Viešbučių vadybos MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Vykdant MBA svetingumą atstovauja puiki proga užimti šią sritį kaip lyderis su gerai išvystyta valdymo ir tarpasmeninių įgūdžių.

Šios specializacijos pasirinkimas padės sužinoti, kaip efektyviai valdyti kasdienes kurorto procedūras ir palaikyti savo sugebėjimus kaip vadovo pareigas. Kursų darbas suteikia vertingos informacijos apie finansinius protokolus ir ataskaitų teikimo praktiką, kuri leidžia sėkmingai įgyvendinti įmones. Jūs taip pat išnagrinėsite unikalius paslaugų sektoriaus iššūkius ir kaip geriausiai reaguoti į šiuos iššūkius.

Per šią specializaciją jūs kruopščiai išnagrinėsite atvejų tyrimus iš nusistovėjusių, klestinčių paslaugų pramonės įmonių ir atliksime aukšto lygio realių pavyzdžių analizę. Nesvarbu, ar jus domina dirbti esamos organizacijos ar kurti savo maistą ar svetingumo verslą, šios specializacijos kursai gali pasiūlyti jums reikalingus įgūdžius.

Tie, kurie užpildo šią specializaciją, gali dirbti šiose srityse:

 • Renginio planavimas
 • Foodservice
 • Nakvynė ir kurorto valdymas
 • Svetingumas

Norėdamas užsisakyti internetinę MBA svetingumą, reikia baigti šiuos kursus (be pagrindinės mokymo programos):

 • HA 525 - Maisto paslaugų administracija
 • HA 530 - kurorto kūrimas ir valdymas
 • HA 575 - Paslaugų valdymas

MBA Fondo kursai

 • Aukštojo orientavimo seminaras
 • Organizacijų vadovavimas ir valdymas
 • Rinkodaros vadyba pasaulio ekonomikoje
 • Vadybos apskaita
 • Finansų valdymas
 • Operacijų valdymas
 • Strateginio valdymo seminaras

Priežastys, trukdantys vienerių metų internetinei MBA

Kai kurios mokyklos, pavyzdžiui, Lynn University , taiko tą patį principą ir pritaikė jį savo internetinių kursų pasiūlymams. Yra keletas priežasčių, kodėl vienerių metų internetinė MBA suteikia neįtikėtinai patogų būdą gauti profesinę kvalifikaciją, kuri vis dar yra neatskiriama karjeros plėtra daugelyje pramonės šakų.

Lankstumas

Vienerių metų internetinė MBA suteikia galimybę siekti aukštesnio laipsnio iš savo namų patogumo ir parengti tavo gyvenimui tinkantį planą.

Pagreitintas tempas

Kadangi programa gali būti baigta per vienerius metus, tai reiškia dar mažiau laiko, kol galėsite naudotis naujos kvalifikacijos privalumais ir ieškoti naujų karjeros galimybių.

Darbas visą darbo dieną

Studentai, norėdami važiuoti į universitetą ar lankyti klases suplanuotu laiku, negali sukurti tvarkaraščio, leidžiančio jiems atsiskaityti už savo asmeninį ir profesinį gyvenimą, išlaikyti savo dabartinį darbą.

Mokymasis taupymas

Nors internetinis švietimas kartais yra pigesnė alternatyva universitetų studentams, studentai, vykdantys vienerių metų MBA internetą, gali gauti dar daugiau išmokų už tradicines programas.

Lynn University Online MBA

Lynn University yra viena iš šios naujos struktūros avangardų mokyklų, siūlanti vienerių metų internetinę MBA programą, kurią galima užpildyti visiškai už universiteto ribų už prieinamą mokestį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lynn University’s small size and fearless people let us do things the big schools only wish they could. Experience boundless classrooms with iPad-powered learning. Connect with potential employers as ... Skaityti daugiau

Lynn University’s small size and fearless people let us do things the big schools only wish they could. Experience boundless classrooms with iPad-powered learning. Connect with potential employers as early as your first semester. Gain a global mindset with peers from around the world. Graduate at warp speed with accelerated degree programs. Skaityti mažiau