close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas {mbastudies-1-year-mba:plural}, Nekilnojamasis turtas, Europoje, 2021

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui. Studentai, kurie mokosi Nekilnojamasis turtas gali pasirinkti sutelkti dėmesį į kai kuriose srityse, pavyzdžiui, komercini… Skaityti daugiau

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui.

Studentai, kurie mokosi Nekilnojamasis turtas gali pasirinkti sutelkti dėmesį į kai kuriose srityse, pavyzdžiui, komercinių ar gyvenamųjų pardavimo, Nekilnojamojo turto valdymas, vertinimus ar investicijų skaičius, be to, sužinoti apie praktikos ir ekonomika nekilnojamąjį turtą.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas {mbastudies-1-year-mba:plural} iš Nekilnojamasis turtas iš Europoje iš 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
European Institute of Applied Science and Management
Praha , Čekija

Nekilnojamojo turto ir plėtros MBA yra skirtas ekspertams, dirbantiems nekilnojamojo turto srityje.

Nekilnojamojo turto ir plėtros MBA yra skirtas ekspertams, dirbantiems nekilnojamojo turto srityje. -
Vienerių metų MBA
Dalinės
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia