Filter
Vienerių metų MBA
Graikija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus Geriausias {mbastudies-1-year-mba:plural} Graikijoje - 2019

1 metų MBA programa traukia studentus vadovaujančias pareigas verslo pasaulyje. Jie gali įgyti esminių žinių ekonomikos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių srityse, mokydami komandinį darbą ir valdymo įgūdžius.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Susisiekti su universitetais Geriausi {mbastudies-1-year-mba:plural} Graikijoje apie 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

American College of Thessaloniki

MBA programa yra bendra programa, skirta universitetų absolventų iš įvairių disciplinų, įskaitant, žinoma, tiems, su laipsniais Ekonomikos, verslo ir susijusių disciplinų ... [+]

MBA programa yra bendra programa, skirta universitetų absolventų iš įvairių disciplinų, įskaitant, žinoma, tiems, su laipsniais Ekonomikos, verslo ir susijusių disciplinų. Programa siekiama, kad tilptų dirbančių specialistų ir laipsnio reikalavimus, gali būti baigtas per vienerius ar dvejus metus. Koncentracija yra prieinami Marketingas, Vadyba, Finansai, verslumą ir skaitmeninės rinkodaros.

MBA studijų programų bankininkystės ir finansų verslumas valdymas Rinkodara skaitmeniniame amžiuje Kodėl verta rinktis ne ACT MBA? Sudėtinga studijų programa, kuri vystosi praktinių įgūdžių nedelsiant taikytinus pasaulinėje rinkoje. Lanksti programa, kuri manimi pritaikytą jūsų poreikiams. Užsiėmimai vyksta vakarais, kad tilptų darbo profesionalai. Dėstomi dalykai prieskoniais specialistų išskirtinių akademinės įgaliojimai ir didelę vadybinio ir vykdomosios vadovavimo patirtį organizacijų visame pasaulyje ir tarp Graikijos ir Pietryčių Europoje. Jie ryšį su dabartiniais verslo klausimais, ir atnešti praktinės verslo žinių ir pragmatiško mąstymo turtus, kad klasėje. Vienintelė programa Šiaurės Graikijoje, kuri yra akredituota NEASC, kad agentūra, kuri akredituoja prestižiškiausius universitetus, pavyzdžiui, Harvardo, Jeilio, MIT, ir Brown. Profesionalus Ekvivalentiškumas MBA absolventų: pagal įstatymą 4093/2012 bei paskesnių reglamentų (FEK 229/19/11/12 ir 3324/12/12/12), laipsnių apdovanotas už antrosios pakopos studijų programų kolegijose, kurie yra akredituoti tarptautinių organizacijų (įskaitant NEASC, ACT akreditacijos įstaiga), yra pripažįstamos tinkamomis profesinio lygiavertiškumo šių laipsniai Graikijos standartinio aukštojo mokslo sistemos. Tai efektyvu, gruodžio 12, 2012 metais. Pasaulio klasės patogumai tikra College Campus. Programa su atskira tarptautinės skonio su studentais iš Graikijos, JAV, Bulgarijoje, Makedonijoje, Serbijoje, Juodkalnijoje, Albanija, Vokietijoje ir Austrijoje ir kt. Programa, kuri suteikia prieigą prie daugiau nei 10,000 Anatolia ir veikti absolventai, kurie veda pramonės ir vyriausybinių organizacijų visame pasaulyje tinklą. Vienintelė programa remia... [-]
Graikija Thessaloniki
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba