Filter
Vienerių metų MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti {mbastudies-1-year-mba:plural}. Tvarumo studijos. Europa. 2019

1 metų MBA yra pažangi studijų programa studentams, kurie nori geriau suprasti verslo valdymą. Išsamios programos užbaigimas gali suteikti darbo ieškantiems asmenims konkurencinį pranašumą rinkoje.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Ieškoti {mbastudies-1-year-mba:plural} - Tvarumo studijos - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Tvarumo studijos, Europa

IPAG Business School

IPAG Business School specializuotos MBA programos Paryžiuje suteikia unikalią galimybę studentams ir specialistams padidinti savo verslą šiuolaikinėje dinamiškoje ir konk ... [+]

"Ipag" MBA programos suteikia studentams ir specialistams vertingą galimybę mokytis ir praturtinti savo žinias verslo ir valdymo srityse, siekiant pagerinti jų perspektyvas šiuolaikiniame dinamiškame ir konkurencingame pasaulyje.

Šios tarptautinės MBA programos, visos anglų kalba, tinka studentams ir specialistams, kurie jau turi bendrąsias žinias versle arba ketina pradėti ir tęsti savo karjerą versle ir valdyme.

Kiekvienoje iš šešių programų yra dviejų tipų moduliai: pagrindiniai moduliai ir specializacijos moduliai.

Programos tikslai

Įsisavinti platesnį pasaulio energetikos ir naftos pramonės infrastruktūros supratimąStudijuoti ener... [-]
Prancūzija Paris Nice
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Robert Kennedy College

... [+]

.

Cumbria universiteto MBA programos, siūlomos internete, išskirtinėje partnerystėje su Robert Kennedy College, yra pripažintos visame pasaulyje.

[-]
Šveicarija Zürich Switzerland Online Jungtinė Karalystė City of Carlisle  + 1 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bologna Business School

MBA "Žalioji energetika ir tvarios verslas" pasižymi profesorių komanda iš viso pasaulio: Izraelio, Danijos, Indijos, Kanados, JAV ir Prancūzijos. Programa, kuri sprendži ... [+]

MBA "Žalioji energetika ir tvarios verslas" pasižymi profesorių komanda iš viso pasaulio: Izraelio, Danijos, Indijos, Kanados, JAV ir Prancūzijos. Programa, kuri sprendžia tas karštas temas, kurias pirmaujančios kompanijos nebegali leisti ignoruoti. Dalyviai skatins mokymosi patirtį, kai žmonės, turintys stiprių aplinkosauginių ir socialinių vertybių, integruos verslumo ir įmonių gebėjimų ugdymo plėtrą, kuriant kritinį mąstymą ir vadovavimo kompetencijas.

Subalansuota plėtra, poveikio aplinkai valdymas, socialinis verslumas ir verslo etika yra klausimai, kuriuos visame pasaulyje gauna nepaprastai daug dėmesio. Naujos kartos verslo lyderiai turi būti pasirengę valdyti įmonės veiklą ir strategijas šiomis besikeičiančiomis aplinkybėmis. "MBA Green Green" ir "Subalansuotos įmonės" yra skirta ieškoti sprendimų, kurie sėkmingai sprendžia trigubą apatinę eilutę: finansinis gyvybingumas, ekologinis tvarumas ir socialinė teisė.... [-]

Italija Bologna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba