Vienerių metų MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl verta rinktis „Emory“ vienerių metų MBA?

Apskaičiuokite mus, kad galėtume jus pakelti. "Goizueta One-Year MBA" sukurta studentams, kuriems "vasaros stažuotė" nėra kritiška, suteikia visą MBA patirtį, įskaitant profesinį ir asmeninį tobulėjimą per 12 mėnesių.

 • # 20 Geriausios JAV dieninės MBA ( Financial Times, 2019 )
 • $ 157,727 vidutinis bazinis atlyginimas
 • 5: 1 studentas į fakulteto santykį, mažiausią bet kurio 25-osios JAV dieninės MBA programos klasę

Unikaliai Goizueta

"Goizueta MBA" yra vienintelė "Top-20" MBA programa, siūlanti pasaulinio lygio akademikų ir nedidelių dizainų klases, pristatytas dinamiškame pasaulyje . Gaukite tarptautiniu mastu pripažintą MBA ir gaukite aukštos kokybės asmeninius atsiliepimus bei prieigą prie "Fortune 500" ir naujos verslo.

Geriausias iš visų pasaulių

Jūs neturite prekybos prieigos prie intymumo ar kompromiso dėl pasaulinio lygio verslo švietimo. Goizueta MBA teikia visus tris.

Pasaulinio lygio verslo mokymas

Ne tik jūs mokysitės iš pasaulinio lygio fakulteto, bet taip pat įsitraukite į aukščiausio lygio MBA mokymo programą, kuri yra praktiška, orientuota į klientus ir įkyringa. Jums nereikia už tai kalbėti. JAV naujienos

Intymi mokymosi aplinka

"Goizueta" yra mažas pagal dizainą ir suprojektuotas taip, kad būtų mažas. Jūs pradėsite programą sukurdami glaudžius ryšius intensyviame vasaros patirtimi. Tobulintas dėmesys, kurį jūs nusipelnėte, praleidžia visą programą, tiek klasėje, tiek už jos ribų. Jūs sukursite ilgalaikius santykius su fakulteto, programos ir karjeros darbuotojais bei vienos klasės draugais, kurie pagerins jūsų akademinę patirtį ir praturtins jūsų karjerą.

Dinamiškas pasaulinis miestas

Siekdami savo "Goizueta" MBA, galėsite naudotis visomis Atlanta. Su daugiašalėmis korporacijomis, įskaitant "Home Depot", "UPS", "Coca-Cola", "Delta" ir "SunTrust", kurių buveinė yra Atlanta, ji yra trečią vietą tarp daugiašalių FORTUNE 500 būstinių turinčių miestų. Prisijunkite prie gyvos starto kultūros ir karšto nekilnojamojo turto sektoriaus, judriojo oro uosto pasaulyje, pasaulinio lygio meno, pramogų ir sporto renginiuose. Atradau, kad Atlanta gali pasiūlyti daugiau, nei geras oras ir pietinis žavesys.

 • # 20 Geriausios JAV dieninės MBA ( Financial Times, 2019 )
 • 5: 1 studentas į fakulteto santykį, mažiausias bet kurio 25-osios JAV dieninės MBA laipsnis
 • # 3 Atlanto rangas tarp mūsų miestų, turinčių 500 laimingiausių būstinių ( Fortune, 2017 )

Eik už akademikų

Mūsų išsamūs vienerių metų MBA programos suteikia visą MBA akademinę patirtį ir kritinius problemų sprendimo įgūdžius - visi per 12 mėnesių . Per klientams orientuotus projektus , praktinius lyderystės mokymus ir įkyrus pasaulinę ekspoziciją , pritaikysite akademinę patirtį, atitinkančią jūsų profesinius ir asmeninius tikslus.

Greitasis mokymasis.

"Emory" vienerių metų MBA suteikia tris semestrus griežto mokymosi pasiruošti karjeros sėkmei. Mūsų mokymo programa yra specialiai suplanuota, kad vasarą pristatytų savo pagrindinius kursus, paliekant jums du pasirenkamuosius dalykus, kad išklausytumėte savo įgūdžius kursuose, kurie jums labiausiai domina. Išsiugdykite per patirtinį mokymąsi ir visuotinę patirtį, kad galėtumėte pasiekti sėkmės - greičiau.

 • Siūloma 20 koncentracijų
 • 90 siūlomų kursų
 • Kiekvienais metais yra 5 tarptautinės kelionės galimybės

Viskas vienerių metų MBA yra sukurta siekiant paspartinti sėkmingą darbo vietą. Mūsų mokymosi aplinka suteikia daug galimybių vadovauti, ir pateikia teorijas, kurias išmokote praktikoje. Mūsų vienerių metų MBA yra vieta, kur praplėsti savo įgūdžius ir grįžti į darbo pasaulį su minimaliu pertraukimu.

 • "Goizueta IMPACT" kursai padeda supaprastinti koncepcijas iš klasės į darbo vietą.
 • Pabrėžia vieną dieną pasirengimą įsitikinkite, kad viskas, ką mokotės, yra pritaikyta realiame pasaulyje.

Programos struktūra

Dvylika mėnesių griežtų akademikų, baigę karjeros rengimą, projektinį mokymą, lyderystės ugdymą ir daugybę tinklų. "Emory" vienerių metų MBA programa yra sudaryta taip, kad kiekvieną akimirką galėtumėte maksimaliai padidinti savo kelią į viršų.

Populiariausios koncentracijos

Nuo pagrindinių klasių iki pasirenkamų pasiūlymų, koncentracijų į nukreiptus tyrimus, jūsų vienerių metų MBA patirtis yra tai, kas įmanoma.

 • Konsultacijos sveikatos priežiūros klausimais
 • Investicine bankininkystė
 • Vadybos konsultacijos
 • Rinkodaros analizė
 • Operacijų valdymas
 • Produkto valdymas
 • Nekilnojamasis turtas
 • Socialinė įmonė
 • Strategijos konsultavimas

Patyręs mokymasis

Klasės teorija yra kritinė, tačiau daugiau reikia plėtoti į gerai suplanuotą verslo lyderį ir mąstytoją. Emory yra patirtinio mokymosi pradininkė, vedanti teoriją ir praktiką taip, kad praturtina klasę į gyvenimą, o jūsų ateitis susitelks.

Pasaulinės galimybės

„Global Opportunities“ vaizdas „Verslas“ ne apie tai, kur esate šiandien - apie tai, kur yra pasaulis. Štai kodėl pasaulinė perspektyva yra Emory MBA bruožas. Naršykite kitą šalį, mokykitės kitą kalbą - netgi dirbkite visame pasaulyje. Raskite pasaulinį mokymąsi rimtai ir jis nuves jus į kitą lygį.


L tikras karjeros pasitikėjimas

Goizueta nuosekliai užima 10 geriausių užimtumo programų, nes mes vystome savo karjeros paslaugas, kad palaikytume jūsų individualius karjeros tikslus. Prisijunkite prie karjeros paslaugų, kol net nesukelsite kojos į universitetą ir dirbate su asmeniniu karjeros treneriu, atitinkančiu jūsų interesus. „Goizueta“ rasite neįkainojamus išteklius ir užsiėmimus absolventais, kurie padės jums kiekvieną žingsnį savo karjeros metu.

C anksti, gerokai anksčiau.

Karjeros valdymas prasideda vasaros patirties metu su kursais, kurie padės jums apibrėžti trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus, pradėti kurti tinklą ir praktiką darbdavių apklausoms. Be to, yra seminarų, pritaikytų individualiai karjeros plėtrai, absolventų grupėms ir pokalbiams. Jūs baigsite aiškų planą, kaip ketinate tobulinti savo karjerą, taip pat priemones ir tinklą, kaip tai padaryti.

 • Per "Summer Company Networking Night" "One-Year MBA" studentai gauna pirmąją prieigą prie įdarbintojų.
 • Be savo galingų įmonių ir absolventų tinklo, vienerių metų MBA studentai visą savo vasaros akimirką atkreipia dėmesį į Goizueta verslo bibliotekininkus ir Karjeros valdymo centro darbuotojus.
 • Su 8 klasių sesijomis, profesinė plėtra rengia vienerių metų magistrantūros studijas trumpalaikiam karjeros paieškos procesui ir visą gyvenimą trunkančiam karjeros valdymui.
 • $ 157,727 VIDUTINIS BASE SALARY
 • 100% STUDENTŲ, KURIŲ SUSIJUSIOS KARJEROS KORPUSAS

Priėmimas

Vienerius metus nuo tiesioginio poveikio.

Vienerių metų MBA yra ideali studentams, turintiems:

 • Gauta bakalauro laipsnį, paprastai verslo, ekonomikos, inžinerijos ar kiekybinių pagrindinių
 • Gauta ne mažiau kaip dvejų metų po bakalauro, visą darbo dieną dirbančiojo darbo patirties (išskyrus atvejus, kai jie taikomi bendrai studijų programai)
 • Parodyta stipri kiekybiniai įgūdžiai
 • Aiškiai apibrėžti post-MBA karjeros tikslai
 • Nustatėme karjeros kelią, dėl kurio nereikia vasaros stažuotės

Paraiškos pateikimo terminai 2018–2019 m

106372_Skjermbilde2018-12-09kl.17.27.04.png

* Pirmenybė teikiama vienerių metų MBA pareiškėjams, tarptautiniams pareiškėjams ir pareiškėjams, besidomintiems aukščiausio lygio stipendijomis

** Galutinis visų įmokų pagrindų stipendijų terminas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... Skaityti daugiau

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. Skaityti mažiau