Filter
Vienerių metų MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti {mbastudies-1-year-mba:plural}, Ekonomikos studijos, Europa, 2019

1 metų MBA yra pažangi studijų programa studentams, kurie nori geriau suprasti verslo valdymą. Išsamios programos užbaigimas gali suteikti darbo ieškantiems asmenims konkurencinį pranašumą rinkoje.

Atsižvelgdama į Ekonomikos MBA nukreipia jus į daug žadančią karjerą verslo pasaulyje. Privačios organizacijos finansinės ir bankų yra keletas bendrovių, kad jūs galite kreiptis į, o ne tik, kad jūs taip pat galite pažvelgti į visuomenines organizacijas. Gerai apmokamą karjerą, pavyzdžiui, ekonomistas, finansų konsultantas, pedagogas, regioninės valdymo pranešimus, statistikas ir demografijos yra kai kurie iš jūsų būsimų darbo galimybių.

Europoje, viena iš pasaulyje 's septynių žemynų, paprastai žinomas kaip vakarinėje pusiasalio Eurazijos. Antras mažiausias žemynas, su 10.180.000 (km2), plotas pertvarkomos 50 šalių.

Palyginti {mbastudies-1-year-mba:plural} - Ekonomikos studijos - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Ekonomikos studijos, Europa

Vrije Universiteit Amsterdam

Finansų valdymo specializacijos magistrantūros programa verslo administravimo laisvojo universiteto Amsterdamo duos jums įrankius ... ... [+]

Finansų valdymas

Finansų valdymo specializacijos magistrantūros programa verslo administravimo laisvojo universiteto Amsterdamo duos jums įrankius ir kompetencijas, jums reikia valdyti, kontroliuoti ir finansavimas verslo veikla. Finansų valdymas yra labai svarbus visose šiose srityse ir ji vaidina dominuojantį vaidmenį bankų ir draudimo sektoriuose. Kaip Mokytojo specializacijos studentas finansų valdymo jūs studijuoti verslo finansų, buhalterinės apskaitos ir finansų rinkų (trijų ramsčių sąvoka) nuodugniai. Šis išsamus apžvalga finansų pasaulyje duos jums išsamų supratimą apie jos sudėtingumą ir jis duos savo karjeros perspektyvas tikrą postūmį.

... [-]
Olandija Amsterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMF Business School

Įgyti reikiamų žinių įvairioms disciplinoms, leidžiančioms teisingai funkcionuoti bendrovei, vadovauti ir valdyti, dominuojant pagrindines kiekvienos iš jų kūrimo ir įgyv ... [+]

Dabartinė darbo rinka lemia, kad įmonės turi atskirti save nuo konkurencijos: čia atsiranda jų žmogiškojo kapitalo kvalifikacija, visų pirma užtikrinant kliento poreikių tenkinimą.

Dėl šios priežasties būtina, kad įmonės vadovybė būtų visiškai pasirengusi įvairiose srityse, kurios daro įtaką jų konkurencinei padėčiai.

IMF Business School , bendradarbiaujant su Nebrijos universitetu, ekspertai, mokantys verslo vadybos specialistus visose jų specialybėse (žmogiškieji ištekliai, rinkodara, strateginis valdymas, komercinės, informacinės sistemos, finansai ir kt.). Finansų direktorių MBA, kuriame išsamiai išnagrinėjate visus reikalingus aspektus, kad galėtų integruotis kaip finansų srities vadovė verslo pasaulyje.... [-]

Ispanija Madrid
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IFM University - Institute of Finance and Management, Geneva Switzerland

Šis laipsnis paruošia absolventus sėkmingai vadovo karjerai finansų įstaigose, bankuose, finansų bendrovėse, pensijų fonduose, maklerio įmonėse ir tarptautinėse įmonėse. ... [+]

{mbastudies-1-year-mba:plural} - Ekonomikos studijos - Europa - 2019. Sukurta profesionalų, ši puiki programa paruošia jus susidurti su bankininkystės ir tarptautinių finansų pasaulio iššūkiais.

Keičiasi tarptautinė aplinka ir vadovai susiduria su svarbiomis problemomis, susijusiomis su nauja rinkos realybe ir naujomis taisyklėmis. Finansų rinka vis dažniau kreipiasi į asmenis, kurie turi ne tik geriausią išsilavinimą bendrojo valdymo srityje, bet ir konkurencingą supratimą apie finansų rinkas, naujus finansinius produktus, rizikos kontrolę ir dabartinę finansų struktūrą.

Finansų sektoriuje ieškoma absolventų, turinčių geriausius vadybos mokymus, gerai suprantančius finansinę ir verslo aplinką, tačiau taip pat gerai žinančius rinkas, finansinius produktus ir portfelio valdymą. Šis laipsnis suteikia stiprius analizės, derybų, lyderystės ir strategijos įgūdžius. Programa yra puikus derinys puikų MBA programą ir sutelkti dėmesį į finansus. Jūs tapsite pasitikinčiu profesionalu, pasirengusiu pasinaudoti galimybėmis ir gebančiu mąstyti kitaip, valdyti riziką, priimti sprendimus ir atlikti aukščiausius bankų ir finansų pramonės ešelonus.... [-]

Šveicarija Geneva
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba