Filter
Vienerių metų MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti {mbastudies-1-year-mba:plural}. Žmogiškieji ištekliai

Studentai, kurie uždirba 1 metų MBA, gali būti aprūpintos žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais vadovaujančioms pareigoms verslo pasaulyje. Verslo administravimo magistro programos paprastai vienija klases su individualiu koučingo, skirto asmeniniam tobulėjimui.

Žmogiškųjų išteklių MBA (Master in Business Administration) studijų programos yra tinkamiausios tiems, kurie siekia karjeros aukštumų būtent žmogiškųjų išteklių srityje. Šio tipo studijų programos paprastai būna gana plačios, tad studentai turi ypatingai geras galimybes iš arti susipažinti ne tik su žmogiškųjų išteklių sritimi, bet ir įgyti tvirtą verslo bei vadybos žinių pagrindą.

gauti daugiau informacijos apie ir Peržiūrėti visas {mbastudies-1-year-mba:plural} ir Žmogiškieji ištekliai 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Žmogiškieji ištekliai

IMF Business School

Įgyti reikiamų žinių įvairioms disciplinoms, leidžiančioms teisingai funkcionuoti bendrovei, vadovauti ir valdyti, dominuojant pagrindines kiekvienos iš jų kūrimo ir įgyv ... [+]

Dabartinė darbo rinka lemia, kad įmonės turi atskirti save nuo konkurencijos: čia atsiranda jų žmogiškojo kapitalo kvalifikacija, visų pirma užtikrinant kliento poreikių tenkinimą.

Dėl šios priežasties būtina, kad įmonės vadovybė būtų visiškai pasirengusi įvairiose srityse, kurios daro įtaką jų konkurencinei padėčiai.

IMF Business School , bendradarbiaujant su Nebrijos universitetu, ekspertai, mokantys verslo vadybos specialistus visose jų specialybėse (žmogiškieji ištekliai, rinkodara, strateginis valdymas, komercinės, informacinės sistemos, finansai ir kt.). Žmogiškųjų išteklių direktorių MBA, kuriame išsamiai nagrinėjami visi būtini aspektai, kad taptų įmonės žmogiškųjų išteklių direktoriumi, dėka dabartinių darbo teisės aktų ir atrankos, organizavimo ir veiklos vertinimo procesų.... [-]

Ispanija Madrid
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba