Filter
Vienerių metų MBA
Pietų Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti geriausią {mbastudies-1-year-mba:plural} Pietų Amerika 2019

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Aprėpties daugelyje šalių ir salų teritorijose, Pietų Amerikoje gyvena daug ispaniškai kalbančiose šalyse. Čia studentai gali tiesiog vaikščioti per visą istoriją jų kelyje į klasę ir įsiurbti senovės visuomenių kultūrą. 

Susisiekti su universitetu {mbastudies-1-year-mba:plural} Pietų Amerika 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro

COPPEAD magistras verslo administravimo programoje suteikia studentams integruotą verslo perspektyvą, vadovaudamasis dieninių MBA modelių, kuriuos priima geriausios Šiaur ... [+]

MBA Finance programa buvo sukurta COPPEAD kartu su ANDIMA - Nacionalinė asociacija atviros rinkos institucijų. Programos tikslas yra mokyti vadovus nuolatiniams pokyčiams finansų rinkose ir suteikti jiems metodus, kurie yra vertingi konkurenciniai pranašumai, ir šviesti juos, kad būtų sujungta bendroji vizija su specialiu dėmesio verslo veikloje. Šiuo tikslu COPPEAD prisidėjo prie tyrimų kolekcijos, kurios tapo geriausiu kompetencijos centru vadovų administravimo mokyme, o "ANDIMA" siūlo plačią ir pripažintą patirtį, susijusią su klausimais ir problemomis, susijusiomis su Brazilijos finansų rinkomis.

[-]
Brazilija Rio de Janeiro
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba