Filter
Vienerių metų MBA
Prancūzija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas {mbastudies-1-year-mba:plural} apie Administravimo studijos Prancūzijoje apie 2019/2020

1 metų MBA programa traukia studentus vadovaujančias pareigas verslo pasaulyje. Jie gali įgyti esminių žinių ekonomikos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių srityse, mokydami komandinį darbą ir valdymo įgūdžius.

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Geriausios {mbastudies-1-year-mba:plural} apie Administravimo studijos Prancūzijoje apie 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos, Prancūzija

ESLSCA Business School

Pirkimų internetu, neatidėliotinumo ir neatidėliotinumo dalis niekada nebuvo tokia stipri, todėl tiekimo grandinė yra laiko dalis. Specializuota MBA atspindi šią ekonomin ... [+]

„ ESLSCA Business School Paris“ logistikos ir tiekimo grandinės valdymo programa siekiama apmokyti jaunus profesionalus, kultivuotus, atvirus pasauliui ir įtvirtinti tiek vertybes, tiek žinias. Valdymas vykdomas ne tik taikant technikas ir technologijas, bet ir gebėjimą kurti dinamiką lydinčioms moterims, vyrams ir teritorijoms.

Programa skatina susisiekti su aukšto lygio specialistų tinklu pirmaujančiose įmonėse (pramonėje, prekyboje, skaitmeninėje, platinimo, elektroninėje prekyboje, viešajame sektoriuje ir viešosiose tarnybose, švietime), suteikiančiu galimybę studentams atverti galimybes ir galimybes. perspektyvos.

Pedagoginis požiūris skatina pereiti tarp bendrųjų kursų ir trumpesnių modulių, kuriuos įgyvendina aistringi profesionalūs garsiakalbiai, kurie nori dalintis savo patirtimi. Kursą lydės keletas vizitų, kad būtų galima atrasti įmones, infrastruktūrą, parodas ir pagalbą tikslinėms konferencijoms, susijusioms su mūsų veiklos sektoriumi.... [-]

Prancūzija Paris
Spalis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba