MBASTUDIES

Peržiūrėti visas {mbastudies-1-year-emba:plural} - Verslas Turkijoje - 2020/2021

Verslo specialistai, norintys išskaidyti į kitas sritis, gali pasinaudoti vienerių metų EMBA. Vykdomojo verslo administravimo magistras gali suteikti studentams naujų įgūdžių, kurie padėtų jiems remtis dabartiniais laimėjimais ir toliau plėtoti jų karjerą.

Verslo studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų įgyti žinių ir įgūdžių reikalingų sėkmingai karjeros versle pradžiai. Studentai gali rinktis tokius studijų dalykus kaip finansai, apskaita, ekonomika, organizacinė elgsena, verslo etika ar rinkodara.

Turkija, oficialiai Turkijos Respublika yra Tarpžemyninį šalis, įsikūrusi daugiausia Anatolijos Vakarų Azijoje ir Rytų Trakijos Pietryčių Europoje. Daugelis Turkijos universitetai (viešųjų ir privačiųjų) dalyvauja visos Europos studentų mainų programas ("Socrates", "Erasmus", ir pan.) Kai kurie taip pat yra sudariusios susitarimus su ne Europos universitetų, taip pat.

Geriausias {mbastudies-1-year-emba:plural} - Verslas Turkijoje - 2020/2021

1 Rezultatai Verslas, Turkija Filter

Executive MBA - EMBA

Sabanci University
Vienerių metų EMBA studijos
Rgs. 2020
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis

"Executive MBA" projektavimas ir įgyvendinimas priskiriami programos "Neakivaizdinis mokymasis kaip turtas", todėl dalyvių dalyvavimas "Executive MBA& ...

Skaityti daugiau