close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti {mbastudies-1-year-mba:plural}, Nekilnojamasis turtas Čekijoje, 2021

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui. In nekilnojamojo turto švietimas gali parengti studentus karjeros įvairovė siekiant valdyti ir prekyba nuosavybės srityje.… Skaityti daugiau

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui.

In nekilnojamojo turto švietimas gali parengti studentus karjeros įvairovė siekiant valdyti ir prekyba nuosavybės srityje. Programos gali skirtis, tačiau kai kurie iš siūlomų gali būti laisvų darbo vietų valdymą, rinkodarą, finansinius instrumentus, bendravimo, vertinimus, komercines patalpas ir verslo etikos pamokas.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

geriausias {mbastudies-1-year-mba:plural} apie Nekilnojamasis turtas Čekijoje apie 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
European Institute of Applied Science and Management
Praha , Čekija

Nekilnojamojo turto ir plėtros MBA yra skirtas ekspertams, dirbantiems nekilnojamojo turto srityje.

Nekilnojamojo turto ir plėtros MBA yra skirtas ekspertams, dirbantiems nekilnojamojo turto srityje. -
Vienerių metų MBA
Dalinės
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia