{mbastudies-1-year-mba:plural} jungtinėse Amerikos Notingemas Jungtinė Karalystė 2020

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui.MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo… Skaityti daugiau

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Notingemas yra žinomas dėl Robino Hudo, dviejų didelių teatrų ir daug muziejų ir galerijų legenda. Jis taip pat gyvena dviejų universitetų, kurie turi daugiau nei 60 tūkst studentams, 12 tūkst kurių yra tarptautinis.

{mbastudies-1-year-mba:plural} jungtinėse Amerikos Notingemas Jungtinėje Karalystėje 2020

Skaityti mažiau
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Nottingham, United Kingdom

Veiksmingam valdymui reikalingos plačios valdymo žinios ir daugiau specialistų įgūdžių.

Veiksmingam valdymui reikalingos plačios valdymo žinios ir daugiau specialistų įgūdžių. Skaityti mažiau
Vienerių metų MBA
01 Sep 2020
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Su bendrabučiu