Filter
Vienerių metų MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti {mbastudies-1-year-mba:plural} iš Mados studijos iš Europa iš 2020

1 metų MBA yra pažangi studijų programa studentams, kurie nori geriau suprasti verslo valdymą. Išsamios programos užbaigimas gali suteikti darbo ieškantiems asmenims konkurencinį pranašumą rinkoje.

MBA Mada yra skirta studentams, kurie nori sukurti pasitenkinimą, sėkmingą karjerą mados industrijoje. Ši programa suteikiančias studentus su žinių ir įgūdžių vadybos, marketingo, strateginio ženklo planavimo ir įgyvendinimo, komandinio darbo ir vadovavimo srityse.

Iš viso yra daugiau kaip 4000 aukštojo mokslo institucijų Europoje siūlo platų kursus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį. Su vis daugiau ir daugiau iš šių organizacijų, teikiančių anglų kaip švietimo kalba bent kai kurie iš jų studijų programas, universitetų Europoje dabar yra aukštesnės kokybės nei bet kada anksčiau. Europos universitetai siūlo draugiškai priima užsienio studentų ir suteikti žinių kursą, kuris atitinka jų profesija turi šiandienos pasaulinės paklausos.

Peržiūrėti visus {mbastudies-1-year-mba:plural} iš Mados studijos iš Europa iš 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Mados studijos, Europa

Bologna Business School

Dizaino, mados ir prabangos prekių koncentracija MBA suteikia unikalią galimybę susieti teoriją su patirtimi, nes išskirtinė šios srities sėkmingiausių italų kompanijų pa ... [+]

Dizaino, mados ir prabangos prekių koncentracija MBA suteikia unikalią galimybę susieti teoriją su patirtimi, nes išskirtinė šios srities sėkmingiausių italų kompanijų patirtis. Dalyvaudami šiems programos dalyviams bus išmokyti tapti talentingais sėkmingais šių pirmaujančių kompanijų vadovais. Studentai galės iš karto patirti specifines žinias, kurias Italija įgijo šiose srityse, jungiančioms kūrybiškumą, stilių ir unikalius valdymo įgūdžius.

"Made in Italy" prekės ženklas tapo prabangos ir aukštos kokybės sinonimu. Italijos mados ir dizaino kompanijų pasiekta sėkmė priklauso nuo to, kad šiame sektoriuje nesuskaičiuojamos tradicijos. "Dizaino, mados ir prabangos prekių" MBA yra neatsiejama nuo nuolat besikeičiančios rinkos, kuri palaikė tvirtą ryšį su praeitimi.... [-]

Italija Bolonijoje
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba