Filter
Vienerių metų MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 {mbastudies-1-year-mba:plural} iš Logistika

1 metų MBA programa traukia studentus vadovaujančias pareigas verslo pasaulyje. Jie gali įgyti esminių žinių ekonomikos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių srityse, mokydami komandinį darbą ir valdymo įgūdžius.

Prekių ir paslaugų rinkoje keistis nuolat vystosi,, kad įmonės ieško žmonių, kurie turi puikias lyderio savybes ir logistikos srityje. Atsižvelgdama Logistikos MBZ suteikia jums naujausią žinias ir įgūdžius, atsižvelgiant į tiekimo grandinės valdymo, planuojant, įgyvendinant ir kontroliuojant veiksmingą ir efektyvų saugojimo ir srauto prekių ir paslaugų rinkoje.

Jau šiandien pradėkite savo ir Ieškoti 2 {mbastudies-1-year-mba:plural} ir Logistika 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Logistika

ESLSCA Business School

Pirkimų internetu, neatidėliotinumo ir neatidėliotinumo dalis niekada nebuvo tokia stipri, todėl tiekimo grandinė yra laiko dalis. Specializuota MBA atspindi šią ekonomin ... [+]

„ ESLSCA Business School Paris“ logistikos ir tiekimo grandinės valdymo programa siekiama apmokyti jaunus profesionalus, kultivuotus, atvirus pasauliui ir įtvirtinti tiek vertybes, tiek žinias. Valdymas vykdomas ne tik taikant technikas ir technologijas, bet ir gebėjimą kurti dinamiką lydinčioms moterims, vyrams ir teritorijoms.

Programa skatina susisiekti su aukšto lygio specialistų tinklu pirmaujančiose įmonėse (pramonėje, prekyboje, skaitmeninėje, platinimo, elektroninėje prekyboje, viešajame sektoriuje ir viešosiose tarnybose, švietime), suteikiančiu galimybę studentams atverti galimybes ir galimybes. perspektyvos.

Pedagoginis požiūris skatina pereiti tarp bendrųjų kursų ir trumpesnių modulių, kuriuos įgyvendina aistringi profesionalūs garsiakalbiai, kurie nori dalintis savo patirtimi. Kursą lydės keletas vizitų, kad būtų galima atrasti įmones, infrastruktūrą, parodas ir pagalbą tikslinėms konferencijoms, susijusioms su mūsų veiklos sektoriumi.... [-]

Prancūzija Paris
Spalis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMF Business School

Orientuoja ir valdo įvairias disciplinas, kurios leidžia tinkamai veikti logistikos ir transporto kompanijoms. ... [+]

Šis meistras leidžia:

Analizuoti Strateginio valdymo pagrindus, studijuojančius jos pamatus, konkurencinę aplinkos analizę, siekiant išmokyti studentą parengti, įgyvendinti ir stebėti sėkmingą vadybos strategiją.Gebėti įvertinti komercinės strategijos tinkamumą, analizuoti rinkodaros planą, kuriuo jis pagrįstas, nuspręsti, kokie yra tinkamiausi rinkodaros kanalai ir kt. taip užtikrinant norimus jūsų įmonės rezultatus.Įgyti reikiamų žinių įvairioms disciplinoms, leidžiančioms teisingai funkcionuoti bendrovei, vadovauti ir valdyti, dominuojant pagrindines kiekvienos iš jų kūrimo ir įgyvendinimo gaires.

IMF yra Ispanijos logistikos centro narys. Mes norime prisijungti prie Logistikos ir Transporto MBA magistrantūros dėstytojams, turintiems profesinio pripažinimo logistikos srityje.... [-]

Ispanija Madrid
Registracija galima
Ispanų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba