MBASTUDIES

Palyginti {mbastudies-1-year-mba:plural}, Santykiai su klientais, jungtinėse Amerikos Findlay Jungtinėse Amerikos Valstijose, 2021

1 metų MBA yra pažangi studijų programa studentams, kurie nori geriau suprasti verslo valdymą. Išsamios programos užbaigimas gali suteikti darbo ieškantiems asmenims konkurencinį pranašumą rinkoje.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Findlay yra miestas rasti Ohajo ir faktiškai antras pagal dydį šiaurės vakarų Ohajo valstijoje. Nikas vadinamas "vėliavos City" Findlay turi stabilius sveikatos ir švietimo sistemų reformas, kad tarnauti bendruomenei efektyviai. Jis gyvena garsaus universiteto, kuri siūlo bakalauro ir magistro programas švietimo srityje.

Susisiekti su universitetais {mbastudies-1-year-mba:plural} - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Findlay Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Findlay Filter

Verslo administravimo magistras

The University of Findlay
Vienerių metų MBA
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės

Findlay universiteto verslo administravimo magistro programa yra skirta aprūpinti studentą su įgūdžių, kurie gali būti tiesiogiai taikomos darbo vietose,.

Skaityti daugiau