" į mokymąsi jūs ir jūsų bendraamžiai sąveikaus per mokyklas, studijų grupes, komandos formavimo pratybas ir socialines veiklas, suteikiančias jums naujų įžvalgų ir labai plečiant asmenines ir profesines perspektyvas. Labai dažnai jūs galėsite iš karto pritaikyti žinias, kurias įgysite klasėje, į kasdienes problemas, su kuriomis susiduriate darbo vietoje. Panašiai situacijos iš darbo yra įtrauktos į klasę diskusijoms ir netgi išspręsti."Executive MBA" žymiai padidins jūsų sugebėjimą galvoti apie pasaulį, planuoti intuityviai, veiksmingai bendrauti ir veikti strategiškai. Tai suteikia didžiulę karjeros vertę, atskleidžiant įvairias funkcines verslo žinias, geresnius profesinius ryšius ir padidėjusį pasitikėjimą, kuris dažnai pasikeičia.


Programos funkcijosŠios SMU Cox EMBA programos savybės suteikia daug patirties besimokantiems specialistams, siekiantiems tolesnio pasiekimo lygio.

Profesinės tinklų galimybės
"Cox Community" - daugiau nei 33 000 verslo lyderių tinklas, apimantis daugumą pramonės šakų, yra išteklius ir reikšmingas "SMU Cox" patobulinimas. Dar svarbiau yra tie santykiai, kuriuos kuriate kartu su savo klasiokais klasėje tiek asmeniniam, tiek profesiniam praturtėjimui.

Pasaulio mokymosi patirtis
Imbuvimas pasaulio ekonomikoje yra svarbus bet kokiam išminties verslo specialistui. EMBA studentai turi keliauti į Aziją ir Lotynų Ameriką, kad galėtų pristatyti įmones, atkreipiant dėmesį į užsienio kompanijas, jų kultūrą ir aplinką, kurioje jie dirba, suteikiant gilesnį supratimą apie tarptautinio verslo dinamiką.

Mažos, privačios mokyklos aplinka
Daugelis EMBA programų vyksta ne kampusie nustatymuose, pavyzdžiui, biurų pastatuose. "SMU Cox EMBA" pristatomas gražiajame SMU miesteliu, kuris pažymėtas tradicine Gruzijos architektūra. Mažas mokyklos dydis leidžia bendradarbiauti, komandinis požiūris. Nors SMU Cox EMBA yra didžiausia programa Šiaurės Teksase, užsiėmimai yra suskirstyti į skyrius ir toliau suskirstyti į penkių-septynių mokinių grupes, kurių dauguma studentų laiko labai naudingais ir kartais gyvybiškai svarbiais.

Karjeros savęs nustatymas
Ieškau MBA laipsnio, kurį pripažino praeityje esantys studentai, buvo tolesnis karjeros pasirinkimas tiek savo organizacijoje, tiek už jos ribų. Turėdami MBA, galite sustiprinti pasitikėjimą savimi ir pasitikėjimą savimi - sustiprinti savo sugebėjimą turėti ir labiau pageidaujamą visą gyvenimą pasirinkti.

Vieta dinamiškoje, pasaulinės klasės mieste
"Cox School" įsikūrusi klestinčiame, ekonominiame Dallas, TX epochte, kuris leidžia beveik arti verslo galimybių ir verslo lyderių beveik bet kurioje pramonės srityje. SMU Cox ir toliau vaidina svarbų vaidmenį formuojant intelektualųjį kraštovaizdį Dallas su tvirtais ryškiais augimo ir galimybių perspektyvomis.


Mokymo planas

Kaip Cox Executive MBA studentas, jums bus skirta labai įdomi ugdymo turinys ir novatoriški tyrimai, skirti pasirengti vykdymo lygiui. Per visą 21 mėnesių studijų programą įgysite tokių pagrindų kaip taikomoji ekonomika, finansų valdymas, organizacinis elgesys, statistika, rinkodaros tyrimai ir apskaita. Be to, jūs taip pat gilinsite į tokius neseniai pasirinktus kursus kaip susijungimai ir įsigijimai, derybos ir portfelio teorija. Yra dvi tarptautinės kelionės: 4 dienų kelionė į Lotynų Ameriką antrųjų metų rugpjūtį ir 10 dienų kelionė į Aziją paskutinio modulio kovo mėnesį. Per šias keliones susipažinsite su vadovais ir aplankysite kelias kompanijas, kad sustiprintumėte savo esminį tarptautinių verslo koncepcijų ir strategijų supratimą.

Didžioji dalis kursinių darbų vyks mažose studijų grupėse, siekiant nustatyti ir spręsti problemas, kurios dažnai atspindi realius iššūkius. Mažiau nei dvejus metus gausite sugebėjimą mąstyti, planuoti ir veikti strategiškai, kad atitiktų lyderystės uždavinius konkurencingoje pasaulinėje rinkoje. Žemiau yra kursų aprašymai.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... Skaityti daugiau

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. Skaityti mažiau