Vykdomasis magistro verslo administravimo (EMBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jojimo Azijos greito augimo ir didelių lūkesčių dėl tolesnio klestėjimo, SMU EMBA yra specialiai pasaulinei vyresnysis lyderio, kuris domisi verslo inovacijoms ir augimui. Pasinaudodamos per 100 lyderių Azijoje, mūsų mokymo programa integruoja išbandyta ir patikrinta praktika su besivystančių principus ir niuansus regione. Juo taip pat siekiama vairuoti savo asmeninį augimą per kompetencijos lyderystės, žinias ir taikyti. Mokoma interaktyviai dinamiškoje miesto universiteto Singapūre su studijų jis dirbo JAV, Indija ir Kinija, SMU kursų yra tikrai visuotinis švietimas, iškelia moderni lyderis jumis - tas, kuris yra praktiškas, pasaulio ir socialiai sąmoningas.

Priėmimo sąlygos

  • Įrodyta išskirtinės lyderystės potencialą, stiprią valdymo įgūdžių ir intelektinių gebėjimų, reikalingų užbaigti savo griežtą programą.
  • Bakalauro laipsnis arba lygiavertė profesinė kvalifikacija.
  • Siūlomi 10 metų darbo patirtį.
  • GMAT arba SMU Priėmimo testas.

Mokesčiai

Paraiškos mokestis yra S $ 200, įskaitant PVM (pinigai negrąžinami)

Mokestis už mokslą

Bendras mokestis yra S $ 109,500 įskaitant prekių ir paslaugų mokestį (GST). Mokestis už mokslą apima mokymo medžiagą, maitinimas per gyvenamųjų segmentų ir apgyvendinimo JAV, Indijoje ir Kinijoje.

Mokesčiai (po GST) yra mokama taip:

  • 1. mokėjimas S $ 10,000 priėmus
  • 2. mokėjimas S $ 33,000 31 Kov
  • 3. mokėjimas S $ 33,000 30 Rgs
  • 4. mokėjimas S $ 33.500 31 Sau

Kitos išlaidos neįtraukiamos į programą ir padengia dalyvių: Lėktuvo bilietai ir viešbučių Singapūre.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Skaityti mažiau

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited