Filter
Vienerių metų MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus {mbastudies-1-year-mba:plural} - Technologijų vadyba

1 metų MBA yra pažangi studijų programa studentams, kurie nori geriau suprasti verslo valdymą. Išsamios programos užbaigimas gali suteikti darbo ieškantiems asmenims konkurencinį pranašumą rinkoje.

Atsižvelgdama technologijų valdymo MBA suteikia jums galimybę gauti kokybiškų darbo vietas, pavyzdžiui, programinės įrangos, Management vadovas, technikos vykdomojo bei kompiuterinių skyriaus vadovui. Tai MBA suteikiančias jums įgūdžių ir žinių atlikti savo pareigas užtikrintai, net ir sudėtingų scenarijų.

gauti daugiau informacijos apie. Peržiūrėti {mbastudies-1-year-mba:plural}. Technologijų vadyba 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Technologijų vadyba

Cornell Tech

"Johnson Cornell Tech magistras sujungia griežtą MBA pagrindą iš prestižinės "SC Johnson Graduate School of Management", patirtiniu technologijų ir verslumo " Cornell Tec ... [+]

Johnson Cornell Tech MBA

Technologija transformuoja visus verslo aspektus - nuo rinkodaros ir klientų santykių iki produktų kūrimo ir tiekimo grandinės - skatina konkurencingą aplinką, kuri atlygina inovatyviausius ir verslininkus. "Johnson- Cornell Tech MBA" suteikia studentams dinamiškų technologijų įmonių ir produktų grupių vadovavimo, valdymo ir komandinio darbo įgūdžius.

"Complete Johnson MBA" su technologijų dėmesio

"Johnson- Cornell Tech MBA" yra suteikta Samuelio Curtiso Johnsono aukštojo mokslo mokyklos Kornelio universiteto, kuris yra vienas iš 15 geriausių šalies verslo mokyklų šalyje, duomenimis, "US News"

Nesuderintas greitis į rinką: "Tech MBA" yra pagrįstas įkvepiančiu švietimo modeliu, kuris leidžia jums baigti programą tik vienerius metus, taigi jūs praleidžiate mažiau laiko iš darbo jėgos ir pradedate gauti savo studijų naudą gerokai anksčiau nei jūs. tradicinis MBA.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba