MBASTUDIES

Peržiūrėti {mbastudies-1-year-mba:plural} - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Madridas Ispanijoje - 2021

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Madridas City yra Ispanijos sostinė. Tai metropolinės zonos su daugiau nei 3 mln gyventojų. Ji areną vadinamas Las Ventas, kad šeimininkai metinę Korida renginį. Miestas turi daug valstybinių ir privačių universitetų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl {mbastudies-1-year-mba:plural} iš Santykiai su klientais iš jungtinėse Amerikos Madridas Ispanijoje iš 2021

4 Rezultatai Santykiai su klientais, Madridas Filter

Verslo administravimo magistras (MBA) ONLINE

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Vienerių metų MBA studijos
<
Dieninės
<
10&nbsp;-&nbsp;12 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Šis 36 kreditų magistro verslo administravimo (MBA) programa reikalauja kursinių sutelkiant dėmesį į valdymo aspektus finansų, apskaitos, rinkodaros ir valdymo.

Skaityti daugiau

Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA)

IMF Business School
Vienerių metų MBA studijos
<
Dieninės
<
Dalinės
<
12 mėnesiai
Ispanų
Internetinės

Online MBA yra skirtas absolventams, turintiems darbo patirties, ir specialistams, dirbantiems įmonėse, nes vidutiniai vadovai nori pagerinti savo darbo padėtį. Šiandienos rea ...

Skaityti daugiau

Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA)

CESMA Business School
Vienerių metų MBA
<
Dieninės
Ispanų
Universiteto miestelis

Verslo administravimo ir vadybos magistro (MBA) CESMA Business School pagrindinis tikslas yra mokyti jaunus specialistus aukščiausiu lygiu, kad jie galėtų žinoti pažangiausias ...

Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistras

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia
Vienerių metų MBA
<
Dieninės
Anglų
Spanish (Spain)
Universiteto miestelis

Nuolatinio verslo administravimo magistro tikslas - suteikti kiekvienam dalyviui stiprių vadovavimo įgūdžių tarptautiniame ir daugiakultūriniame kontekste.

Skaityti daugiau