Verslumo valdymo MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

 • MBA programa leidžia dalyviams plėtoti savo verslumo vadybos kompetencijas, norint tapti sėkmingais aukščiausio lygio vadovais tarptautinėse kompanijose.
 • Programa yra specialiai sukurta dalyviams iš Baltijos šalių ir Skandinavijos.
 • Programa suteikia gerą teorinių žinių derinį su praktiniu mokymu, orientuotu į rezultatus.
 • Dalyvių profesinį tobulėjimą palaiko treneris, kuris kartu su dalyviu dirbs per visas MBA studijas.
 • Programą pristato didžiausia ir tarptautiškiausia verslo ir valdymo mokykla Estijoje.
 • Tai suteikia daugybę galimybių pradedančiam verslui, įvairiems verslo modelių konkursams ir tarptautinėms vasaros mokykloms.
 • Bendrovėje vykdomas problemų sprendimo projektas yra neatsiejama mokymo programos dalis. Jis sudaromas studijų metu ir bus išplėstas į magistro darbą.
 • Programa gali būti baigta per 1,5 metų.
 • Programa siūlo lankstumą: ji dėstoma 3 dienų sesijose, kurios vyksta kartą per mėnesį, o tai leidžia dalyviams gyventi ir dirbti už Estijos ribų.

Mokymo planas

 • Bendrosios studijos - suteikia žinių apie tarptautinio verslo aplinkos komponentus ir pasaulinio verslo tendencijas.
 • Pagrindinės studijos - apima verslo informacinių sistemų apžvalgą, sistemų integraciją ir verslo procesų analizę; įgyti rinkodaros ir lyderystės žinių bei įgūdžių.
 • Specialios studijos - suteikia žinių apie finansinę ir vadybinę apskaitą, taip pat bendrąsias finansų valdymo ir analizės žinias, kad būtų galima sėkmingai įvertinti verslo idėjas ir paremti įmonės vertės augimą.
 • Magistro darbas - studentai įgyja savarankiško tiriamojo darbo, kuriame nagrinėjama ir sprendžiama praktinė verslo administravimo problema, rengimo patirties, įgūdžių pritaikyti teorines žinias sprendžiant praktinius klausimus akademinio magistro laipsnio lygmenyje.
1 semestras 2 semestras 3 semestras
Verslo plėtra ir aplinka Verslo informacija ir organizavimas Finansai ir vadyba
Kursai Kursai ir pasirenkamieji kursai Kursai
Asmeninio tobulėjimo modulis
Pažintinės kelionės
Įmonių pagrįstas problemų sprendimo projektas - bus išplėstas į magistro darbą

Ateities karjera

Verslo administravimo magistras (MBA) yra skirtas skatinti asmenų, besidominčių verslo valdymu, karjerą. Kvalifikacija gali būti susijusi su įvairia karjera ir yra nemaža investicija, kuri neabejotinai atsispindės padidėjusiame laipsnio turėtojų uždarbio potenciale. MBA absolventai įgijo strateginių sprendimų priėmimo įgūdžių, patobulino savo lyderystės sugebėjimus ir yra labai lengvai pritaikomi nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje. MBA yra universalus ir vertingas laipsnis, leidžiantis pasirinkti tarp skirtingų karjeros būdų - viskas priklauso nuo jūsų tikslų, siekių, įgūdžių ir pomėgių.

Priėmimas

„TalTech“ tarptautinių studijų programų studentai priimami atsižvelgiant į priėmimo ribą. Internetinis pokalbis bus atliekamas tik su kandidatais, išlaikiusiais preliminarų vertinimą. Didžiausias internetinės paraiškos (CV) ir pokalbio balas - 10 balų. Pareiškėjas, kuris gauna mažiausiai 5 balus, priimamas.

Programai būdingi reikalavimai

Bakalauro laipsnis arba lygiavertis laipsnis
Kandidatai kviečiami teikti paraiškas inžinerijos, IT, mokslo ar ekonomikos srityse.

Norint gauti studijas Tallinn University of Technology , pareiškėjas turi turėti ne mažiau kaip 60 proc.

Darbo patirtis
Būtina turėti ne mažesnę kaip 3 metų vidutinio lygio vadovo ar specialisto darbo patirtį.

Atkreipkite dėmesį, kad kandidatams, dirbantiems įmonėse, esančiose už ES ribų, taip pat privaloma pateikti oficialų pareiškimą, patvirtinantį darbuotojo statusą, kartu su darbdavio kontaktine informacija, norint atlikti internetinį konsultacinį pokalbį.

Pirmenybė bus teikiama kandidatams, kurie tikisi ir toliau aktyviai dirbti per visas studijas.

Pastaba! Kreipdamiesi ir užpildydami internetinę paraiškos formą „DreamApply“, išsamiai aprašykite savo darbo patirtį ir ankstesnį išsilavinimą, nes ši forma vertinama kaip jūsų CV. Įtraukite informaciją apie baigtas studijų programas, kur ir kada mokėtės; surašykite savo darbo patirtį, kur ir kuriose pareigose dirbote, nurodykite pagrindines pareigas, nurodykite darbo patirties tvarkaraštį.

Interviu internete

Pokalbio temos:

 • Ankstesnis išsilavinimas, darbo patirtis, karjera ir jų ryšys su Verslumo vadybos MBA programa.
 • Motyvacija studijuoti programą, studijų tikslas ir šios programos pasirinkimo priežastys, įskaitant alternatyvas.
 • Kaip verslumo vadybos MBA programos išlaikymas prisideda prie jūsų asmeninės karjeros?

Pokalbio trukmė - 10–15 minučių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... Skaityti daugiau

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. Skaityti mažiau