Visuotinio MBA magistras (mišrus Romos leidimas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Uninettuno“ (pirmojo lygio magistro) sukurta pasaulinė MBA yra nauja programa, pritaikyta analizuoti naujų IRT ir skaitmeninių technologijų įtaką įmonės valdymui. Pagrindinės magistro temos yra įmonės inovacijos, IRT ir skaitmeninės technologijos verslui, didieji duomenys, elektroninė komercija, IKT, privačios ir valstybinės įmonės, „Blockchain“ ir novatoriškos finansavimo sistemos.

Akademinė programa iš viso sudaro 90 ECTS, kurią sudaro 56 ECTS internetinės veiklos „Uninettuno“ platformoje ir 22 ECTS miestelyje. Programa baigiama magistrantų disertacija; disertacijos bendra suma yra 12 ECTS.

Kursas yra skirtas studentams aprūpinti dabartinėmis ir atsirandančiomis vadybos ir verslo administravimo inovacijų ir skaitmeninimo teorijomis, metodais ir praktika. Juo stengiamasi sukurti stimuliuojančią ir intelektualiai reiklią aplinką, kurioje studentai būtų skatinami bendrauti su akademine literatūra, atvejų tyrimais ir vienas kitu, kartu apmąstant savo pačių vadybos ir verslo patirtį.

Kurso tikslas yra paruošti studentus aukštesnio lygio vadovų pareigoms tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose ir spręsti sudėtingos ir greitai besikeičiančios pasaulinės verslo aplinkos reikalavimus.

142856_pexels-photo-2977565.jpeg

Scenarijų analizė

Istoriniame ir ekonominiame etape, panašiame į dabartinį, korporatyvinė komunikacija patyrė didelę evoliuciją, pereinanti nuo tradicinės žiniasklaidos prie naujos skaitmeninės žiniasklaidos.

Yra keletas elementų, nepriklausančių įmonei, kurie daro didelę įtaką skaitmeniniam lygiui: didėjanti socialinės žiniasklaidos svarba žmonių elgesiui, taip pat nuolatinis technologinio scenarijaus kintamumas daro didelę įtaką skaitmeninei rinkodarai, palyginti su paprastumu. ir statiškas žiniasklaidos pobūdis tradicinis.

Skaitmeninė transformacija greitai keičia ekonominį ir socialinį scenarijų ir labai iš naujo apibrėžia konkurencinę aplinką, kurioje veikia įmonės, taip pat jų verslo modelius. Skaitmeninimo sukeltoms įmonėms kylantiems iššūkiams reikalingos naujos švietimo programos, pagrįstos naujomis technologijomis, IRT ir skaitmeninėmis transformacijomis.

Šiame kontekste įmonės turi sukurti naujas strategijas, kad apibrėžtų naują verslo modelį, atsižvelgdamas į naujus skaitmeninius iššūkius.

Pagrindinis tvarkaraštis

Veikla internete

Pirmos kadencijos

 • Tarptautinė finansinė apskaita
 • Skaitmeninės technologijos verslui
 • Didžiųjų duomenų ir duomenų bazių valdymas

Antroji kadencija

 • Inovacijų ekonomika
 • IRT tinklo organizacijai
 • Pažangios interneto technologijos

Trečioji kadencija

 • Viešasis valdymas ir e. Valdžia
 • Rinkodara, elektroninis verslas, elektroninė komercija
 • Rizikos valdymas

Universiteto veikla

Romoje gyvenamasis laikotarpis, skirtas veiklai miestelyje, yra 1 mėnuo ir yra privalomas.

Numatyti veiklos miestelyje laikotarpiai: 2021 m. Kovo mėn., 2022 m. Kovo mėn., 2023 m. Kovo mėn.

Miestelio veikla bus vykdoma Uninettuno daugialypės terpės klasėje, Piazza Grazioli, 17, Romoje.

Universiteto moduliai yra šie:

 • Blockchain
 • Naujoviškos finansavimo priemonės
 • Verslo atvejų analizė

Disertacija

Vartojimas

 • Spalio mėn
 • Vasaris
 • Gegužė

142857_pexels-photo-3727464.jpeg

Darbo galimybės

Pagrindinės magistrantų darbo galimybės yra šios:

 • Skaitmeninio valdymo ekspertas skirtingose verslo srityse
 • Administravimas ir kontrolė, finansai, rinkodara, organizavimas, valdymas
 • Vyriausiasis skaitmeninis pareigūnas
 • Verslo analitikas

Priėmimo sąlygos

Norint patekti į kursą, reikia bakalauro laipsnio „Ekonomika“ arba „Vadyba“. Kiti bakalauro laipsniai bus pateikti prieš priimant į mokslinės tarybos vertinimą.

Baigiamieji egzaminai ir baigimas

Mokymo procesą sudaro įvairūs vertinimai. Kiekvienam kursui reikalingas baigiamasis testas, pagrįstas pokalbiu žodžiu, egzaminu raštu ar projekto darbu.

Baigiamąjį egzaminą sudarys įmonės projektinis darbas ir tai bus mokymosi klasėje sintezė.

Registracijos mokesčiai

Šių magistro kursų registracijos mokestis yra 4 000,00 EUR.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

The International Telematic University UNINETTUNO, is the only Italian distance teaching University successfully assessed by ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), the Italian Ministerial Agency for Quality i ... Skaityti daugiau

The International Telematic University UNINETTUNO, is the only Italian distance teaching University successfully assessed by ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), the Italian Ministerial Agency for Quality in Higher Education. Established by the decree of the 15th April 2005 of the Italian Ministry of Education, University and Research, UNINETTUNIO delivers academic titles having a legal value everywhere in the world for undergraduate and postgraduate university studies. Skaityti mažiau