Filter
Vienerių metų MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti {mbastudies-1-year-mba:plural} apie Sveikatos priežiūros administracijos studijos

1 metų MBA yra pažangi studijų programa studentams, kurie nori geriau suprasti verslo valdymą. Išsamios programos užbaigimas gali suteikti darbo ieškantiems asmenims konkurencinį pranašumą rinkoje.

Sveikatos priežiūros administracija yra plati. Studentams gali būti suteikta galimybė reikšmingai prisidėti prie bendruomenės sveikatos. Administratoriai dirba įvairių rūšių sveikatos priežiūros įstaigose įvairiais lygmenimis su organizacija. Jie gali prižiūrėti personalą, spręsti problemas ir priimti verslo sprendimus.

Jau šiandien pradėkite savo apie Peržiūrėti visas {mbastudies-1-year-mba:plural} apie Sveikatos priežiūros administracijos studijos 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Sveikatos priežiūros administracijos studijos

European Institute of Applied Science and Management

MBA "Healthcare" skirta specialistams, gydytojams, slaugytojams, vadovams ir kitiems, dirbantiems "Business". ... [+]

Vienerius metus, plečiama profesinė studijų programa

Reikalavimai: bakalauro laipsnis, praktinė patirtis ir IELTS 6 (rekomenduojama)

Modulinė schema užimta

On-line schema: Remiantis nuotoliniu mokymu. Kiekvienas internetinis seminaras baigiasi testu. Išbandykite visas testus ir diplomo gynimą, individualias konsultacijas internetu su savo vadovu ir dėstytojais. Mūsų nuotolinis mokymasis yra vienodos vertės visą darbo dieną.

CBU "MBA Healthcare" yra skirta sveikatos priežiūros specialistams, norintiems gerai suprasti sveikatos priežiūros verslą (atkreipkite dėmesį, kad verslo administravimo magistras yra ne akademinis laipsnis). Programa siekiama plėtoti atsakingus sveikatos priežiūros lyderius ir suteikti jiems praktinių verslo įgūdžių, pažangių verslumo įgūdžių, vadovavimo patirties ir vientisumo.... [-]

Čekija Prague
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba