Sukurta su užsiėmusiais specialistais, kaip jūs


EMBA programa skirta specialiai vadovams ir specialistams, norintiems tobulinti savo karjeros galimybes. Jis buvo sukurtas su dideliu vadovų, atstovaujančių mažoms, vidutinėms ir "Fortune 500" įmonėms, taip pat pirmaujančių mokslininkų ir pramonės ekspertų, indėlius. Rezultatas - novatoriškas, greitas, praktiškas, į rezultatus orientuotas mokymosi patirtis, skirta vadovams sudaryti sąlygas konkuruoti 21-ojo amžiaus rinkoje.

EMBA unikalios savybės

  • 15 mėnesių programa ir patogus tvarkaraštis
  • Unikalus dėmesys inovacijoms ir augimui
  • Individualizuotas, "rankinis mokymasis"
  • Ribotos klasės dydis ir stipri klientų aptarnavimas
  • Stiprus kolegų ir fakulteto santykiai
  • Tarptautinis tyrimas Kelionės

Programa Įvadas


Toledo universiteto verslo administravimo magistro (EMBA) programa yra sukurta su patyrusiais vadovais ir specialistais ir yra pritaikyta pagal savo užimtus grafikus. Naudodamiesi struktūruotu "lock-step" požiūriu, dalyviai gali siekti MBA su savo kolegomis tokiu lygiu, kuris atitiktų jų verslo patirtį. Kiekviena vadovų klasė pradeda programą kartu, pačius tokius pačius kursus ir pasidalijama ta pačia edukacine patirtimi. Ši struktūra skatina gilų mokymąsi, komandinio darbo metodus ir ilgalaikius draugystes. Tyrimo metodika, problemų sprendimo diskusijos, komandinės prezentacijos, individualus tyrimas ir priskiriami skaitymai yra naudojami teorijos mokymui ir praktinių įgūdžių ugdymui.


Programa baigta tik 15 mėnesių. EMBA programos užsiėmimai vyksta penktadienio vakarais ir visą šeštadienį dviem savaitgaliais, po kurių eina savaitgalis.

Visoje programoje pabrėžiama tarptautinė verslo perspektyva. Dalyviai dalyvauja tarptautinėje kelionėje baigiamojo klasėje kaip "Global Study Field Trip" dalis. Per 7-10 dienų kelionę dalyviai susitinka su verslo, finansų ir vyriausybės lyderiais, siekdami geriau suprasti pasaulinį verslą. Ankstesnės grupės aplankė Vokietiją, Škotiją, Lenkiją, Angliją ir Kiniją (Hangzhou, Šanchajus ir Pekinas).

Visą gyvenimą

Kas penkiolika mėnesių, grupė iš apie 20 vadovų pradeda programą. Jie vykdo programą kaip grupę, paimdami visas tas pačias klases ta pačia tvarka. Per šį laiką dalyviai mokosi tiek tarpusavyje, tiek iš fakulteto, kurdami santykius, kurie truks ilgiau nei programos trukmė.

Darbo grupės patirtis

Dalyviai mokosi komandoje, dalyvaudami EMBA programos darbo grupėse. Kaip ir verslo reikalais, turite bendrauti, derėtis ir atlikti užduotis kaip komandos dalis. Grupes sudaro dalyviai iš įvairių įmonių ir funkcinių sričių. Grupės nariai išmokys naudotis vieni kitų žiniomis ir patirtimi, kad užbaigtų integruotus komandos projektus. Nariai dalijasi idėjomis, koncepcijomis, patirtimi ir žiniomis.

Tikslinė auditorija


EMBA programa skirta specialiai vadovams ir specialistams, norintiems tobulinti savo karjeros galimybes

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Toledo College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Duration
15 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date