Filter
Vienerių metų MBA
Brazilija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus Geriausi {mbastudies-1-year-mba:plural} Brazilijoje ir 2019

1 metų MBA programa traukia studentus vadovaujančias pareigas verslo pasaulyje. Jie gali įgyti esminių žinių ekonomikos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių srityse, mokydami komandinį darbą ir valdymo įgūdžius.

Asmenys, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir norintiems dar labiau padidinti savo žinias ir mokymus galite pasirinkti užsidirbti verslo administravimo, arba MBA Master. MBA yra dvejų metų programa, kuri gali padėti parengti absolventus į vadovavimo ir valdymo karjeros verslo pasaulyje.

Kai kurie iš geriausių universitetų Lotynų Amerikoje yra įsikūrusi Brazilijoje, šalies, kuri turi daugiau nei 2000 aukštojo mokslo institucijas. Universitetai Brazilijoje galima suskirstyti į šias klasifikacijas: Federalinė vyriausybė valdo universitetus, Valstybės Vyriausybės kontroliuojamose universitetais savivaldybės valdomų universitetų ir privačių universitetų.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausių {mbastudies-1-year-mba:plural} Brazilijoje apie 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro

COPPEAD magistras verslo administravimo programoje suteikia studentams integruotą verslo perspektyvą, vadovaudamasis dieninių MBA modelių, kuriuos priima geriausios Šiaur ... [+]

MBA Finance programa buvo sukurta COPPEAD kartu su ANDIMA - Nacionalinė asociacija atviros rinkos institucijų. Programos tikslas yra mokyti vadovus nuolatiniams pokyčiams finansų rinkose ir suteikti jiems metodus, kurie yra vertingi konkurenciniai pranašumai, ir šviesti juos, kad būtų sujungta bendroji vizija su specialiu dėmesio verslo veikloje. Šiuo tikslu COPPEAD prisidėjo prie tyrimų kolekcijos, kurios tapo geriausiu kompetencijos centru vadovų administravimo mokyme, o "ANDIMA" siūlo plačią ir pripažintą patirtį, susijusią su klausimais ir problemomis, susijusiomis su Brazilijos finansų rinkomis.

[-]
Brazilija Rio de Janeiro
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba