Filter
Vienerių metų EMBA studijos
Šveicarija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas {mbastudies-1-year-emba:plural}. Verslo studijos Šveicarijoje. 2020

Verslo specialistai, norintys išskaidyti į kitas sritis, gali pasinaudoti vienerių metų EMBA. Vykdomojo verslo administravimo magistras gali suteikti studentams naujų įgūdžių, kurie padėtų jiems remtis dabartiniais laimėjimais ir toliau plėtoti jų karjerą.

Šveicarija (vokiečių: Schweiz, prancūzų: Suisse ", italų: Svizzera, mez:. Svizra Šveicarija yra vieni iš pasaulyje žinomų universités kaip ETH Ciuriche, EPFL Lozanoje, IHEID Ženevoje universitetas, Lozanos ar Sankt Gallen universiteto. Turėkite omenyje, kad 's daug geriau kalbėti vietos kalba, todėl, jei jūs galite ' t kalbėti arba prancūzų, vokiečių arba italų, geriau eiti į kalbos kursus pirmiausia.

geriausią {mbastudies-1-year-emba:plural} iš Verslo studijos Šveicarijoje iš 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Šveicarija

HSO Executive Business School

Vykdomasis magistro programa, kuri suteikia jums pagrindines kvalifikacijas vadovybės ar nepriklausomo verslo veiklos, su papildomu ... [+]

Vykdomosios magistrantūros studijų programa, specializacija ir papildomų parinkčių savo pasirinkimą Vykdomosios magistro programa, kuri suteikia jums pagrindines kvalifikacijas vadovybės ar nepriklausomo verslo veiklos, su pasirenkamais depresijos galimybes su mūsų ar mūsų partnerių mokyklų užsienyje. priklauso visi, kurie turime platų verslo išsilavinimą ir turi ilgametę darbo patirtį, įskaitant dvejus metus, kaip viduriniosios nario arba vyresniosios vadovybės ir jų didele patirtimi ir atitinkamo laipsnio atsakomybės strategijos ir / ar vadybos patirtį.

Faktai Tikslinė auditorija: (jaunieji) vidutinio didesnis kadrų pasiekimų ir / arba vadovavimo atsakomybė... [-]

Šveicarija Ciurichas Bazelis Bernas Liucerna Šv. Gallenas Thun  + 3 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba