Filter
Vienerių metų MBA
Ispanija A Coruña Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

geriausią {mbastudies-1-year-mba:plural} jungtinėse Amerikos A Coruña Ispanija 2019

1 metų MBA programa traukia studentus vadovaujančias pareigas verslo pasaulyje. Jie gali įgyti esminių žinių ekonomikos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių srityse, mokydami komandinį darbą ir valdymo įgūdžius.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Rasti {mbastudies-1-year-mba:plural} jungtinėse Amerikos A Coruña Ispanijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Escuela Internacional de Protocolo

MBA PROTOKOLAS, kūrimas, dizainas ir įvykių valdymas, Tarptautinė mokykla protokolo yra labai konkurencinga programa, kuri rengia ir leidžia studentui profesionaliai kūri ... [+]

MBA PROTOKOLAS, kūrimas, projektavimas ir valdymas RENGINIŲ The Tarptautinė mokykla protokolo Tai yra labai konkurencinga programa, kuri rengia ir leidžia studentui profesionaliai kūrimo, dizaino ir renginių valdymo ir institucijų santykių plėtrą.

Ši programa yra sukurta, remiantis pramonės augimo prognozėse, kad visi to padidėjęs biudžeto skirta organizacijų kuriančių įmonių renginius.

Šiuo metu dauguma įmonių reikalauti įsteigti institucinių ryšių ir renginių orientuotą verslo valdymo ir pasirengę prisijungti prie lentos ir valdymo komitetų ekspertų skaičių.

Ši programa yra atsakas į pagrindinių paklausos renginių specialistams, siekiantiems ne tik didelių kompanijų, bet ir vidutinių ir mažų.... [-]

Ispanija Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Fakulteto Ekonomikos ir verslo iš UDC siūlo magistrantūros studijų vadybos ir verslo administravimo (MBA) daugiausia orientuota itin praktiškas mokymas verslo valdymo sri ... [+]

Įdiegimas

Ekonomikos fakultetas ir verslas UDC pasiūlymais Magistras Vadybos ir verslo administravimo (MBA) daugiausia orientuota itin praktinį mokymą verslo valdymo srityje.

Kodėl studijuoti laipsnį

Esminis apeliacinio skundo šio magistro laipsnį yra jo mokymo metodika, daugiausia orientuota analizė ir realių problemų sprendimą, kad verslo vadovai susiduria savo kasdieniame praktikoje.

Kai dinamišką dalyvavimo grupių, kurios atkuria tikrąjį veikimą įmonės plėtra yra pagrindinis bruožas mokymo metodiką. Praktiką ir valdymo seminarai yra švietimo įmokos Didžiosios dinamiškumo ir palūkanų studentui, kuris nori turėti aukšto lygio mokymą verslo valdymo pasaulyje.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba